• Pro vstup do země je potřeba mít pas platný ještě 6 měsíců po návratu z vaší dovolené.
 • V případě, že dítě do 18-ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, budete pro cestu potřebovat kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
 • V emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi je vybírána povinná pobytová taxa ve výši 10-40 AED/pokoj/noc. Výše taxy se liší podle lokality a kategorie hotelu a je splatná v destinaci na hotelové recepci.
Zájezd do

The Westin Dubai Mina Seyahi Beach Resort & Marina

Hodnocení: 5/5

Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

The Westin Dubai Mina Seyahi Beach Resort & Marina Hodnocení: 5/5

The Westin Dubai Mina Seyahi Beach Resort & Marina

The Westin Dubai Mina Seyahi Beach Resort & Marina

Popis:
luxusný päťhviezdičkový rezort leží na viac ako kilometer dlhej súkromnej pláži. Hotel ponúka širokú škálu špičkových služieb a vďaka svojej výhodnej polohe neďaleko najznámejších dubajských atrakcií je vhodný aj pre rodiny s deťmi.
Vybavenie:
8 reštaurácií s medzinárodnou kuchyňou, bary, 5 bazénov vrátane vonkajšieho vyhrievaného a detského bazéna, SPA centrum, kaderníctvo, fitness centrum, tenisové kurty, Penguin Club pre deti, 24-hodinový servis, čistiareň, business centrum.
Pláž:
piesočná pláž priamo pri hoteli. Ležadlá a slnečníky sú na pláži aj pri bazéne zdarma.
Zábava a šport:
tenisové kurty, fitness centrum, vodné športy (za poplatok), golfové ihrisko v blízkosti hotela.
Stravovanie:
raňajky formou bohatého bufetu, možnosť polpenzie za príplatok. Obedy a večere sú možné Á la carte v niektorej z tunajších vynikajúcich reštaurácií.
Vybavenie izieb:
luxusné a priestranné izby majú kúpeľňu s WC, fén, klimatizáciu, LCD TV, DVD/CD prehrávač, trezor, minibar, set na prípravu kávy a čaju, Wi-Fi pripojenie. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 2 deti.
Poznámka:
každý hosť ubytovaný v emirátoch Dubaj, Abu Dhabi a Ras Al Khaimah je povinný zaplatiť pobytovú taxu „Tourism Dirham“. Poplatok je splatný na mieste pri odchode z hotela. Suma závisí od kategórie ubytovania (Dubaj: 3* hotel 10 AED/izba/noc, 4* hotel 15 AED/izba/noc, 5* hotel 20 AED/izba/noc, Abu Dhabi 10 AED/izba/noc, Ras Al Khaimah 15 AED/izba/noc).
Web hotela:
https://www.marriott.com/hotels/travel/dxbmb-the-westin-dubai-mina-seyahi-beach-resort-and-marina/


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Golf Golf ano
 • Surfování Surfování ano
 • Fitness Fitness ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doba letu

06:00 h

Popis

Dubai, to je hlavní město a doslova centrum veškerého dění stejnojmenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu a je druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů. Jeho rozloha je 3.885 km2 a čítá na 1,3 milionu obyvatel. Hlavním centrem emirátu je město Dubai. Největší část emirátu je tvořena pouští. Pokud vás zajímá jazyk, kterým se mluví v emirátu, domluvíte se tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátů - najdete tu překrásné pláže s jemným bílým pískem, průzračně modrozelené moře i nádherný podmořský svět plný neobyčejných druhů rostlin a živočichů. Je to svět luxusu a těch nepřepychovějších hotelů. Dýchne tu na váš však i historie starých arabských domů a mešit.

Dubai je nejbohatším ze sedmi emirátů, své zisky však netěží jen z černého zlata. Významnou část jeho příjmů tvoří rozvinutý turistický ruch, který je zaměřen především na bohatší klientelu. Proto jsou v hlavním městě luxusní hotely, jejichž dominantou je i nejvyšší hotel světa, umělé palmové ostrovy nebo podmořský hotel. Navzdory zdejšímu klimatu byl v Dubaji vybudován ohromný zimní areál, kde si můžete zalyžovat, i když venku panují vysoké teploty dosahující mnohdy až 50°C.

Ve městě Dubai žijí téměř všichni obyvatelé emirátu Dubai. Navíc někteří obyvatelé Spojených arabských emirátů, kteří jsou zaměstnání v Dubaji, bydlí v sousedním emirátu Šardžá, kde jsou výrazně nižší nájmy.
Město Dubai najdete při severní hranici emirátu Dubai. Město dělí na dvě části Dubai Creek, výběžek Perského zálivu. Luxusnější částí je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutečný luxus, vyrostly tu do nebe sahající mrakodrapy, drahé hotely a nádherná obchodní centra. Druhá část je Deiru, která dýchá historii a nabízí svým návštěvníkům atmosféru arabského světa. Tady najdete romantické uličky provoněné exotickým kořením a Zlaté tržiště, který je prý největším na světě a nabízí nádherné šperky a nejrůznější zboží arabského světa.

Když budete v Dubaji, nenechte si ujít návštěvu Dubajského muzea, které vám odkryje kus z historie emirátu Dubai. Muzeum mapuje ohromnou rychlost, s jakou se město vyvíjelo a najdete tu i zrekonstruovaný zlatý trh. Město ukrývá i řadu mešit. Mezi turisticky nejatraktivnější patří mešita Jumeirah, kam mají přístup i nemuslimové.

Když budete unaveni procházkami po městě, užijte si relax na některé z nekonečných pláží. Teplota moře se tu pohybuje mezi 22 - 35°C! Užijte si potápění a šnorchlování, obdivujte podmořský svět, nebo si vyjeďte na lodi, třeba do oblasti Fujairah. Milovníci přírody uvítají výlet na safari do pouště, kde uvidí nekonečné pouštní duny a z blízkosti několika desítek metrů spatří i nejrůznější pro Evropany exotická zvířata.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 32 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout