Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovinsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Garni Savica Sava & Resorts (Bled)

Hodnocení: 3/5

Slovinsko, Bled

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Garni Savica Sava & Resorts (Bled) Hodnocení: 3/5

Garni Hotel Savica: Pobyt 7 nocí

Garni Hotel Savica: Pobyt 7 nocí

Informace

Příplatek za polopenzi

dospělý

730,-- / den

dítě do 6 let ZDARMA
dítě 6-15 let 360,-- / den

Garni Hotel Savica

Garni hotel Savica **** je rodinný hotel ležící v malebném regionu 250 metrů od pohádkově krásného jezera Bled, který se stal hlavním turistickým centrem a symbolem Slovinska. Nabízí volný vstup do největšího wellness centra v regionu Wellness Živa v sousedním hotelu Rikli Balance s termálními bazény, tobogánem a saunovým světem, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi, animační a zábavný program pro celou rodinu, výbornou kuchyni a ideální výchozí polohu pro podnikaní turistických nebo cyklistických výletů.

Ubytování

Hotel zaujme svou rodinnou atmosférou. Nabízí ubytování v 104 pokojích a apartmánech. Mezi standardní výbavu patří moderní koupelna s vanou nebo sprchovacím koutem, kabelová televize, telefon, minibar, trezor, klimatizace a internetové připojení WIFI. Většina pokojů má balkon s nádherným výhledem do okolí. V nabídce hotelu jsou také propojené rodinné pokoje komfortně vybavené tak, aby splnily požadavky rodičů i dětí.

Gastronomie

Každodenní snídaně formou bohatého bufetu se podávají ve snídaňovém salonku. Obědy a večeře si můžete vychutnat v hotelové restauraci sousedního hotelu Rikli Balance. Tam se také nachází elegantní restaurace à la carte Veranda s širokou nabídkou místních a mezinárodních jídel. Nechybí ani menu speciálně připravené pro děti a lidí s potravinovými alergiemi.

Wellness centrum

Hosté hotelu Savica mají volný vstup do wellness centra Živa s bazénovým komplexem v sousedním hotelu Rikli Balance. Nachází se zde termální bazén propojený s celoročním venkovním bazénem a nádherným výhledem na jezero a hrad, tobogán, 4 termální bazény, 3 turecké sauny, finská sauna a biosauna, saunové rituály, zážitkové sprchy, dětský termální bazén, nabídka masáží, jacuzzi na terase a relaxační prostory.

Děti

Hotel mimo jiné cílí na rodiny s dětmi a proto je zde kladen důraz na spokojenost i těch nejmladších návštěvníků. Na každém patře najdete dětský koutek, pořádají se zde zábavné večery a bohaté animační programy. Veselá postavička Zaki the Swan vítá dětí a připravuje pro ně spoustu zábavných i vzdělávacích her.

Sport a rekreace

Hotel je výborným výchozím bodem pro podnikání pěších a cyklovýletů do okolí. Relativně nedaleko se nacházejí lyžařská centra jako je Vogel, Kranjska Gora či Krvavec, který je už součástí sousedního masívu Kaminských Alp. Malá sjezdovka se nachází i v centru Bledu. V blízkém okolí Bledu se vinou divoké toky řek Sava a Soča, které skýtají vynikající podmínky pro rafting či kanyoning. Hory poskytují množství náročných i méně náročných turistických a alpinistických tras, z nichž nejznámější je výstup na nejvyšší horu Slovinska Triglav (2864 m n.m.). Terén na úpatí Alp nabízí i fantastické trasy pro silniční a horskou cyklistiku. V centru města Bled jsou k dispozici tenisové kurty a minigolf. Na své si přijdou i milovníci golfu, kteří mohou své schopnosti vyzkoušet na nejstarším golfovém hřišti ve Slovinsku - Golf and Country club Bled, s 18-ti a 9-ti jamkami, které je vzdáleno pouhé 4 km od centra Bledu.

Okolí

Městečko Bled se svým jezerem a jeho okolím je jednou z nejkrásnějších Alpských rekreačních destinací, která nabízí nezapomenutelné zážitky, příjemný odpočinek a relaxaci s možností strávení aktivní či sportovní dovolené. Bled je situován uprostřed čísté přírody, téměř v centru Julských Alp.

Za návštěvu určitě stojí Triglav (cca 34 km), jezero Bohinj (cca 21 km) nebo Ljubljana (cca 58 km). Zhruba 1,5 hodiny jízdy od Bledu, směrem na jihozápad, cestou přes hlavní město Lublaň, se nachází nejkrásnější a největší přístupný jeskynní útvar v Evropě - Postojna Jama. Necelých 40 minut jízdy odsud je slovinské jadranské pobřeží, cestou k němuž najdete nepřeberné množství menších i větších vinic, na nichž se sklízejí ty nejlepší hrozny pro vynikající slovinská vína.

Zvířata

Pobyt se zvířetem není v hotelu povolen.

Parkování

Parkování je možné zdarma na hotelovém parkovišti.

Destinace

Bled, to je město se známým jezerem obklopeným Julskými Alpami a kostelíkem uprostřed, dá se říci, že patří k symbolům Slovinska. Je také východiskem pro výlety do soutěsky Vintgaru, Ribčev Laz (Bohinjské jezero), Kranjské Gory, Jesenice a dalším míst. Největší atrakcí je bezesporu jezero, kolem něhož se můžete nejen procházet, ale můžete se v něm vykoupat, projet se na lodičce nebo si zarybařit. Navštivte i Bledský ostrov s kostelíkem, k němuž se můžete dostat právě na loďce. Nad jezerem se tyčí Bledský hrad, z jehož hradeb se naskytnou ty nejkrásnější výhledy na jezero a okolí. Bled jsou také klimatické lázně, čehož využívá nespočet každoročních návštěvníků. Bled léčí svým čerstvým vzduchem, turistikou a pohybem ve zdejších překrásných horách.

Cena zahrnuje:

2x ubytování, 2x snídaně, denní 3hodinový vstup do vodního světa Wellness Živa s termálními bazény a toboganem v hotelu Rikli Balance, sleva na vstup do saunového světa v wellness centrum Živa, WIFI

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu ve výši cca 3,13 € za osobu starší 18 let a noc a 1,56 € za dítě 7-17 let a noc, registrační poplatek 2,5 € za osobu starší 7 let a pobyt, poplatek za parkování

Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis Tenis ano
 • Golf Golf ano
 • Fitness Fitness ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Bled je městečko, nacházející se na Slovinském území v podhůří Julských Alp, těsně na hranici Triglavského národního parku. Bylo založeno roku 1004, když německý císař Jindřich II. věnoval místní hrad brixenským biskupům. V okolí městečka Bled naleznete mnoho turistických atrakcí, jako je například překrásné stejnojmené jezero s ostrovním kostelíkem a působivě umístěným hradem. Bledské jezero je jedním z nejoblíbenějších turistických center v celém Slovinsku.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 18 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout