• V destinaci je vyžadováno očkování proti žluté zimnici, které je potřeba doložit v očkovacím průkazu
  • Děti ve věku do 18 let musí disponovat nejen cestovním pasem, ale také rodným listem, včetně informací o otci a matce. To platí, i když oba rodiče cestují s dětmi, včetně tranzitních cestujících. V případě, že nezletilí cestují do JAR pouze s jedním rodičem nebo zákonným zástupcem, potřebují i další dokumenty (např. čestná prohlášení od obou rodičů prokazující oprávnění pro děti vycestovat, soudní usnesení o právním poručnictví ve vztahu k dítěti, úmrtní list druhého rodiče, kopie dokladů totožnosti a cestovních pasů rodičů nebo zákonného zástupce dítěte). Všechny požadované dokumenty musí být v anglickém jazyce s úředně ověřeným překladem.
Zájezd do

Azamara Quest

Hodnocení: 5/5

Jihoafrická republika

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Jihoafrická republika, Mosambik z Kapského Města na lodi Azamara Quest, plavba s bonusem - 394348771P

Trasa plavby

Jihoafrická republika, Mosambik

Popis lodě

Azamara Quest je menší než většina nových lodí, nadchne Vás však jejím luxusem, pohodlím a intimní atmosférou. V restauracích se podává výborné jídlo a ubytování v kajutách je velmi pohodlné. Obsluha je velmi milá a pozorná. Na dva cestující připadá 1 člen posádky. Vody moří a oceánů brázdí od roku 2000. Výrobní cena Azamara Quest byla přibližně 150 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 30.277Délka lodě (v metrech): 181Šířka lodě (v metrech): 25Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 635Maximální počet pasažérů: 6902

Vybavení lodě

9 palub, denní lázně a fitness centrum, akupunktura a nutriční poradenství, vířivky, salónek s knihovnou, kadeřnický salon, zábavné soutěže, kasino Luxe, zábavná představení, přednášky o Argentině a tangu, Brazílii a Rio de Janeiru, lekce tance argentinského tanga,Samby, Cha-Cha a Rumby, velkolepá hlavní restaurace a další různorodé restaurace/bary, obchody a módní butiky, internetové centrum a počítačové lekce, zdravotnické zařízení.

Hodnocení lodě

5

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, samoobslužná prádelna, neomezené vylodění/nalodění v navštívených přístavech. Strava na palubě: All Inclusive - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. AzAmazing večer: U plaveb delších než 8 dní organizuje lodní společnost minimálně jeden speciální večerní výlet za poznáním kultury dané lokality. Více o těchto večerech si přečtěte zde. Transfery a spropitné: Transfery z přístavu do centra města a zpět během plavby, spropitné pro posádku na lodi. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro dospělé, večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.

1. den

Kapské Město, Jihoafrická republika, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

2. den

Relaxační den na moři

3. den

Port Elizabeth, Jihoafrická republika, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)

4. den

Port Elizabeth, Jihoafrická republika, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

5. den

East London, Jihoafrická republika, (připlutí: 08:00 | odplutí: 14:00)

6. den

Relaxační den na moři

7. den

Maputo, Mosambik, (připlutí: 08:00 | odplutí: 14:00)

8. den

Richards Bay, Jihoafrická republika, (připlutí: 09:00 | odplutí: --:--)

9. den

Richards Bay, Jihoafrická republika, (připlutí: --:-- | odplutí: 22:00)

10. den

Durban, Jihoafrická republika, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

11. den

Relaxační den na moři

12. den

Mossel Bay, Jihoafrická republika, (připlutí: 08:00 | odplutí: 23:00)

13. den

Relaxační den na moři

14. den

Kapské Město, Jihoafrická republika, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)

15. den

Kapské Město, Jihoafrická republika, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)

16. den

Kapské Město, Jihoafrická republika, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)


Informace o hotelu

  • Fitness Fitness ano
  • Bar Bar ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 18 °C

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout