Upozorňujeme na povinnou odletovou taxu ve výši 224 MX peso (cca 10 EUR) na osobu. Taxa je splatná pouze online a při odjezdu ze země je nutné předložit doklad o zaplacení.

Azamara Onward

Mexiko

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

USA, Kolumbie, Panama, Kostarika, Guatemala, Mexiko z Miami na lodi Azamara Onward, plavba s bonusem - 394348191P

USA, Kolumbie, Panama, Kostarika, Guatemala, Mexiko z Miami na lodi Azamara Onward, plavba s bonusem - 394348191P

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Trasa plavby

USA, Kolumbie, Panama, Kostarika, Guatemala, Mexiko

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 30.277Délka lodě (v metrech): 180Šířka lodě (v metrech): 25Počet palub pro pasažéry:Celkový počet kabin: 692Maximální počet pasažérů:

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, samoobslužná prádelna, neomezené vylodění/nalodění v navštívených přístavech. Strava na palubě: All Inclusive - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. AzAmazing večer: U plaveb delších než 8 dní organizuje lodní společnost minimálně jeden speciální večerní výlet za poznáním kultury dané lokality. Více o těchto večerech si přečtěte zde. Transfery a spropitné: Transfery z přístavu do centra města a zpět během plavby, spropitné pro posádku na lodi. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro dospělé, večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.

1. den

Miami, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)

2. den

Relaxační den na moři

3. den

Relaxační den na moři

4. den

Cartagena de Indias, Kolumbie, (připlutí: 13:00 | odplutí: --:--)

5. den

Cartagena de Indias, Kolumbie, (připlutí: --:-- | odplutí: 11:59)

6. den

Proplutí Panamským průplavem, Panama, (připlutí: 05:00 | odplutí: 17:00)

7. den

Relaxační den na moři

8. den

Puntarenas, Kostarika, (připlutí: 07:30 | odplutí: 20:00)

9. den

Relaxační den na moři

10. den

Puerto Quetzal, Guatemala, (připlutí: 06:00 | odplutí: 18:00)

11. den

Relaxační den na moři

12. den

Ixtapa, Mexiko, (připlutí: 13:00 | odplutí: 23:00)

13. den

Relaxační den na moři

14. den

Cabo San Lucas, Mexiko, (připlutí: 11:30 | odplutí: 22:00)

15. den

Relaxační den na moři

16. den

Relaxační den na moři

17. den

San Diego, USA, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)

18. den

San Diego, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)


Informace o hotelu

Vyberte si termín

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec