Zájezd do

Atenea

Hodnocení: 0/5

Španělsko, Barcelona

Sdílet
Moderní aparthotel 10 minut pěšky od stadionu Camp Nou Velké, vkusně zařízené pokoje

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Atenea

Popis hotelu

Tento moderní aparthotel se nachází hned vedle bulváru Diagonal, 10 minut pěšky od stadionu Camp Nou fotbalového klubu FC Barcelona. Nabízí velké pokoje s Wi-Fi zdarma, satelitní TV a kuchyní. Vkusně zařízené pokoje v aparthotelu Atenea Barcelona mají koberec a klimatizaci. Ve všech je dále posezení s pohovkou a kuchyň s ledničkou a 2 elektrickými varnými plotýnkami.

Popis destinace a hotelu

Hotelová restaurace nabízí za příplatek snídaňový balíček s sebou a zdravá jídla k obědu a večeři. K dispozici je také lounge, kde můžete relaxovat u sklenky vína, kávy nebo u nealkoholického nápoje. Stanice metra Les Corts je vzdálená jen 3 minuty pěšky. Aparthotel Atenea Barcelona je vzdálený jen 2 stanice metrem od vlakového nádraží Sants. Za 15 minut lze dojet metrem k hlavním turistickým atrakcím v Barceloně.

Program zájezdu

První den - Letecká přeprava, přeprava do hotelu, individuální program. Barcelona - Individuální program dle Vašich preferencí a zájmů. Poslední den - Individuální program, přeprava na letiště, letecká přeprava domů.

Cena zahrnuje:

Letenku, včetně všech poplatků, Příruční zavazadlo malé, Ubytování v hotelu s vlastní koupenou a toaletou na pokoji, Návrh cesty městskou dopravou z letiště Barcelona až k hotelu a zpět, Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění, Pojištění pro případ storna, Příruční zavazadlo velké, Snídaně

Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:20 h

Popis

Toto druhé největší město Španělska a zároveň hlavní město Katalánska, které bylo založeno iberskými kmeny, patří mezi nejvýznamnější a nejznámější města této země. Barcelona leží na severovýchodě Španělska při pobřeží Středozemního moře a je to nejjižnější město severní Evropy nedaleko od Francie. Je to autonomní oblast s vlastním jazykem, charakterem a dějinami.

Najdeme zde plejádu originálních architektonických staveb A. Gaudího i jeho současníků. Mezi nejznámější Gaudího dílo zde patří chrám Sagrada Familia, což je nejen symbol města, ale hlavně mistrovské dílo, které se staví od roku 1883 až doposud a pořád není dostavěno. Tato nádhera je nejvýraznější bod v siluetě Barcelony. V parku Guel najdeme Gaudího muzeum, ve kterém je k vidění spousta zajímavostí. Další slavnou kulturně historickou památkou je tzv. Gotická čtvrť. Zde nalezneme soubor staveb ohraničený římskými hradbami s dominující gotickou katedrálou svaté Euálie. Barcelona Vás okouzlí nespočtem architektonických a uměleckých památek a řadou restaurací, barů, klubů a parků.

Doprava autobusem

15 hod

Vzdálenost

1 700 km

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout