Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/blizky_vychod/spojene_arabske_emiraty/cestovani/covid_19.html

Al Khalidiah Resort Sharjah

Spojené arabské emiráty, Sharjah

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

AL KHALIDIAH RESORT

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

POLOHA: Menší rodinný hotel v jednoduchém orientálním stylu se nachází v Emirátu Sharjah, 25 km od mezinárodního letiště v Dubaji a 21 km od letiště Sharjah. Pláž je vzdálena přibližně 10 min klidnou chůzí. V blízkosti hotelu je mnoho restaurací a kaváren, Akvárium, historická věž Al Khan. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu, která upřednostňuje aktivní dovolenou plnou výletů a poznávání. UBYTOVÁNÍ: jednoduše, ale účelně a vkusně zařízené pokoje s balkónem nabízejí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Hotel má k dispozici i rodinný pokoj. Vybavení pokojů: Klimatizace, TV, koupelna se sprchovým koutem, Wi-fi zdarma, minibar (za poplatek).

VYBAVENÍ A SLUŽBY: vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén, shuttle zdarma na veřejnou pláž, shuttle zdarma do resortu Beach Hotel Sharjah (vstupné 15 AED, je možné využívat pláž a bazén), kyvadlová doprava zdarma do obchodního centra Outlet Mall Dubai a Sahara Mall Sharjah. SOFT ALL INCLUSIVE PROGRAM: Voda, káva, čaj a nealko nápoje během snídaně, oběda a večeře. V hotelu se nepodávají alkoholické nápoje. Soft All Inclusiv program nezahrnuje minibar.


Informace o hotelu

Pořádající CK

TIME TRAVEL spol. s r.o. IČ: 49356861

Recenze hotelu

Hodnocení 3,7 / 5
Invia

Velmi dobré (1 hodnocení)

Ubytování 3,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Tento hotel je 15. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 86 v Sharjah.

Yury Likhachyev Listopad 2021

Datum pobytu: 22.10. - 29.10.2021

Hodnocení 3,7 / 5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Yury Likhachyev Listopad 2021

Datum pobytu: 22.10. - 29.10.2021

Hodnocení 3,7 / 5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Doprava letecky

06:00 h

Popis

Emirát Sharjah má poměrně strategickou polohu v rámci Spojených arabských emirátů, neboť sousedí se zbylými šesti emiráty. Do Dubaje a ostatních emirátů to budete mít opravdu blízko, a proto je emirát Sharjah vyhledáván jako základna pro konání výletů.

Modernizované hlavní město Sahrajn nabízí mnoho kulturních zážitků ? svým návštěvníkům nabízí zachovalé kulturní památky a tradiční arabskou architekturu. Při procházkách městem nemůžete minout Modrý souk, který najdete na východní straně zálivu Khor Khalid, a který svým vzhledem připomíná spíše supermoderní vlakové nádraží. Budova byla postavena v tradičním islámském stylu a ukrývá luxusní obchody se zlatem, elektronikou a drahými látkami. Dalším symbolem emirátu Sharjah je pomník na náměstí Cultural Square, který znázorňuje otevřený korán.

Emirát Sharjah vyniká mezi ostatními emiráty i tím, že tu panují poněkud přísnější společenská pravidla. V hotelu a na jeho soukromé pláži můžete dělat vše, co se vám jen zlíbí, ovšem mimo hotel musíte respektovat a dodržovat určitá pravidla. Dejte si pozor hlavně na oblečení ? muži i ženy by měli mít zahalená ramena a kolena. Při nedodržení těchto zásad by vám mohlo hrozit až vězení. Rovněž počítejte s tím, že v Sharjahu se neprodává alkohol, nejsou tu žádné kluby ani diskotéky. Díky výhodné poloze Sharjahu to ovšem nebudete mít daleko například do Dubaje, kde si můžete zábavy užívat téměř bez omezení.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 32 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec