Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovinsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Thermana Park Lasko

Hodnocení: 4/5

Slovinsko, Slovinské lázně, Laško

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

THERMANA PARK LAŠKO****Superior

AKČNÍ NABÍDKA

● SLEVA 10% za včasný nákup ve vybraných termínech ● AYURVEDSKÝ OMLAZOVACÍ POBYT

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Thermana Park Laško****superior? - moderní komplex, vybudovaný v roce 2012 - unikátní termální voda v bazénech i pitném prameni - jedinečný vodní park s odklápěcí střešní kopulí

KDE BUDETE SPÁT

a ) 2-lůžkové pokoje STANDARD : lůžko King size - 180 x200 cm, Spr./WC, SAT/TV, minibar, telefon, internet, fén, župan. b) 2-lůžkové pokoje STANDARD s přistýlkou : lůžko King size - 180 x200 cm, Spr./WC, SAT/TV, minibar, telefon, internet, fén, župan. c) 2-lůžkové pokoje KOMFORT PLUS s přistýlkou : lůžko King size - 180 x200 cm, Spr./WC, SAT/TV, minibar, telefon, internet, fén, župan,balkon, výhled na řeku. Tento typ pokoje za příplatek. d) 2-lůžkové pokoje KOMFORT : lůžko King size - 180 x200 cm, Spr./WC, SAT/TV, minibar, telefon, internet, fén, župan,balkon, výhled do ulice. Tento typ pokoje za příplatek. Pokoje s balkonem - KOMFORT a KOMFORT PLUS - na dotaz a za příplatek.

FORMA STRAVY

Polopenze

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelové vnitřní a vnější bazény.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Dětská postýlka na objednání a za příplatek.

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

SLEVA 10% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ 40 A VÍCE DNŮ PŘED NÁSTUPEM - pobyt Letní prázdniny a Rekreační pobyt.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Malebná kopcovitá krajina v okolí Laška je vhodná pro pěší a cykloturistiku : - mezi architektonické památky patří románský farní kostel Svatého Martina a nad městem položený hrad Tabor. - v současné době je Laško známo především díky pivovaru založenému v roce 1825 a lázním, které byly ve městě postaveny v polovině 19. století

TIPY NA ZIMNÍ AKTIVITY

MASOPUSTNÍ PRŮVOD V LAŠKU (masopustní sobota 10.2.2024) - průvod masek městem,končící vyhlášením nejlepší masky a zábavou pro nejmenší spolu s žonglérsko-hasičskou cirkusovou skupinou Čupakabra a Kurenty z Ptuje.

DALŠÍ SLUŽBY

ZA PŘÍPLATEK NA MÍSTĚ: WELLNESS SPA CENTRUM na ploše 1 200 m2, 25 moderních místností pro procedury: - unikátní pivní a medové wellness procedury. - Thermana & Veda Ayurveda Centrum - ayurvédské procedury a programy jsou vedeny zkušenými indickými terapeuty ze státu Kerala v jižní Indii, kolébky a světového centra Ayurvedy. - péče o tělo i pleť se známou kosmetikou Pevonia, doplněná o kyslíkovou terapii - jedinečné techniky terapie lávovými kameny, klinické aromaterapie, havajské masáže Lomi Lomi a shiatsu. - léčebné a relaxační koupele - tematické koupele pro páry s nádechem romantiky SAUNA CENTRUM s otevírací dobou denně od 11:00 do 22:00. - poplatek dle aktuálního ceníku. - 8 saun v moderním stylu : infračervená sauna, lakonium, sanarium, klasické finské sauny a parní sauny navazující na tradici tematických saun, tři relaxační zóny, vnitřní bazén s chladnou vodou a venkovní bazén s teplou vodou, občerstvení. Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Hlídané parkoviště u hotelu ZDARMA. Hotelové garáže - za poplatek na místě: 8,-€/den.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NA DOTAZ - 30,-€/den

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

2. PROGRAMOVÝ POBYT

REKREAČNÍ POBYT (pobyt na min. 2 noci, nástup libovolný) Pobyt zahrnuje: - ubytování ve 2-lůžkovém pokoji STANDARD (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze - bohatý samoobslužný bufet včetně místních specialit, ryb, salátů, dezertů a zmrzliny. - neomezený vstup do termálních bazénů v obou hotelech Laško - denní vstup do Fitnesscentra - župan na pokoji pro dospělé osoby - Wi-Fi - pitná kůra Laško termální vody z pramene - animační, relaxační a rekreační program dle nabídky hotelu - k dispozici hotelové brožury se speciálními nabídkami Na pobyt lze uplatnit SLEVU 20 % ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ

3. PROGRAMOVÝ POBYT

ROMANTICKÝ ÚTĚK PRO DVA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) Nabídka pro 2 osoby zahrnuje: - ubytování ve 2-lůžkovém pokoji STANDARD dle zvoleného počtu nocí - bufetové snídaně z toho 1x snídaně na pokoj - 1x láhev sektu na pokoj - 1x romantická večeře v a la carte restauraci hotelu Thermana Park Laško - 1x romantická večeře na středověkém hradě Grad Tabor Laško - 1x romantická koupel pro dva ve Wellness Spa centru - neomezený vstup do termálních bazénů v obou hotelech Laško - neomezený vstup do Saunového centrav hotelu Thermana Park Laško - župan na pokoji pro dospělé osoby - pozdní check-out do 14:00 hod - Wi-Fi - pitná kůra Laško termální vody z pramene - animační, relaxační a rekreační program dle nabídky hotelu - k dispozici hotelové brožury se speciálními nabídkami Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.

4. PROGRAMOVÝ POBYT

LETNÍ PRÁZDNINY( min.3 noci, nástupní den libovolný) Nabídka platí v termínu 28.6.- 8.9.2024 - ubytování ve 2-lůžkovém pokoji STANDARD (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze - bohatý samoobslužný bufet včetně místních specialit, ryb, salátů, dezertů a zmrzliny. - neomezený vstup do termálních bazénů hotelu - župan na pokoji pro dospělé osoby - denní vstup do Fitnesscentra - pitná kůra Laško termální vody z pramene - animační, relaxační a rekreační program dle nabídky hotelu - k dispozici hotelové brožury se speciálními nabídkami - Wi-Fi Na pobyt lze uplatnit SLEVU 20 % ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ

5. PROGRAMOVÝ POBYT

AYURVEDSKÝ OMLAZOVACÍ PROGRAM (4 dny/3 noci, nástupní den libovolný) • 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standard, • 3x polopenze (ayurvédská strava je zahrnuta), • 1x Abhyangam (45 min), • 1x omlazující masáž (90 min), • 1x ozdravná koupel pro 1 osobu (20 min), • 1x individuální lekce jógy (60 min), • 1x Sirodhara (45 min), • ayjurvédský bylinkový čaj ve wellness centru, • 20% sleva na doplňkové wellness procedury • neomezený vstup do bazénů v hotelu Thermana Park Laško a hotel Zdravilišče Laško, • neomezený vstup do Saunového centra v hotelu Thermana Park Laško, • koupací vak s osuškou a županem • denní vstup do fitness studia, • pitná kůra Laško termální vody z pramene • hotelová brožurka se slevami a aktivitami v okolí • animační, relaxační a rekreační programy • bezplatné Wi-Fi • parkování na venkovním parkovišti u hotelu, Prodloužení pobytu je možné - kontaktujte CK. Den prodloužení obsahuje: ubytování s polopenzí, 1x Abhyangam (45 min), 1x individuální lekce jógy (60 min), ayjurvédský bylinkový čaj ve wellness centru, vstup do bazénů a Saunového centra, fittness, pitnou kúru, animační, relaxační a rekreační programy, Wi-Fi, parkování

6. PROGRAMOVÝ POBYT

AKTIVNÍ DOVOLENÁ PRO SENIORY 60+ SE SLEVOU 5=4 (6 dnů/ 5 nocí, pobyt NE-PÁ) Neobsazené lůžko se neúčtuje ! - 5x ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji, - welcome drink, - polopenze - bohatý samoobslužný bufet včetně místních specialit, ryb, salátů, dezertů a zmrzliny. - neomezený vstup do bazénů v hotelu Thermana Park Laško a hotelu Zdravilišče Laško, - koupací vak s osuškou a županem - denní vstup do fitness centra, - Wi-Fi , - pitná kůra Laško termální vody z pramene - parkování na venkovním parkovišti u hotelu - k dispozici hotelové brožury se speciálními nabídkami - animační, relaxační a rekreační program (jóga, aquaaerobik, dechová cvičení...) Aktivity pro Seniory 60+ v Lašku: Pěší stezka podél řeky Savinja- užijte si kouzlo panenské přírody Lehký výstup na nedaleký kopec Hum (583 m)- prozkoumejte turistické stezky v okolí. Honeybrew tour - vydejte se na výlet po Lašku. Stezka vás zavede od vřídelní vody do známého pivovaru Laško. Tematická turistická stezka "Cesta tří kostelů"- vydejte se na 6,6 km dlouhou stezku, vedoucí k pohádkovému kostelu sv. Kryštofa s nejstaršími varhanami ve Slovinsku.

7. PROGRAMOVÝ POBYT

AKTIVNÍ DOVOLENÁ PRO SENIORY 60+ (min. 3 noci, nástupní den libovolný) - ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji dle zvoleného počtu nocí - welcome drink, - polopenze - bohatý samoobslužný bufet včetně místních specialit, ryb, salátů, dezertů a zmrzliny. - neomezený vstup do bazénů v hotelu Thermana Park Laško a hotelu Zdravilišče Laško, - koupací vak s osuškou a županem - denní vstup do fitness centra, - Wi-Fi , - pitná kůra Laško termální vody z pramene - parkování na venkovním parkovišti u hotelu - k dispozici hotelové brožury se speciálními nabídkami - animační, relaxační a rekreační program (jóga, aquaaerobik, dechová cvičení...) Aktivity pro Seniory 60+ v Lašku: Pěší stezka podél řeky Savinja- užijte si kouzlo panenské přírody Lehký výstup na nedaleký kopec Hum (583 m)- prozkoumejte turistické stezky v okolí. Honeybrew tour - vydejte se na výlet po Lašku. Stezka vás zavede od vřídelní vody do známého pivovaru Laško. Tematická turistická stezka "Cesta tří kostelů"- vydejte se na 6,6 km dlouhou stezku, vedoucí k pohádkovému kostelu sv. Kryštofa s nejstaršími varhanami ve Slovinsku.

CELKOVÁ KAPACITA

181 pokojů a 7 Suit.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: minerální pitná kůra parkování na hotelovém parkovišti (podzemní garáže za příplatek) Fitness centrum s nejmodernějším vybavením Technogym.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2,50€ /osoba/noc Registrační poplatek : 2,-€/os /pobyt. - platba na místě .

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

se nachází u hotelu, s připojením Mennekes a výkonem AC (střídavý proud).

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotelový komplex se nachází v nedotčené přírodě na břehu řeky Savinja, na okraji městečka Laško, obklopeného kopci. Nad hotelem vystupuje Mount Hum, také známý jako Laški Triglav, který nabízí panoramatický výhled na Laško. Centrum je vzdáleno pouhých 15 minut chůze po dobře udržovaných turistických stezkách (cyklotrasa) podél břehů řeky Savinja.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

hotelová recepce s dominantním schodištěm a posezením, 4 výtahy, kongresové centrum, pitná kůra - minerální pitný pramen, hotelová restaurace v 1. patře se samoobslužným bohatým bufetem, A´la carte restaurant s terasou, Café bar se širokým výběrem koktejlů a dezertů vlastní výroby, včetně dietních a s hudební produkcí pro příjemný večer (dle nabídky hotelu). TERMÁLNÍ CENTRUM s unikátní skleněnou kopulí (v létě se odklápí), zážitkovými ( bazén s vlnobitím - 31°C, se skluzavkou, divoká řeka - 32°C) a relaxačními bazény (s vodopády, zemními prameny 32°C), vířivkami nad úrovní vodních ploch (34°C), Kneipp chodník, vnější letní bazény -termální s průplavem (32°C), rekreační (26 - 27°C), dětský (32°C), křišťálová mísa (32 - 34°C), skluzavka, tobogán. Wellness Spa Centrum - masáže, lázeňské a relaxační procedury, včetně pivních a medových. Centrum Thermana & Veda Ayurveda se zkušenými indickými terapeuty. Saunový svět s tematickými finskými a parními saunami. Fitness centrum.

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 46.161655,15.232087 TRASA I.: (z Prahy cca 644 km přes Brno - Wien - Graz - Maribor - Celje - Laško ) TRASA II.: (z Prahy cca 594 km přes Č. Budějovice - Linz - Graz - Maribor - Celje - Laško ) Ve směru od Celje na Laško odbočte vlevo za čerpací stanicí INA ORIENTAČNÍ POPLATKY PLACENÉ NA TRASE (pouze informativní – bez záruky): RAKOUSKO: dálniční známka (desetidenní): 8,30 Eur; SLOVINSKO: dálniční známka 30 Eur (měsíční), 15 Eur (týdenní) - pokud zvolíte cestu po dálnici nebo rychlostní komunikaci ( tedy trasa Praha - Č. Budějovice - Linz - Graz - Maribor - Mor. Toplice) ; MAĎARSKO: pokud pojedete přes Maďarsko, neplatí se žádné poplatky (pokud nevyužijete dálnice). V š e o b e c n é i n f o r m a c e: Silniční provoz a povinné vybavení: → Povolená rychlost na dálnici je 130 km/hod, na rychlostních komunikacích 110 km/hod, mimo obce 90 km/hod, v obcích 50 km/hod - pokud není místní úpravou stanoveno jinak - pozor - množí se . Pro řidiče mladší 24 let platí maximální rychlostní limity o 10 km/h nižší. Tyto osoby rovněž mohou řídit motorová vozidla pouze o síle motoru do 75 Kw. → Za překročení nejvyšší povolené rychlosti lze uložit peněžitou pokutu v rozmezí 40 – 1.200 EUR+ odebrání řidičského průkazu. Nezapnuté pásy - 120,-€ , telefonování za jízdy-120,-€, nezastavení na červenou 300,-€. → Pro přepravu dítěte do výšky 150 cm je povinné používání dětských zádržných systémů - musí splňovat normu ECE 44/03 nebo 44/04. Nedodržení pod pokutou 200,-€ Pro cyklisty platí povinné používání ochranné přilby. → Provoz čerpacích stanic je většinou od 7 do 20 hodin, pondělí - sobota. Hlavní čerpací stanice ve větších městech a na mezinárodních silnicích jsou v provozu nepřetržitě. Cestovní dokumenty a doklady: → Do Slovinska je možno cestovat bez víza s platným cestovní dokladem nebo průkazem totožnosti. Občanský průkaz je chápán jako cestovní doklad pouze pro jeho držitele, nikoli pro dítě v něm zapsané. Je nezbytné, aby dítě, které cestuje společně s rodičem a je zapsáno v jeho občanském průkazu, bylo vybaveno svým vlastním cestovním dokladem. Nezletilé dítě, jež necestuje společně s rodiči, nemusí být vybaveno jejich souhlasem (souhlasem zákonného zástupce) s cestou v doprovodu jiné osoby, nicméně v případě mimořádných událostí je praktické takový písemný souhlas mít u sebe. → Při cestách motorovými vozidly je bezpodmínečně nutné mít platný řidičský průkaz, technický průkaz vozidla a doklad o zákonném pojištění odpovědnosti škod z provozu vozidla (povinné ručení - zelená karta). → Za účelem ošetření ve zdravotnických zařízeních je třeba předložit Evropský průkaz zdravotního pojištění. Na základě tohoto průkazu ČR mohou čeští pojištěnci uplatňovat nárok na poskytnutí nutné a neodkladné zdravotní péče. Tento mechanismus však nepokrývá náklady na převoz nebo repatriaci pojištěnce do ČR, proto je doporučováno uzavření doplňkového cestovního zdravotního pojištění. Domací mazlíčci: → Psi, kočky a fretky v doprovodu svého majitele musí mít mikročip, nebo zřetelně čitelné tetování. Pokud jsou zvířata tetovaná, tetování musí být aplikované před 3. červencem 2011 a musejí mít očkování proti vzteklině. Musí mít také očkování proti vzteklině a veterinární osvědčení vystavené úředním veterinárním lékařem. Kromě toho musí mít test protilátek (test, zda vakcína byla účinná) provádí se 3 měsíce před příjezdem. Důležitá telefonní čísla: Kód země: +386 Regionální předvolba: Murska Sobota/ Maribor 02 Policie: 113 nebo 112 Záchranná služba: 112 Požární služba: 112 (z mobilního telefonu je třeba volit i předvolbu města, kde se volající nachází; při použití zahraničního mobilního telefonu předtím i mezinárodní kód Chorvatska +386 - Př. tel. č. policie : +386 2 113). Poskytování pomoci na silnicích: +386 1 5305 353 (24 hodin Alarm Centrum pro turistickou pomoc) – 1987 – v rámci Slovinska Vzdálenost: Z Prahy: 645,6 km, z Českých Budějovic: 445,0 km, z Brna: 448,3 km, z Ostravy: 613,7 km

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem Flixbus z Brno, Benešova tř. hotel GRAND do Maribor bus station. Přestoupíte na autobus (8010 17) do Celje AP a odtud přestoupíte na autobus (2327 4) do Laško zdrav. Hotel je od zastávky vzdálený asi 300 m. Cesta autobusem z Brna trvá přibližně 6 hodin a 45 minut. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis Tenis ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Slovinsko poskytuje lazeňské a wellness služby v souladu s klasickým servisem. Nachází se zde více než 15 přírodních termánlních pramenů a lázní, které zaručují vnitřní harmonii, celkové uvolnění a duševní pohodu těla i duše. Mezi relaxační a masážní prodecury patří od klasické masáže rukou i lymfatické odvodňovací masáže, rexlexní masáže, masáže založené na metodách z Dálaného východu, aromaterapie nebo různé obkladové a bylinkové zábaly a obklady.

Většina slovinských lázní spolupracuje s odborníky a lékaři, kteří ošetřují specifické zdravotní problémy. Wellness centra jsou např. Golf Hotel, Žíva Wellness centrum, Pohorje Sport Hotel, Sense Wellness Club.

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout