Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/thajsko/cestovani/covid_19.html

Santhiya Tree Resort

Thajsko, Ko Chang

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

SANTHIYA TREE KOH CHANG RESORT

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha: Santhiya Tree Koh Chang Resort se nachází podél pláže Klong Prao s bílým jemným pískem na ostrově Koh Chang, kam se dostanete minibusem a lodí z Pattaya či Bangkoku či z letiště v Tratu (v návaznosti na letový řád). Ubytování: Santhiya Tree Koh Chang Resort v současnosti zahrnuje 85 pokojů, které jsou rozděleny do 50 luxusních vil a 35 bazénových apartmá. Všechny pokoje jsou zasazeny do tropické zahrady a jsou dokonale zařízené rozsáhlým prostorem a ručně vyrobeným dřevěným nábytkem, s krásnými koupelnami v přírodním stylu a prostornými terasami, které zajistí relaxační luxusní pobyt. Garden villa se se nachází mezi stromy a zelení a může se pochlubit jedinečností tradičního thajského stylu s funkčním vybavením. Zahradní vile dominuje 50m2 s přepychovou koupelnou. Vybavení: postel typu king, pohovka, výhled do zahrady, klimatizace, mini lednice, LCD TV s kabelovými kanály, mini bar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, telefon, bezpečnostní schránka na pokoji, plážová taška, sandály a deštník, pantofle, denně zdarma 4 (500 ml) pitné vody, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Koupelna s oddělenou vanou a sprchou, fén, župan a ručník, kompletní sada koupelnových potřeb.

Vybavení a služby: recepce, několik restaurací, bar, bazén s vířivkou, fitness centrum, obchůdek, směnárna, pokojová služby, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel, nabídka výletů. Sport a zábava: S programem aktivit Santhiya Tree Koh Chang Resort se hosté seznámí s celou řadou bohaté kultury Thajska. Patří mezi ně kurzy skládání ručníků, thajského vaření a vyřezávání ovoce. Plážový fotbal, volejbal a jízda na kajaku jsou také nabízeny zdarma a zvou hosty, aby co nejlépe využili nádhernou přírodu. Bazén s vířivkou, fitness centrum, Ajurvanská plážová, masáž, jízda na kajaku, potápění a šnorchlování.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od letiště 38 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Karolína, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Doprava letecky

12:00 h

Popis

Koh Chang (Sloní ostrov) je druhým největším ostrovem Thajska. Leží přímo u hranic s Kambodžou. Je součástí mořského národního parku Mu Ko Chang. Jeho nepoškozené korálové útesy jsou neodolatelnou podívanou. Nejvyšším vrcholem ostrova je Khao Jom Peasat (744 m. n. m.)
Povrch ostrova je hornatý a jeho převážnou část pokrývá džungle. Na ostrově je několik rybářských vesniček a západní část pobřeží lemují překrásné pláže s palmami. Hotelové resorty s tropickými zahradami a bungalovy spojuje s přístavem jediná asfaltová silnice na ostrově.

Koh Chang je velmi klidným místem bez většího ruchu. Pyšní se jedinečnými přírodními krásami. Džungle je domovem exotického ptactva a obrovských motýlů. Je bezpečná a jako stvořená k romantickým procházkám s nádechem dobrodružství. Na východním pobřeží naleznete nejkrásnější vodopád ostrova, třístupňový Than Mayom.
Rodinná atmosféra ostrova nadchne především milovníky koupání, objevování podmořského světa, krásné přírody a poklidné relaxace, kterou neruší přílišný turistický ruch diskoték a promenád.
 • Vzdálenost od letiště 38 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 29 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec