Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Slovakia

Hodnocení: 3/5

Slovensko, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Slovakia: Minirelax 2 noci

Slovakia: Minirelax 2 noci

Informace

MINIMÁLNÍ DÉLKA POBYTU 2 a více nocí
Léčebné procedruy se poskytují osobám starším 18 let
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

Slovakia

Lázeňský hotel Slovakia ***+ se nachází v centru Trenčianských Teplic. V roce 2020 prošel rekonstrukcí a klienti tak nově mohou využívat propojení s hotelem Krym, nové wellness zázemí, restauraci a kongresovou část. Příjemné prostředí hotelu u pěší zóny umožňuje jeho široké využití. Poblíž najdete mnoho restaurací, kaváren, obchůdků a lázeňský park. Hotel je vhodný pro wellness pobyt pro páry nebo rodiny s dětmi.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v komfortních pokojích s koupelnou a WC, TV/SAT, radiobudíkem a telefonem. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu. V případě ubytování rodin je k dispozici apartmán (ložnice a obývací část s rozkládacím gaučem, který slouží jako přistýlka).

Stravování

Stravování je poskytováno v restauraci v 1. patře. Dle typu pobytu je možnost výběru polopenze či plné penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 4chodového menu) .Hostům slouží také kavárna, kde se pořádají taneční a hudební večery nebo sluneční terasa s výhledem na pěší zónu.

Relaxace a wellness

Milovníky relaxace a wellness potěší nový bazénový a saunový svět, masáže, zážitkové tropické sprchy, vířivka, ledopád, Kneippův chodník, parní sauny (bylinková, solná, turecká, finská, švédská, infrasauna), tepidarium s vyhřívanými lehátky a solnou stěnou, ochlazovací bazén a vědro, odpočinková místnost „les“, slunečná terasa. Ideální je také nově propojení s hotelem Krym a tím pádem také pohodlný přístup k venkovnímu bazénu Grand, termálnímu bazénu a lázeňským procedurám.

Malý wellness okruh zahrnuje vstup na 80 min. - vnitřní bazén (16x5 m, hloubka 1,3m), vířivka, odpočívárna Minerál, tepidárium s vyhřívanými lehátky se stěnou z himalájské soli.

Velký wellness okruh na 120 min. zahrnuje - vnitřní bazén (16x5 m, hloubka 1,3m), vířivka, odpočívárna Minerál, tepidárium s vyhřívanými lehátky se stěnou z himalájské soli, parní sauny (solná, bylinková a turecká), suché sauny (finská, švédská, infrasauna), ochlazovací bazén, ochlazovací vědro, ledopád, vířivka nebo zážitkové sprchy, oddychové zóny, Kneippův chodník

Děti

Pro nejmenší návštěvníky je zde připraven dětský koutek, starší děti si mohou zapůjčit deskové hry.

Parkování

Své vozidlo můžete parkovat na vyhrazených parkovacích místech patřících lázním (viz mapa parkovacích míst ), a to u jednotlivých ubytovacích zařízení a na parkovišti Hospodársky dvor, případně na městských parkovištích.

Vyhrazená parkovací místa patřící lázním jsou zpoplatněna částkou 3 EUR za den a jsou určena výhradně pro hosty. Vyhrazená parkovací místa patřící lázním však nelze rezervovat předem, jejich kapacita je omezená.

Parkovací místa patřící městu Trenčianske Teplice jsou zpoplatněna podle platných sazeb města. Klient má možnost zakoupit si platný parkovací lístek v parkovacím automatu nebo si zakoupit zvýhodněné parkovací karty, které jsou k dispozici přímo na recepci lázeňských hotelů. K dispozici jsou třídenní, sedmidenní, desetidenní a patnáctidenní parkovací karty.

Zajímavosti a tipy na výlety

Trenčianské Teplice se řadí mezi nejstarší a nejvyhledávanější lázeňská města na Slovensku. Svým návštěvníkům nabízí dovolenou plnou rozmanitosti. Zdejší lázně se proslavili sirnatými léčivými prameny s teplotou 37-42°C využívanými především pro lázeňskou léčbu pohybového aparátu. Architektonickým skvostem města Trenčianske Teplice jsou lázně Hammam – kopie lázní postavených v Egyptě pro místokrále Ismaila – kterých návštěva je nezapomenutelným zážitkem. Pobyt v lázních si lze zpestřit procházkami v parku, minigolfem, tenisem nebo výletem do blízkého okolí (turistika ve Strážovských vrších, hrad a historické centrum města Trenčín atd). Lázně Trenčianské Teplice jsou dobře přístupné, leží cca 30 minut jízdy od česko-slovenských hranic.

Indikace: onemocnění pohybového aparátu, stavy po operacích a úrazech, chronické revmatické onemocnění

Destinace

Trenčianske Teplice se řadí mezi nejstarší a nejvyhledávanější lázeňská města na Slovensku. Svým návštěvníkům nabízí dovolenou plnou rozmanitosti. Zdejší lázně se proslavili sirnatými léčivými prameny s teplotou 37-42°C využívanými především pro lázeňskou léčbu pohybového aparátu. Architektonickým skvostem města Trenčianske Teplice jsou lázně Hammam – kopie lázní postavených v Egyptě pro místokrále Ismaila – kterých návštěva je nezapomenutelným zážitkem. Pobyt v lázních si lze zpestřit procházkami v parku, minigolfem, tenisem nebo výletem do blízkého okolí (turistika ve Strážovských vrších, hrad a historické centrum města Trenčín atd). Lázně Trenčianské Teplice jsou dobře přístupné, leží cca 30 minut jízdy od česko-slovenských hranic.

Indikace: onemocnění pohybového aparátu, stavy po operacích a úrazech, chronické revmatické onemocnění

Cena zahrnuje:

2x ubytování, 2x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), 2 procedury denně (termální koupel - PI, PII, vanová koupel, přísadová koupel, masáž, whirlpool, Bonusy: 1x denně Velký wellness okruh v hotelu Slovakia na 120 min., 10% sleva na dokoupení vybraných procedur, denně vstup do venkovního bazénu Grand (80 min.)

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města Centrum 0 m
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Západní Slovensko se táhne podélně kolem česko-slovenské hranici, obsahuje pohoří Malé Karpaty, Bílé Karpaty, Súľovské vrchy, Hornonitrianskú kotlinu, Považský Inovec, Strážovské vrchy, část Javorníků a Podunajská pahorkatina.

Okolním památkam vévodí kostel sv. Anny, který je jednou z nejstarších dochovaných románských staveb ze 13. století. Pro aktivní odpočinek a koupání se vydejte k vodní nádrži Sĺňavě - přehradní jezero s dobrými podmínkami pro jachting a vodní lyže. Nejvyšší vrchol Inovec (1042 m n. m.) nabízí různé turistické vycházky a procházky, pokud vystoupáte přímo nahoru, čeká na vás vyhlídka Dr. Bundala.
 • Vzdálenost od centra města Centrum 0 m

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout