Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/thajsko/cestovani/covid_19.html

Perly Jihočínského moře

Thajsko

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Perly Jihočínského moře

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

1. den

ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy.

2. den

PŘÍLET DO BANGKOKU: Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

POZNÁNÍ BANGKOKU VČETNĚ KRÁLOVSKÉHO PALÁCE: Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata. Dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – sochu Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. V závěru prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den

LETNÍ SÍDLO KRÁLE MONGHUTA: V brzkých ranních hodinách odjezd z Bangkoku do provincie Samut Songkram s návštěvou místní komunity, kde se do dnešních dní dodržuje mnoho thajských tradic. Ochutnávka tradičních thajských pokrmů, ukázka šplhání na palmu, získávání cukru z čerstvých kokosových ořechů, pletení košíků a přípravy jídel. Odjezd do fascinující chrámové jeskyně Tham Khao Luang, kde se nachází obdivuhodné stalaktity s nejpůsobivější thajskou jeskynní svatyni s velkými i malými sochami Buddy v nesčetných variacích. Na úpatí téže hory Khao Luang návštěva klášterů Wat Tham Klaep nebo Wat Bun-Thawi s unikátními vyřezávanými dveřními panely. Jízda lanovou dráhou a prohlídka paláce Phanakorn Kiri - letního paláce krále Monghuta. Odjezd do Cha Am, ubytování, nocleh.

5. den

MYSTICKÁ JESKYNĚ: Po snídani návštěva mořského NP Sam Roi Yot, který je domovem 300 druhů ptáků z Číny, Sibiře i severní Evropy. Uvidíte mangrovníky a vápencové útvar stoupající do výšky až 600m. Prohlídka unikátní mystické jeskyně Phraya Nakhon s otvorem ve stropě, který umožňuje průnik slunečních paprsků. Oběd v místní restauraci, odjezd k návštěvě Zrcadlové hory Wat Khao Chong Krajok se svatyní na kopci, k níž vede 395 schodů. Odjezd do Chumphonu, nocleh.

6. den

LODÍ NA OSTROV KO TAO: Po snídaní chvíle volna, transfer do přístavu, odjezd lodí na ostrov, který se nachází v Thajském zálivu přibližně 70 km od pevniny s nádhernými plážemi vhodnými pro šnorchlování a řadí se k ostrovům tzv. tropického ráje. Nocleh Ko Tao.

7. den

V TROPICKÉM RÁJI: Snídaně, individuální volno. Doporučujeme celodenní fakultativní výlet na vedlejší Želví ostrov Nang Yuan s možností šnorchlování. Nocleh Ko Tao.

8. den

KO TAO: Snídaně, individuální volno na ostrově Ko Tao.

9. den

KO TAO: Snídaně, individuální volno na ostrově Ko Tao.

10. den

LODÍ NA OSTROV KO SAMUI: Snídaně. Odjezd lodí na tropický ostrov Ko Samui, který je lemován překrásnými plážemi s bílým korálovým pískem. Je součástí mořského národního parku Ang Thong, který se do dnešních dní vyznačuje panenskou přírodou a tyrkysovým mořem.

11. den

OSTROV KO PHANGAN : Snídaně, individuální volno. Doporučujeme celodenní fakultativní výlet na vedlejší ostrov Ko Phangan s krásnými plážemi a scénickou hornatější krajinou. Nocleh Ko Samui.

12. den

VÝLET PO OSTROVĚ KO SAMUI: Snídaně, výlet po ostrově Ko Samui včetně oběda s návštěvou chrámu Wat Khunaram, vodopádu Namuang, Magické zahrady, kokosové a sloní farmy. Zbytek dne individuální volno.

13. den

ZÁTOKA ANG THONG: Snídaně, individuální volno. Doporučujeme fakultativní výlet do zátoky Ang Thong za šnorchlováním v průzračném moři včetně oběda.

14. den

SAMUI - BANGKOK - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

15. den

PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha – Bangkok – Praha s přestupy v ekonomické třídě, letištní taxy, 12x ubytování v hotelech 3* – 4*, snídaně po celou dobu zájezdu, program, transfery klimatizovanými minibusy, veškeré vstupy dle itineráře, česky mluvící průvodce (min. 12 osob)

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, fakultativní výlety, spropitné cca 20USD

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Eliška, specialista prodeje zájezdů