Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje TWIN ( oddělená lůžka) Spr.+WC, SAT/TV - severní strana, směrem na Lomnický štít b) 2 - lůžkové pokoje DOUBLE (manželské lůžko ) s možností přistýlky Spr.+WC, SAT/TV, balkon - jižní strana c) 2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek,Spr.+WC, SAT/TV - severní strana (min. obsazenost 3 osoby) / ( manželské lůžko + oddělená lůžka ) d) 2 - lůžkové pokoje s možností 3 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, balkon - jižní strana (min. obsazenost 4 osoby) ( manželské lůžko + oddělená lůžka ) Pokoje s balkonem (jižní strana) za příplatek 998,- Kč/pokoj/pobyt.

FORMA STRAVY

polopenze. Snídaně i večeře - bufetové stoly. Rozlučková večeře formou 3-chodového servírovaného menu.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

TURISTIKA: Cca 200 m od hotelu je údolní stanice visuté lanové dráhy na Skalnaté pleso – odtud nejlepší turistické chodníky ve Vysokých Tatrách. Ze Skalnatého plesa sedačková lanovka do Lomnického sedla nebo kabinková lanovka na Lomnický štít. Jízdenku na Lomnický štít doporučujeme rezervovat předem - zvláště v letních měsících. ZÁBAVA: Tatranská Lomnica - naproti hotelu se nachází oddychová zóna Relax Park Jazierko
Starý Smokovec - nejzábavnější galerie v Tatrách TRICKLANDIA. Tatranská Kotlina - Lanový park SPIDER PARK
Velká Lomnica - Wild Park Resort - program na objednání.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA - povoleno při dvou plně platících dospělých! Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dětská postýlka s povlečením za 5 €/den.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Wellness URANIA (700 m) - nové wellness centrum s nejmodernější technologií úpravou vody UV zářením. Nerezový relaxační bazén s vodními atrakcemi (lezecká síť, vodní chrliče, masážní trysky, vodní perlička aj.), dva dětské bazény propojené nerezovou klouzačkou s vodním ježkem, finská sauna, parní sauna a různé druhy masáží. Thermal park VRBOV - plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km)- 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny. Za příplatek na místě: Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.

PARKOVÁNÍ

hotelové parkoviště zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

POBYT SE PSEM NEPOVOLEN

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná v sobotu nebo neděli (dle zvoleného termínu) od 15.00 a slavnostním přivítáním před hotelem při příjezdu autobusů od rychlíku z Popradu. Večeří od 18:30 hod a informačním večírkem ve 20.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 7:45 resp. 10.00 hod v den odjezdu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREACE ROH V TATRÁCH JAKO TENKRÁT (8 dní / 7 nocí, So-So/Ne-Ne)
- 7x ubytování s polopenzí - celodenní program: rozcvičky, večírky, promítání, besedy, fakultativní výlety aj. - parkování - úschova vlastních kol - Wi-Fi připojení v recepci Na uvedený pobyt nelze uplatnit další slevy. Aktuální program na daný turnus Vám bude zaslán cca 7 dní před odjezdem na pobyt. Orientační program retropobytu z roku 2021 si můžete prohlédnout ZDE!. Významné změny se neplánují. Na místě je možné si dokoupit výlety. Přehled fakultativních výletů z roku 2021 najdete - ZDE. Aktuální přehled výletů na daný turnus Vám bude zaslán cca 7 dní před odjezdem na pobyt. Tento pobyt je ZÁJEZD ve smyslu novely zákona 159/1999 sb.

UPOZORNĚNÍ

V hotelu není výtah! Hotel není bezbarierový - jídelna v patře.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,50€ /osoba 18+/ noc
Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.

AKČNÍ NABÍDKA

Termíny 07.08.- 14.08. * 11.09.- 18.09.2022

URČITĚ OCENÍTE

REKREACE ROH - Dovolená v Tatrách jako tenkrát - jako "ANDĚL NA HORÁCH" Nostalgie a recese v retro pobytu, který se už nemusí opakovat! TERMÍNY NA ROK 2022 (pobyt SOBOTA - SOBOTA):
30.04. - 07.05.2022 - Rezervujte nezávazně ZDE
TERMÍNY NA ROK 2022 (pobyt NEDĚLE - NEDĚLE):
07.08. - 14.08.2022 - Rezervujte nezávazně ZDE
11.09. - 18.09.2022 - Rezervujte nezávazně ZDE
PROGRAM "REKREACE ROH" je většinou svého rozsahu garantován pro každý turnus. Upřesňován je vždy cca 14 dní před nástupem. (Orientační program retropobytu z roku 2021 si můžete prohlédnout ZDE!.
"Dovolená v Tatrách jako tenkrát" - v rámci retro pobytu se vrátíme do doby odborářských rekreací ROH. Ráno nás probudí řízné tóny budíčku a krev si rozproudíme rozcvičkou v tatranské ranní rose. Že vám to něco připomíná? Ten, kdo to již nezažil na vlastní kůži, to jistě zná z mnoha starých filmů. Výlety: - po bufetové snídani odjíždíme na zvolený celodenní autobusový výlet (Spišský hrad + Levoča, PIENINY - splav Dunajca + oběd v pravé Goralské Kolibě, zájezd do Polska - Nowy Targ + Zakopane aj.) Z půldenních výletů můžete zvolit Štrbské nebo Popradské Pleso, příp. individuální výlet na Skalnaté Pleso s výjezdem lanovkou na Lomnický štít a mnoho horských tras pro milovníky turistiky. Zábava: na jedno dopoledne nám sportovní referenti připraví lehkou brigádu kolem hotelu , sportovní hry na louce pod hotelem s opékáním špekáčků, někteří budou vařit gulášek v kotli. Neminou nás "seznamovací" i "rozlúčkový" večírek s živou hudbou k tanci. Bonusem je pak večerní promítání kultovních filmů odborářské dovolené u nás "Dovolená s Andělem", "Anděl na horách" - i za hranicemi: "Hříšný tanec". Uděláme i něco pro Váš přehled o Tatrách - absolvujeme přednášku o historii a současnosti Vysokých Tater.
Dohled referentů jako tenkrát - po celou dobu pobytu jsou rekreantům k dispozici kulturní a sportovní referent, kteří pro zájemce garantují realizaci programu. Hotel je vyzdoben dobovými relikviemi (transparenty, vlajky, hesla, noviny aj). Vše je dobrovolné. Změna programu vyhrazena.
VLAKEM DO TATER - bavíte se déle !! DOPORUČUJEME dokoupení pohodlné dopravy (bude upřesněno později) vlakem - RJ 1003 REGIOJET (nástup po trase Praha - Pardubice - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc - Hranice - Ostrava - Havířov - Český Těšín - Třinec. Bližší informace o možnosti dokoupení vlakové dopravy budou k dispozici cca 2 měsíce před odjezdem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

jídelna, Retro kavárna s barem, stolní tenis, sauna, masáže, úschovna sportovních potřeb, Wi-Fi připojení na internet v recepci aj. Dále v místě: kryté bazény, krytá tenisová hala, minigolf, jízda na horských koloběžkách, relaxpark s jezírkem a inlajnovou dráhou (150 m). 1 km od hotelu atrakce Tatranské Lomnice kolečková bobová dráha TATRABOB.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

hotel, který si stále uchovává atmosféru z dob, kdy zde trávil dovolenou "Anděl na horách", je umístěn poblíž centra Tatranské Lomnice pouhých 200 m od údolní stanice lanové dráhy na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

PŘÍJEZD AUTEM

od Žiliny přes Martin, Ružomberok do Popradu. Zde odbočit směr Vysoké Tatry do Tatranské Lomnice, parkoviště u hotelu. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 258 km.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem z Popradu do Tatranské Lomnice (500 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD VLAKEM

Pro tento pobyt je možno rezervovat dopravu vlakem včetně autobusového transferu z vlakového nádraží Poprad -Tatry do hotelu Morava v Tatranské Lomnici a zpět. Více info v CK. Mezinárodními spoji do stanice Porad-Tatry, dále přestup na TEŽ směr Starý Smokovec a dále na Tatranskou Lomnici. Vlakové nádraží Tatranská Lomnica se nachází necelých 500 m od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky 200 m
 • TV ano
 • Dětský koutek ano
 • Tenis ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Pořádající CK

ATIS, a.s. IČ: 25351117

Recenze hotelu

Hodnocení 4,0/5
Invia

Výborné (65 hodnocení)

Ubytování 3,7/5

Strava 4,3/5

Okolí 4,4/5

Cena 4,1/5

Kvalita sjezdovek 4,1/5

Tento hotel je 72. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 492 v Vysoké Tatry.

Vladislav Krupauer

Hodnocení 5,0/5
Dobry den, co jsem očekaval se naplnilo, ikdyž by to mohlo byti ještě raznejší. To se tyka budičku a budovatelskych písní, kam nepatří Michal David. C
Celkové hodnocení

Dobry den, co jsem očekaval se naplnilo, ikdyž by to mohlo byti ještě raznejší. To se tyka budičku a budovatelskych písní, kam nepatří Michal David. Celkovej dojem ,opravdu naprosta spokojenost, pořád doplnejch vypnul jsem až zpět cestou ve vlaku,kde nam pani pruvodčí oznamila, že cestou do Košic ji uplně vše vypili a my mame smolika.Jedine co ji teče ješte je voda na wc, mimochodem nekecala. To řekla ve stanici Poprad, ve stanici Havířov už netekla ani tato voda.Nikdy bych neveřil co dokaže žížen.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytovaní přesne odpovídalo tomu co cestovní kancelař prezentuje. RETRO DOBA S USMEVEM

Strava
nelze nic vytknout, pokud ano tak poslední večeři která je hromadna společna s jedním řízkem, a bohužel sposty rekreantu jsou tak rozežraníí za ten tyden , že pak ještě čumí co přiletí, ale toto je připominka pro kancelář ATIS......ne pro společnost Invia

Služby hotelu
Celkově ano spokojenost, vždy se najde blb protiva

Pláž
zde neni plaž ale kopce, idealni pro pacienty po operaci kyčelního kloubu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tomáš Černoch

Hodnocení 5,0/5
Byly jsme velice spokojeni
Celkové hodnocení

Byly jsme velice spokojeni

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Dýchla na nás doba, kdy se zde natáčel Anděl na horách jak se uvádí v prospektu, ale ubytování odpovídá 3 hvězdičkovému hotelu.

Strava
Velice rozmanitá a kvalitní.

Služby hotelu
Což nás překvapilo, každý den nějaký program. A vše zdarma!

Pláž
V Tatrách?

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Václav Chalupa

Hodnocení 3,7/5
S dovolenou jsme byli nadmíru spokojeni, jeli jsme hlavně za horami a přírodou. Ke spokojenosti přispělo i dobré počasí.
Celkové hodnocení

S dovolenou jsme byli nadmíru spokojeni, jeli jsme hlavně za horami a přírodou. Ke spokojenosti přispělo

i dobré počasí.

Ubytování 2,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Zařízení pokoje i hotelu je starší, opotřebovanější, ale čisté.

Strava
Se stravou jsme byli spokojeni, z pohledu kvality i množství.

Služby hotelu
Dostačující našim potřebám.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Ivana S.

Hodnocení 4,5/5
S dovolenou byla mamka a její dvě sestry na 100% spokojené. Mají krásné zážitky všem doporučují ???? Jen by si každý měl sám zvážit své síly na dané výlety ....
Celkové hodnocení

S dovolenou byla mamka a její dvě sestry na 100% spokojené. Mají krásné zážitky všem doporučují ????

Jen by si každý měl sám zvážit své síly na dané výlety ....

Ubytování 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování bylo pěkné a čisté jen možná by mohla být na pokoji alespoň malá lednička.

Strava
Strava bez připomínek.

Služby hotelu
Vše bylo v pořádku.Ochotný personál celého hotelu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jaroslava N.

Hodnocení 4,2/5
Splňuje očekávání, odpočinek a zábava.
Celkové hodnocení

Splňuje očekávání, odpočinek a zábava.

Ubytování 3,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytování dobré, čistota v celém hotelu, jen chybí malá lednička na pokoji.

Strava
Bohatý výběr bufetové nabídky u polopenze.

Služby hotelu
Nabídka výletů velká, všechny recepční velmi ochotně a příjemné.

Pláž
Ve Vysokých Tatrách žádná pláž.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Josef B.

Hodnocení 4,8/5
Spokojen.
Celkové hodnocení

Spokojen.

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Spokojen, na hotelu jsem byl ubytován již v minulosti.

Strava
Velmi dobrá.

Služby hotelu
Skvělé-stejné jako v předchozím pobytu.

Pláž
Lyžařský areal cca 300 m, pěší dostupnost.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Vladislav Krupauer

Hodnocení 5,0/5
Dobry den, co jsem očekaval se naplnilo, ikdyž by to mohlo byti ještě raznejší. To se tyka budičku a budovatelskych písní, kam nepatří Michal David. Celkovej dojem ,opravdu naprosta spokojenost, pořád doplnejch vypnul jsem až zpět cestou ve vlaku,kde nam pani pruvodčí oznamila, že cestou do Košic ji uplně vše vypili a my mame smolika.Jedine co ji teče ješte je voda na wc, mimochodem nekecala. To ř
Celkové hodnocení

Dobry den, co jsem očekaval se naplnilo, ikdyž by to mohlo byti ještě raznejší. To se tyka budičku a budovatelskych písní, kam nepatří Michal David. Celkovej dojem ,opravdu naprosta spokojenost, pořád doplnejch vypnul jsem až zpět cestou ve vlaku,kde nam pani pruvodčí oznamila, že cestou do Košic ji uplně vše vypili a my mame smolika.Jedine co ji teče ješte je voda na wc, mimochodem nekecala. To řekla ve stanici Poprad, ve stanici Havířov už netekla ani tato voda.Nikdy bych neveřil co dokaže žížen.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytovaní přesne odpovídalo tomu co cestovní kancelař prezentuje. RETRO DOBA S USMEVEM

Strava
nelze nic vytknout, pokud ano tak poslední večeři která je hromadna společna s jedním řízkem, a bohužel sposty rekreantu jsou tak rozežraníí za ten tyden , že pak ještě čumí co přiletí, ale toto je připominka pro kancelář ATIS......ne pro společnost Invia

Služby hotelu
Celkově ano spokojenost, vždy se najde blb protiva

Pláž
zde neni plaž ale kopce, idealni pro pacienty po operaci kyčelního kloubu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Miniaturní velehory, či České velehory na Slovensku. Až tyto názvy uslyšíte věřte, že se nejedná o nic jiného než o Vysoké Tatry. Zimní Tatry: to je špičkové lyžování na vysoko položených sjezdovkách, skialpinismus, freeride a spousta zábavy a sportu.
 • Vzdálenost od sjezdovky 200 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 24 °C v noci 19 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 18 °C v noci 6 °C

 • Neděle 20 °C v noci 8 °C

 • Pondělí 22 °C v noci 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec