Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovinsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Park Ljubljana

Hodnocení: 3/5

Slovinsko, Lublaň

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

B&B Hotel LJUBLJANA PARK - Ljubljana

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA V NABÍDCE

URČITĚ OCENÍTE

Proč B&B Hotel Ljubljana Park: - hotel obklopen parky - téměř v centru města - pokoje s klimatizací - restaurace nabízející skvělou kuchyni i lahodná vína

KDE BUDETE SPÁT

2-lůžkové pokoje: Sprcha/WC, fén, klimatizace, kartový systém pro vstup, IP TV (rádio + TV), Wi-Fi. 2-lůžkové pokoje s výhledem na hrad: Sprcha/WC, fén, klimatizace, kartový systém pro vstup, IP TV (rádio + TV), Wi-Fi. K dispozici na také : 2-lůžkové pokoje Economy 3-lůžkové pokoje Apartmány - rodinné pokoje - tyto pokoje na ověření vč. ceny.

FORMA STRAVY

Snídaně formou bohatého bufetu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let ZDARMA - v doprovodu 2 plně platících osob

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Ljubljanský hrad (730 m) - hradní kopec je dominantou města. ke hradu se můžete nechat vyvézt lanovkou přímo z centra města a nebo vyjít romantickou lesní procházkou. PARK TIVOLI Ljubljana: taktéž rekonstruovaný rukou jože Plečnika. Najdete zde přírodní zeleň a lesy, ale i záhony květů, fontány, lehátka k odpočinku, venkovní knihovničku, dětské hřiště, sportovní centrum, koupaliště, krytý bazén, botanickou zahradu, rybník obdélníkového tvaru, kavárnu, promenádu i zámek. Rozsáhlé travnaté plochy jsou samozřejmostí. Park je obklopen kopci i lesy. Nejznámějším vrcholkem v Tivoli je kopec Rožnik, který je vysoký 394 metrů a na jehož jižním svahu najdete i zoologickou zahradu. Centrum města(670 m): Lublaň je neuvěřitelně malebné město, jehož historické centrum se vyznačuje skvělou architekturou - směs stylů z různých historických období je zformováno do jedinečného celku, který do této podoby propojil slavný architekt Jože Plečnik. Národní a Městské muzeum: muzea zachycují lidskou kreativitu a technologický pokrok napříč tisíciletími (je zde uchována například 60 000 let stará neandrtálská flétna, nebo nejstarší dřevěné kolo na světě (5 200 let). Národní galerie a je jí bohatá sbírka děl slovinských impresionistů Muzeum moderního umění s díly předních umělců 20. století. Za návštěvu stojí také dva hlavní body alternativní a městské kultury Lublaně: Metelkova mesto: autonomní kulturní zóna s úžasnými graffiti a současnými uměleckými díly. Metelkova také hostí výborné menší koncerty a další akce. Dále procházkou k řece Lublanici nemůžete minout ulici Trubarjeva s multikulturní atmosférou, malými obchody a restauracemi. Břehy řeky Ljubljanice upravil taktéž lublaňský architekt Jože Plečnik. Cesta podél řeky vás zavede na Špicu v Lublani, kde si v létě můžete užít atmosféru zelené pláže s lehátky a slunečníky. Celá zóna kolem řeky je protkána obchůdky a kavárničkami.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Hotel díky své poloze nemá vlastní parkoviště. Má ale místo s nabíjecí stanicí pro elektroauta. V okolí lze zaparkovat různými způsoby: - veřejné parkování v ulicích (bílé čáry), jehož cena se může lišit (cca 0,7 EUR/hod.). - soukromý garážový dům "Komenskega" (Komenskega Ulica 30, 1000 Ljubljana), cena závisí na délce pobytu v garáži (cca 15 EUR / za 24 hodin) - jen 3 minuty chůze od hotelu

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

cena na ověření

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

1. PROGRAMOVÝ POBYT

POZNEJTE LJUBLJANU (min. 2 noci, nástupní den libovolný) - ubytování s bohatou bufetovou polopenzí - klimatizace - Wi-Fi

CELKOVÁ KAPACITA

215 pokojů celkem.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

3,13€ / osoba / noc

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

Na spec. parkovacím místě u hotelu.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel B&B Ljubljana Park se nachází na prahu starého centra města, a jako jediný leží mezi parky. Část pokojů je situována s výhledem na městský hrad a centrum města. V blízkosti hotelu leží také hlavní vlakové a autobusové nádraží, centrum města s mnoha kulturními a historickými zajímavostmi je vzdáleno cca 600 m. B&B Hotel Ljubljana Park je držitelem certifikátu pro udržitelné podnikání Travelife a je součástí Bee Route, která podporuje rozmach městského včelařství v Lublani. Hotel je tedy vynikajícím výchozím bodem pro objevování zeleného hlavního města Slovinska, Ljubljany.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce - k dispozici trezor, restaurace, nabízející širokou škálu slovinských a mezinárodních jídel, vynikající dezerty, domácí zmrzlinu a široký sortiment nápojů, vč. lahodného slovinského vína, úschovna zavazadel, posezení na zrekonstruované střeše hotelu, konferenční místnosti.

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 46.0535714N, 14.5148081E hotel nemá soukromé parkoviště kvůli centrální poloze, ale svá zavazadla si můžete vyložit před hotelem. V okolí ale lze zaparkovat: veřejné parkování v ulicích (bílé čáry), jehož cena se může lišit (cca 0,7 EUR/hod.). Jen 3 minuty chůze od hotelu stojí soukromý garážový dům "Komenskega" (Komenskega Ulica 30, 1000 Ljubljana), kde cena závisí na délce pobytu (cca 15 EUR / za 24 hodin). Vzdálenost: z Prahy: 707 km, z Českých Budějovic: 505 km, z Brna: 509 km, z Ostravy: 675 km

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

mezinárodním spojem do města Ljubljana (FlixBus). Z hlavního autobusového nádraží /900 m od hotelu/ pokračujte podchodem směrem do centra města, vlevo uvidíte velké parkoviště, které přejděte na jeho konec. Na křižovatce pokračujte směrem "ul. Metelkova", na konci této ulice leží Táborský park (s kostelem po pravici), vejděte do parku a na jeho konci uvidíte B&B Hotel Ljubljana Park .

PŘÍJEZD VLAKEM

mezinárodním spojem do města Ljubljana. Z hlavního vlakového nádraží /900 m od hotelu/ pokračujte podchodem směrem do centra města, vlevo uvidíte velké parkoviště, které přejděte na jeho konec. Na křižovatce pokračujte směrem "ul. Metelkova", na konci této ulice leží Táborský park (s kostelem po pravici), vejděte do parku a na jeho konci uvidíte B&B Hotel Ljubljana Park .


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Tenis Tenis ano
 • Fitness Fitness ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lublaň je hlavní a největší město Slovinska s téměř 300 tisíci obyvateli. Hlavní centrum je Slovenska Cesta, město dominuje slovinský hrad, symbol města je socha básníka Franceho Prešenera, barokní kostel nebo Trojmostí z roku 1280.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout