Hotel Meliá Alicante

Elegant, kterou vlastní známá značka Meliá, zaručuje profesionální obsluhu a vysoký standard služeb. Má perfektní polohu u krásné pláže mezi přístavem a centrem Alicante a poskytuje snadný přístup ke všem atrakcím slavného letoviska. Odpočívejte v pohodlných pokojích, ochutnejte lahodná jídla v restauraci a trávte volný čas na terase u bazénu s výhledem na moře. Hotel je jedním z míst na mapě ekologických zařízení. Doporučujeme na dovolenou ve dvou nebo na služební cestu.

ABSTRACT

Elegant, kterou vlastní známá značka Meliá, zaručuje profesionální obsluhu a vysoký standard služeb. Má perfektní polohu u krásné pláže mezi přístavem a centrem Alicante a poskytuje snadný přístup ke všem atrakcím slavného letoviska. Odpočívejte v pohodlných pokojích, ochutnejte lahodná jídla v restauraci a trávte volný čas na terase u bazénu s výhledem na moře. Hotel je jedním z míst na mapě ekologických zařízení. Doporučujeme na dovolenou ve dvou nebo na služební cestu.

POLOHA

ok. 100 m od centra ALICANTE, obchody a bary u hotelu, cca. 47 km od zábavního parku Terra Mitica; Cca. 15 km od letiště v Alicante; autobusová zastávka cca. 50 m od hotelu.

PLÁŽ

Postiguet, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, oceněná certifikátem Modrá vlajka, přímo u hotelu, přístup po cestě, slunečníky a lehátka za poplatek.

HOTEL

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 1973, kompletně zrekonstruován v roce 2020, 645 pokojů, 1 budova, 6 pater, výtahy, prostorná vstupní hala, 24h recepce, restaurace - snídaně formou bufetu, à la carte obědy a večeře, středomořská kuchyně, dostupné diety: vegetariánská a bezlepková, dětské židličky pro děti, 3 bary: ve vstupní hale, u bazénu, s občerstvením; služba concierge, trezor; 13 konferenčních místností pro cca. 400 osob, bezdrátový internet zdarma; za příplatek: pokojová služba, hlídání dětí, parkoviště, praní prádla, žehlení prádla, půjčovna kol; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, JCB, Diners Club.

POKOJ

standardní: 2 osoby, přibl. 26 m², klimatizace (květen-říjen), koupelna (sprcha, WC; fén, ručníky z organické bavlny), bezdrátový internet, ocelová TV, trezor; za příplatek: minibar; balkón; prémiové: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 26 m², standardní vybavení pokoje; výhled na moře za poplatek; Executive junior suite: 2 osoby (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca. 54 m², oddělený obývací pokoj, standardní vybavení pokoje, navíc set na kávu / čaj; pokoje: Premium a Executive junior suite za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA

bazén, sladká voda, lehátka u bazénu zdarma, slunečníky za poplatek; miniklub (5-12 let) a animace pro děti (červenec-srpen); příplatky: vodní sporty, golfové hřiště cca. 7 km od hotelu, lekce golfu (externí nabídka).

KONTAKT

0034/965205000, www.melia.com

ZDARMA

- Wi-Fi

PRÁVNÍ POPIS

Časy výdeje jídel i fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci mimo kontrolu hoteliéra.

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Golf Golf ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Alicante

Alicante je malebné letovisko poblíž letiště, které je známé pro své nádherné pláže, krápníkové jeskyně a panenskou přírodu. Letovisko je perfektně vybaveno - restaurací, obchodů i barů je plno na každém rohu. Milovníci vodních radovánek se mohou vydovádět ve zdejším vodním parku. Park Mundomar poskytuje zábavu pro rodiny s dětmi díky vystoupením s delfíny a lachtany, dále se v parku nachází expozice exotické zvířeny. Pláže v letovisku Alicante jsou převážně tvořeny bílým jemným pískem, ale najdete i pláže s oblázky. Zdejší vody jsou v některých místech vhodné k windsurfingu a jiným vodním sportům. Okolí letoviska tvoří nádherné lesy, divoká skaliska, zátoky a hlavně všudypřítomná vůně citrusů a borovicových hájů. Kromě nádherné přírody jsou v Alicante i pozůstatky z historie v podobě zbytků hradů z dob obléhání Araby.

Doprava autobusem

cca 28

Popis

Costa Blanca nebo-li bílé pobřeží je překrásný kus španělského pobřeží v části Alicante, který patří mezi nejvyhlášenější a nejnavštěvovanější část Španělska. Rozmanitá středomořská příroda se zde kloubí s malebnými turistickými centry jako jsou: Denia, Villajoyosa, Javea, Altea nebo větší a rušnější Benidorm. Toto místo je oblíbené nejen turisty, ale i zájemci o luxusní rezidenci či druhé sídlo. Pláže jsou zde od písčitých až po oblázkové s pozvolným vstupem do moře, které místy střídají strmější útesy, mezi kterými můžete najít krásné různorodé scenérie se zátokami a lagunami. Celé pobřeží je lemováno rybářskými přístavy, strážními věžemi a živými přímořskými promenádami. Zdejší středomořské klima je to nejteplejší z celého Španělska a zároveň třetí nejlepší z celého světa. Střídá se zde pouze jaro a léto, déšť je tady neznámý pojem. Kdo někdy navštíví pobřeží Costa Blanca, bude si pamatovat průzračně čistí moře, nádherné pláže a slunečné počasí.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 21 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout