Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Ld Pax

Hodnocení: 3/5

Slovensko, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Léčebný dům Pax: Minirelax 3 noci

Léčebný dům Pax: Minirelax 3 noci

Informace

MINIMÁLNÍ DÉLKA POBYTU 2 a více nocí
Léčebné procedruy se poskytují osobám starším 18 let
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

Léčebný dům Pax

Oblíbený zrekonstruovaný léčebný dům Pax je situován v centru města přímo na kolonádě. Poblíž se nachází mnoho restaurací, kaváren, obchůdků a lázeňský park. Výhodou je propojení krytou chodbou se slavnými lázněmi Hammam.

Ubytování

Celková kapacita hotelu je v současnosti 270 lůžek. Ubytování je zajištěno v menších pokojích typu komfort, které jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, TV/SAT, rádiem, telefonem, ledničkou, varnou konvicí, trezorem a WI-Fi připojením. Pokoje s manželským lůžkem jsou všechny bez balkónu. Pokoje s balkónem má pouze oddělené postele.

Další možností je ubytování v apartmánech de Luxe, které se skládají z obývací části a ložnice. Jsou vybaveny koupelnou se sprchou/vanou, WC, ténem, TV/SAT, rádiem, telefonem, lednicí, varnou konvicí, trezorem a Wi-Fi připojením. Apartmány se nacházejí v 6. poschodí.

Stravování

Restaurace, ve které se podávají snídaně a večeře, je v 1. patře. Snídaně, obědy a večeře se poskytují formou bufetu, skládají se ze studeného a teplého bufetu a nabídky nápojů (snídaňová káva, čaj, kakao, studené nápoje). Příjemné posezení s výhledem nabízí Panorama bar v 6. patře s možností stravování formou á la carte.

Termální bazény a procedury

Hotel je propojen s budovami, kde se poskytují procedury. Lékařské ordinace a některé procedury jsou k dispozici přímo v hotelu. Hosté využívají koupele v termálních bazénech, k dispozici je 6 termálních pramenů, které jsou unikátní právě díky optimální balneologické teplotě, působí analgeticky, zlepšují prokrvení tkání, uvolňují svalové napětí, což vede ke zlepšení pohyblivosti a celkově přispívají ke zlepšení tělesné kondice a uvolnění psychického napětí.

Termální koupele Sina - Hammam s průměrnou teplotou až 39°C patří k nejoblíbenějším koupelím. Pramen ústí přímo do bazénu. Odpoledne a přes víkend se vuyžívá spolu s historickou odpočívárnou Hammam.

Termální bazén MUDr. Čapka PI je ideální pro všechny, kteří si oblíbili moderní koupele. Bazén i budova jsou po kompletní rekonstrukci. Teplota v nerezovém bazénu má průměrnou teplotu příjemných 37,5 °C. Po 20min. koupeli si oddychnete v zábale nebo si můžete dopřát klasickou masáž.

Termální koupele v bazénu PII je univerzální volbou pro všechny, kterým nevyhovuje horká koupel. Teplota vody v bazénu má příjemných 37 °C.

Termální koupele v bazénu PIII je vhodný na plavání a cvičení ve vodě v trvání 30 min. Teplota vody v bazénu dosahuje průměrně 35,5 °C.

Termální koupele si můžete dopřát i formou vanových koupelí. Ty jsou ideální pro všechny, kteřím nevyhovují společné koupele. Mimo termální vodu jsou hostům poskytovány procedury formou rašelinových obladů, termoterapie, pitné kúry, masáží.

Milovníci vodních radovánek jistě ocení celoročně otevřený venkovní bazén Grand s vodními atrakcemi u hotelu Krym nebo nové wellness centru WellMed s moderním bazénovým a saunovým světem v hotelu Slovakia. Součástí balíčků jsou také vstupy do tohoto wellness světa. Jedná se o Malý a Velký wellness okruh.

Malý wellness okruh zahrnuje vstup na 80 min. - vnitřní bazén (16x5 m, hloubka 1,3m), vířivka, odpočívárna Minerál, tepidárium s vyhřívanými lehátky se stěnou z himalájské soli.

Velký wellness okruh na 120 min. zahrnuje - vnitřní bazén (16x5 m, hloubka 1,3m), vířivka, odpočívárna Minerál, tepidárium s vyhřívanými lehátky se stěnou z himalájské soli, parní sauny (solná, bylinková a turecká), suché sauny (finská, švédská, infrasauna), ochlazovací bazén, ochlazovací vědro, ledopád, vířivka nebo zážitkové sprchy, oddychové zóny, Kneippův chodník.

Parkování

Své vozidlo můžete parkovat na vyhrazených parkovacích místech patřících lázním (viz mapa parkovacích míst ), a to u jednotlivých ubytovacích zařízení a na parkovišti Hospodársky dvor, případně na městských parkovištích.

Vyhrazená parkovací místa patřící lázním jsou zpoplatněna částkou 3 EUR za den a jsou určena výhradně pro hosty. Vyhrazená parkovací místa patřící lázním však nelze rezervovat předem, jejich kapacita je omezená.

Parkovací místa patřící městu Trenčianske Teplice jsou zpoplatněna podle platných sazeb města. Klient má možnost zakoupit si platný parkovací lístek v parkovacím automatu nebo si zakoupit zvýhodněné parkovací karty, které jsou k dispozici přímo na recepci lázeňských hotelů. K dispozici jsou třídenní, sedmidenní, desetidenní a patnáctidenní parkovací karty.

Informace o lázních

Trenčianské Teplice se řadí mezi nejstarší a nejvyhledávanější lázeňská města na Slovensku. Svým návštěvníkům nabízí dovolenou plnou rozmanitosti. Zdejší lázně se proslavili sirnatými léčivými prameny s teplotou 37-42°C využívanými především pro lázeňskou léčbu pohybového aparátu. Architektonickým skvostem města Trenčianske Teplice jsou lázně Hammam – kopie lázní postavených v Egyptě pro místokrále Ismaila – kterých návštěva je nezapomenutelným zážitkem. Pobyt v lázních si lze zpestřit procházkami v parku, minigolfem, tenisem nebo výletem do blízkého okolí (turistika ve Strážovských vrších, hrad a historické centrum města Trenčín atd). Lázně Trenčianské Teplice jsou dobře přístupné, leží cca 30 minut jízdy od česko-slovenských hranic.

Indikace: onemocnění pohybového aparátu, stavy po operacích a úrazech, chronické revmatické onemocnění

Destinace

Trenčianske Teplice se řadí mezi nejstarší a nejvyhledávanější lázeňská města na Slovensku. Svým návštěvníkům nabízí dovolenou plnou rozmanitosti. Zdejší lázně se proslavili sirnatými léčivými prameny s teplotou 37-42°C využívanými především pro lázeňskou léčbu pohybového aparátu. Architektonickým skvostem města Trenčianske Teplice jsou lázně Hammam – kopie lázní postavených v Egyptě pro místokrále Ismaila – kterých návštěva je nezapomenutelným zážitkem. Pobyt v lázních si lze zpestřit procházkami v parku, minigolfem, tenisem nebo výletem do blízkého okolí (turistika ve Strážovských vrších, hrad a historické centrum města Trenčín atd). Lázně Trenčianské Teplice jsou dobře přístupné, leží cca 30 minut jízdy od česko-slovenských hranic.

Indikace: onemocnění pohybového aparátu, stavy po operacích a úrazech, chronické revmatické onemocnění

Cena zahrnuje:

3x ubytování, 3x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), 2 procedury denně (termální koupel - PI, PII, vanová koupel, přísadová koupel, masáž, whirlpool, rašelina / limoplast / mořské bahno, Bonusy: 1x denně Velký wellness okruh v hotelu Slovakia na 120 min., 10% sleva na dokoupení vybraných procedur, denně vstup do venkovního bazénu Grand (80 min.)

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa

Informace o hotelu

 • TV TV ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Západní Slovensko se táhne podélně kolem česko-slovenské hranici, obsahuje pohoří Malé Karpaty, Bílé Karpaty, Súľovské vrchy, Hornonitrianskú kotlinu, Považský Inovec, Strážovské vrchy, část Javorníků a Podunajská pahorkatina.

Okolním památkam vévodí kostel sv. Anny, který je jednou z nejstarších dochovaných románských staveb ze 13. století. Pro aktivní odpočinek a koupání se vydejte k vodní nádrži Sĺňavě - přehradní jezero s dobrými podmínkami pro jachting a vodní lyže. Nejvyšší vrchol Inovec (1042 m n. m.) nabízí různé turistické vycházky a procházky, pokud vystoupáte přímo nahoru, čeká na vás vyhlídka Dr. Bundala.

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout