Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Nostalgia (Senec)

Hodnocení: 0/5

Slovensko, Jižní Slovensko

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

HOTEL NOSTALGIA

Popis

V restauraci naleznete poctivou domácí kuchyni používající místní suroviny od místních dodavatelů. Jídla, která zde najdete, jsou recepty předávané po generace. Zároveň jdou kuchaři s dobou a neustále se vzdělávají. Jídlo je komplexním zážitkem, proto Vám doporučujeme si ho vychutnat všemi smysly a v dobré společnosti. Věříme, že Vám bude chutnat. Hotel nedisponuje výtahem.

V nejbližším okolí se nachází Sluneční jezera Senec – dnes na severní straně jezera najdete aquapark a také spoustu jiné zábavy jako jsou dětská hřiště, volejbalové plážové hřiště, tenisové kurty, půjčovna člunů a šlapadel, tobogány, fotbalové hřiště s umělým povrchem a vodní fotbal.

Ubytování

Jednolůžkový pokoj s koupelnou se sprchovým koutem, ledničkou, televizí s digitálním připojením, klimatizací a bezplatné Wi-Fi.
Dvoulůžkový pokoj se spojenými nebo oddělenými lůžky. V koupelně se nachází sprchový kout, Ve všech pokojích ke lednička, televize s digitálním připojením, klimatizace a bezplatné Wi-Fi. Pro ubytované hosty je k dispozici velká společná terasa s výhledem na město.
Třílůžkový pokoj s manželskou postelí a jednolůžkem nebo s oddělenými lůžky, koupelnou se sprchovým koutem, klimatizací. Pro ubytované hosty je k dispozici velká společná terasa s venkovním posezením a výhledem na město.

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma.

Bonusy

Sleva 10% na keramické výrobky – platí při každé rezervaci

Příplatky

Dětská postýlka 265 Kč / noc. Parkování 5 EUR / auto a noc.

Cena zahrnuje:

Rekreační pobyt

Cena za osobu / noc se snídaní.

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma.

Cena nezahrnuje:

 • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko
 • Dětská postýlka
 • Rekreační poplatek

Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Jižní Slovensko je nejteplejší oblastí našeho východního souseda a ideálním místem pro rodinnou dovolenou. V oblasti se nachází množství termálních koupališť, jejichž voda má blahodárné účinky na celý organismus. Nejjižněji ležícím městem na Slovensku je Štúrovo.

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout