• Aktuálně je vstup na celé území EGYPTA možný bez jakýchkoliv testů, formulářů či omezení!
  • Návrat do ČR je zcela bez omezení

  Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/egypt/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Turecko, Kypr, Izrael, Egypt z Istanbulu na lodi Costa Venezia - 394243016P

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Trasa plavby

Turecko, Kypr, Izrael, Egypt

Popis lodě

V březnu 2019 posílila tehdy 15člennou flotilu společnosti Costa Cruises zbrusu nová loď, zasvěcená domovu známého mořeplavce Marca Pola i neméně proslulého svůdce Casanovy. Costa Venezia je kombinací inovativního přístupu a italské pohostinnosti a svým hostům slibuje ukázat svět ze zcela nové perspektivy. Veřejné prostory byly inspirovány kulturou Benátek a hosté tady narazí na řadu soch a fontán. Těšit se na ně mohou mimo jiné v atriu Piazza San Marco, pojmenovaném po benátském Náměstí svatého Marka. Costa Venezia vezme na své premiérové plavbě hosty z Evropy až na Dálný Východ: vyrazí z italského Terstu a o 53 dní později, na konci dubna, zakotví v japonské Jokohamě. Sledovat přitom bude fascinující cestu dávných obchodníků a pirátů: napříč třemi kontinenty, čtyřmi moři a 18 různými zeměmi z Itálie přes Chorvatsko, Řecko, Izrael, Jordánsko, Omán, Dubaj, Abú Dhabí, Indii, Srí Lanku a Malajsii až do Singapuru, Thajska, Vietnamu, Hong Kongu, na Taiwan a nakonec do Japonska. Kdo by snad neměl dostatek času na celou plavbu, může podniknout jen jednu ze tří etap: z Terstu do Dubaje (20 dní), z Dubaje do Singapuru (18 dní) nebo ze Singapuru do Jokohamy (17 dní) nebo jakoukoli z jejich kombinací. Základnou lodi bude následně čínská Šanghaj.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 135.500Délka lodě (v metrech): 306Šířka lodě (v metrech): 37Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin:Maximální počet pasažérů: 5.260

Vybavení lodě

5 restaurací včetně Clubu Blue Moon a restaurace Samsara pro hosty lázeňského relaxačního centra, 13 barů včetně Cognac & Cigar Baru a Coffee Chocolate Baru Unikátní Samsara lázně o rozloze 6 000m2, kde najdete thalassoterapie, saunu, turecké lázně, solárium a tělocvičnu Multifunkční sportovní hřiště, outdoorová joggingová dráha Kasino, simulátor Formule 1, knihovna, divadlo Stardust, diskotéka Dětský Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének, herna Virtual World Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře

Hodnocení lodě

4

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - snídaně, obědy a večeře v servírované či bufetové restauraci, nápoje pouze v bufetové restauraci: voda, káva, čaj u snídaně a u svačiny v odpoledních hodinách, u oběda a večeře voda. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.

1. den

Istanbul, Turecko, (připlutí: | odplutí: --:--)

2. den

Istanbul, Turecko, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

3. den

Relaxační den na moři

4. den

Bodrum, Turecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 15:00)

5. den

Lemesos, Kypr, (připlutí: 12:00 | odplutí: 21:00)

6. den

Haifa, Izrael, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)

7. den

Haifa, Izrael, (připlutí: --:-- | odplutí: 14:30)

8. den

Alexandrie, Egypt, (připlutí: 09:00 | odplutí: 23:58)

9. den

Relaxační den na moři

10. den

Kusadasi (Efez), Turecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

11. den

Relaxační den na moři

12. den

Istanbul, Turecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: )


Informace o hotelu

Pořádající CK

PT Tours International s.r.o. IČ: 24739740

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 27 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec