• Po příletu (na letišti) je nutné zaplatit turistickou kartu ve výši 10 USD/osobu
Zájezd do

MSC World America

Hodnocení: 0/5

Dominikánská republika

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

MSC World America Hodnocení: 0/5

USA, Honduras, Mexiko, Bahamy, Dominikánská republika z Miami na lodi MSC World America - 394498610P

Trasa plavby

USA, Honduras, Mexiko, Bahamy, Dominikánská republika

Popis lodě

MSC World America je nejnovější lodí z flotily společnosti MSC Cruises. Na svou 1. plavbu se vydá na jaře roku 2025, a to ze slunného Miami do Karibiku. Tato loď poháněná palivem LNG, které je jedním z nejčistších pohonů dostupných ve velkém měřítku, symbolizuje nový svět plavby a obsahuje nejnovější technologie pro minimalizaci dopadu na životní prostředí. Díky průkopnickému designu a nápadné futuristické siluetě dosahují prožitky hostů na palubě mnohem bohatší a rozmanitější úrovně.​ Nechte se uchvátit krásou na World Promenade, kde je světelná LED show a současně výhledy na oceán ohromující a bezkonkurenční. Užijte si svět chutí s neuvěřitelným výběrem restaurací a barů s celosvětově inspirovaným menu. Svět, kde se místní kuchyně snoubí s globálními chutěmi, jedinečnou gastronomickou cestu za poznáním, která nabízí vše od kvalitního jídla, s výběrem z více než 30 barů, salonků a restaurací.​ World America také nabízí nezapomenutelné zážitky pro rodiny s dětmi v dětských klubech i zábavu pro všechny věkové kategorie včetně sportovního prostoru MSC SportPlex, víceúčelové arény Luna Park, Panorama Lounge a divadla.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách):Délka lodě (v metrech): 333Šířka lodě (v metrech): 68Počet palub pro pasažéry:Celkový počet kabin: 2.626Maximální počet pasažérů: 6.762

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Rozšířená plná penze: 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet. Nápoje: čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou obsaženy v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků, třída Yacht Club má v ceně All Inclusive. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď a stravování ve speciálních restauracích. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 12 let: 12€/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 6€/osoba/noc. Na plavbách z Miami, severní Ameriky a ve východní Asii: pro osoby od 12 let: 16$/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 8$/osoba/noc. Spropitné musí být uhrazeno před plavbou, proto bude zahrnuto v cestovní smlouvě. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.

1. den

Miami, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)

2. den

Relaxační den na moři

3. den

Isla de Roatan, Honduras, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)

4. den

Costa Maya, Mexiko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

5. den

Cozumel, Mexiko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:00)

6. den

Relaxační den na moři

7. den

Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)

8. den

Miami, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)

9. den

Relaxační den na moři

10. den

Puerto Plata, Dominikánská republika, (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)

11. den

San Juan (Portoriko), USA, (připlutí: 09:00 | odplutí: 23:00)

12. den

Relaxační den na moři

13. den

Relaxační den na moři

14. den

Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)

15. den

Miami, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště Dětský koutek ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 28 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout