Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovinsko/cestovani/covid_19.html

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

JAMA**** - Postojna

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

KDE BUDETE SPÁT

a) 2-lůžkový pokoj STANDARD:Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. b) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou STANDARD:Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. Rozkládací gauč. c) 2-lůžkový pokoj SUPERIOR:Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. Balkon a výhled na Park d) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou SUPERIOR:Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. Rozkládací gauč. Balkon a výhled na Park. Pokoje s přistýlkou, 1-lůžkové pokoje a pokoje Superior na dotaz v CK Pokoje mají oddělená nebo manželská lůžka. Doporučujeme při rezervaci specifikovat požadavek.

FORMA STRAVY

Snídaně formou bufetu podávané v restauraci Kouzelná zahrada s výhledem do Parku Možnost dokoupení večeří v CK nebo na místě.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

POSTOJNA CAVE: Navštivte unikátní krasovou jeskyni s jedinou dvoukolejní jeskyní železnicí na světě a Viváriem, kde spatříte unikátní živočichy Olmy (malé jeskynní dráčky) Středověký nedobytný HRAD PREDJAMA – největší jeskynní hrad na světě, inspirace pro mnohé filmaře; Muzeum Stara Dama – muzeum 1.světové války + lovecké sbírky; Jeskyně Pivka a Černá, Jeskyně Otok – zažijte zákulisí filmu Vinnetou, Usedlost Modrijan – seznámte se s prací mlynářů. Prohlédněte si možnosti Vašich zážitků zde

POBYT S DĚTMI

1 dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA - v doprovodu 2 dospělých osob. Balíček: dítě 0 - 4,99 let za cenu povinného pojištění při turistických vstupech. Dětská postýlka na ověření a za příplatek.

PARKOVÁNÍ

Na hlídaném parkovišti u hotelu - poplatek na místě.

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT V JEDINEČNÉM PARKU (min. 2 noci, nástup libovolný) - ubytování dle zvoleného počtu nocí - bufetová snídaně - Wi-Fi - parkování

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

TAJEMNÝ KRAS (3 dny/ 2 noci, nástupní den libovolný) - 2x ubytování ve zvolené kategorii pokoje - 2x bohatá bufetová snídaně - 1x prohlídka Postojenké jeskyně - 90 min. - 1x prohlídka hradu Predjama - 60 min. - 1x vstup do muzea Stara Dama: téma 1. sv. válka a Lovecká sbírka. - drobné překvapení - Wi-Fi - parkování Pobyt je možno prodloužit dle denních cen. Na dotaz v CK.

CELKOVÁ KAPACITA

156 dvoulůžkových pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK

2€ / dosp./den 1€ / dítě 6 - 14,99 let + Registrační poplatek 1€ / osoba / pobyt Děti do 5,99 let bez poplatku.

AKČNÍ NABÍDKA

VLAKEM DO KRASOVÉ JESKYNĚ

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel JAMA****- Postojna?: - uprostřed parku Postojna - unikátní krasová jeskyně s jedinou dvoukolejní jeskyní železnicí na světě a Viváriem - poznejte jedinečného obyvatele jeskyní - dráčka Macaráta jeskynního - v blízkosti středověkého hradu vybudovaného ve skalním masivu

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, Wi-Fi, klimatizace, parkoviště za poplatek, bankomat.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel JAMA**** se nachází v nádherném Postojenském parku. Má skvělou výchozí polohu pro zájemce o poznání úžasného jeskynního komplexu a historie místa Postojna. Dokonce i sám hotel vás překvapí svojí záhadnou historií. Ač leží hotel cca 100 m od vchodu do jeskyně Postojnska Jama, 900 m od centra, přesto nabízí klid a pohodlí uprostřed neporušené přírody. Cca 8 km od hotelu můžete navštívit středověký hrad Predjama, 50 km to je do Lublaně.

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 45.781260N, 14.205714E - pouhé 2 km od dálnice A1.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Mezinárodními spoji do Ljubljany Dále meziměstským spojem do centra Postojne a odtud místními spoji až k parkovišti před Postojnskou jeskyní. Jedno za hodinu jede spoj z Ljubljany do Postojne v rámci podpory turistiky.

PŘÍJEZD VLAKEM

Pojedete-li vlakem, přijedete přímo do města Postojna, které se nachází na železniční trase z Vídně do Benátek, na které se nachází také Záhřeb, Salzburg, Rijeka a Koper.


Informace o hotelu

  • TV ano

Pořádající CK

ATIS, a.s. IČ: 25351117

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 26 °C