Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/svycarsko/cestovani/covid_19.html

Švýcarsko pro náročné

Švýcarsko

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Švýcarsko pro náročné

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Curychu a následně vlakem do Bernu, hlavního města konfederace – města podloubí a kašen. Možnost procházky historickým centrem, které se může pochlubit nádherným orlojem či muzeem Alberta Einsteina. Přejezd do Brigu. Ubytování v centru města. Nocleh. 2. den: Po snídani Rhónským údolím dojedeme do Vispu a pokračujeme Matternským údolím přes Täsch do známého horského střediska Zermatt, kterému vévodí nejznámější hora Švýcarska, hrdý Matterhorn. Možnost výjezdu ozubnicovou železnicí na vyhlídku Gornergrat, odkud se otevírá úchvatný 360 stupňový pohled. V odpoledních hodinách návrat do Zermattu a odjezd zpět do Brigu. Nocleh. 3. den: Po snídani odjezd k návštěvě města Sion na řece Rhóně s bazilikou, terasovými vinicemi a hrady Château de Tourbillon a Château de Valère. Odpoledne slavným Glacier Expressem do pevnostního města Andermatt a dále trasou Gotthard Panorama Expressu do Lucernu. Ubytování v centru města. Nocleh. 4. den: Po snídani nás vagónky Brünigské dráhy dopraví do Alpnachstadtu. Nejstrmější ozubnicovou železnicí na světě se stoupáním až 48 % vyjedeme na pověstný Pilatus. Možnost nenáročné turistiky. Po návštěvě tohoto místa sjedeme lanovkami do Kriens a místní dopravou do Luzernu. Volný program v jednom z nejkrásnějších měst Švýcarska se známým Kapličkovým mostem. V odpoledních hodinách přejezd do Curychu a odlet do Prahy.

Informace

Swiss Travel Pass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách, MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách, jako např. na Pilatus, Jungfrau je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena (např. výluky na železnici). Vzhledem k přestupům a nutnému přenášení zavazadel není zájezd vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Maximální nadmořská výška na zájezdu je 3130 m n. m. při výjezdu na Gornergrat. ; hrozí možná výšková nemoc. Lidé se srdečním onemocněním by se měli poradit s lékařem. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha – Curych – Praha a zpět
4 denní skupinový Swiss Travel Pass
2 noclehy v boutique hotelu Stockalper Hof**** v Brigu se snídaní a pobytovou taxou
1 nocleh v hotelu Waldstattär Hof***+ v Lucernu se snídaní a pobytovou taxou
služby průvodce
pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje:
vstupy a lanovky cca. 100 CHF

Vybavení hotelu

  • Novinka

Vyberte si termín