Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/velka_britanie/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Azamara Quest

Hodnocení: 5/5

Velká Británie

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Island, Dánsko, Velká Británie z Reykjaviku na lodi Azamara Quest, plavba s bonusem - 394387575P

Trasa plavby

Island, Dánsko, Velká Británie

Popis lodě

Azamara Quest je menší než většina nových lodí, nadchne Vás však jejím luxusem, pohodlím a intimní atmosférou. V restauracích se podává výborné jídlo a ubytování v kajutách je velmi pohodlné. Obsluha je velmi milá a pozorná. Na dva cestující připadá 1 člen posádky. Vody moří a oceánů brázdí od roku 2000. Výrobní cena Azamara Quest byla přibližně 150 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 30.277Délka lodě (v metrech): 181Šířka lodě (v metrech): 25Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 635Maximální počet pasažérů: 6902

Vybavení lodě

9 palub, denní lázně a fitness centrum, akupunktura a nutriční poradenství, vířivky, salónek s knihovnou, kadeřnický salon, zábavné soutěže, kasino Luxe, zábavná představení, přednášky o Argentině a tangu, Brazílii a Rio de Janeiru, lekce tance argentinského tanga,Samby, Cha-Cha a Rumby, velkolepá hlavní restaurace a další různorodé restaurace/bary, obchody a módní butiky, internetové centrum a počítačové lekce, zdravotnické zařízení.

Hodnocení lodě

5

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, samoobslužná prádelna, neomezené vylodění/nalodění v navštívených přístavech. Strava na palubě: All Inclusive - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. AzAmazing večer: U plaveb delších než 8 dní organizuje lodní společnost minimálně jeden speciální večerní výlet za poznáním kultury dané lokality. Více o těchto večerech si přečtěte zde. Transfery a spropitné: Transfery z přístavu do centra města a zpět během plavby, spropitné pro posádku na lodi. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro dospělé, večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.

1. den

Reykjavik, Island, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)

2. den

Reykjavik, Island, (připlutí: --:-- | odplutí: 22:00)

3. den

Grundarfjörður, Island, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

4. den

Skagafjordur, Island, (připlutí: 10:00 | odplutí: 18:00)

5. den

Akureyri, Island, (připlutí: 08:00 | odplutí: 22:00)

6. den

Husavik, Island, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

7. den

Seydisfjordur, Island, (připlutí: 08:00 | odplutí: 22:00)

8. den

Relaxační den na moři

9. den

Runavík (Faerské Ostrovy), Dánsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 22:00)

10. den

Tórshavn (Faerské ostrovy), Dánsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

11. den

Lerwick, Velká Británie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

12. den

Aberdeen (Skotsko), Velká Británie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

13. den

Leith (Edinburgh), Velká Británie, (připlutí: 08:15 | odplutí: --:--)

14. den

Leith (Edinburgh), Velká Británie, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)


Informace o hotelu

 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 12 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout