Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/svycarsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Čokoládový svět Lindt a Zurich

Hodnocení: 0/5

Švýcarsko, Curych

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Čokoládový svět Lindt a Zurich

Popis

Zurich je nezaměnitelný evropský klenot, kde se stýká elegance s bohatou historií a gastronomií. Čeká vás prohlídka města s průvodcem po nejzajímavějších atraktivitách města. Jednou z nezapomenutelných zážitkových atrakcí tohoto kouzelného města je návštěva slavné čokoládovny Lindt. Pro milovníky sladkostí je to neodolatelná příležitost proniknout do tajů výroby čokolády od jednoho z nejuznávanějších výrobců na světě. Lindt, synonymum pro dokonalost a chuť, otevírá brány své výrobní továrny pro nezapomenutelnou prohlídku. Při vstupu do tohoto světa renomované čokoládovny jsou hosté okouzleni vůní kakaových bobů a tajemstvím ručního zpracování. Během prohlídky vás budou čekat ukázky pěstování kakaovníků a ochutnávka čokolády. Rovněž uvidíte nejvyšší čokoládovou fontánu na světě vysokou přes 2 patra.

Podívejte se na video z otevření nové továrny a muzea Lindt: zde.

Program

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: Ráno příjezd do čokoládovny Lindt. Zde vás bude čekat prohlídka čokoládového světa Lindt s ochutnávkou čokolády a zase jen čokolády. Je libo hořkou, slanou, karamelovou, mléčnou, pomerančovou, bílou či nějakou jinou? Vše budete mít k dispozici! Po exkurzi se přesuneme místní veřejnou autobusovou dopravou do centra Zurichu. Cena jízdného za MHD není zahrnuta v ceně a stojí přibližně 7 CHF. Poté bude následovat prohlídka města s průvodcem. Projdete se po Bahnhofstrasse, jedné z nejprestižnějších nákupních ulic na světě. Procházka vás zavede kolem luxusních obchodů a elegantních butiků. Dále se zastavíte na Paradeplatz, obchodním centru a finančním srdci Zurichu. Zde se nacházejí hlavní bankovní instituce a historicky významné budovy. Samozřejmě také uvidíte Grossmünster, jehož dvojité věže jsou považovány za nejuznávanější orientační bod v Zurichu. Během individuálního volna se můžete ke kostelu vrátit a prohlédnout si jeho dvě věže a vynikající výhled na město. Nedaleko se nachází další kostel Wasserkirche, malebný kostel postavený na ostrově v řece Limmat. Také se projdete historickou čtvrtí Niederdorf se svými úzkými uličkami plnými restaurací, barů, obchodů a nádherné starobylé architektury. Po prohlídce města bude následovat osobní volno. Odjezd do ČR kolem 19 hodině.
3. den: Návrat do ČR v brzkých ranních hodinách.

Cena zahrnuje

  • 1 místo v autobuse
  • 1 zavazadlo, 1 palubní tašku
  • Vstup a exkurze Čokoládovny Lindt s audioprůvodcem (anglicky a další)
  • Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
  • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) včetně pojištění storna 49 Kč / den
  • Přesun MHD - 7 CHF
  • Vstupy do objektů
    Grossmünster – výstup na vyhlídkové věže (dospělí 5 CHF; mládež 6-16 let 2 CHF)

Nástup / Výstup

PRAHA – 23:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN – 23:45 ČERPACÍ STANICE ÖMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 0:30 MHD NC ČERNICE
ROZVADOV – 1:30 ČERPACÍ STANICE MOL, SVATÁ KATEŘINA
CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.
ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.
Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


Vyberte si termín

Popis

Curych je novým Berlínem, nyní domov mnoha barů, restaurací a obchodů. Jako většina švýcarských měst, i Curych běží na minutu přesně. Leží na severovýchodním břehu jezera Zürich, rozdělené řekou Limmat. Městu dominuje známá elegantní ulice Banhofstrasse s mnoha luxusními obchody, navštívit můžete také bleší trh Buerkiplatz Flohmarkt se starožitnostmi. Doporučujeme navštívit kostel Fraumünster ze 13. století, muzeum umění 19. a 20. století s díly Picassa, Chagalla,... švýcarské národní muzeum nebo ZOO s 1800 zvířaty (350 světových druhů). Pěkná je také procházka kolem jezera.