Hotel Marhaba Club

Tunisko, Sousse, Sousse

Přímo na písečné pláži V krásné palmové zahradě Ideální pro procházky do centra města

Více o ubytování

od 15 271 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 28 801

Poloha

Hotelový komplex Marhaba je obklopený krásnou palmovou zahradou a je nejzelenější v celé Sousse Tvoří jej hotely Marhaba Club, Marhaba Beach a Marhaba, klienti mohou využívat služeb všech tří hotelů. Písečná pláž leží v bezprostřední blízkosti. Od centra města je vzdálený asi 30 minut chůze. V okolí hotelu se nachází obchody a restaurace. Komplex leží ve vzdálenosti asi 140 km od letiště v Tunisu, 20 km od Monastiru a 2 km od centra města Sousse.

Vybavení

Hotelový komplex disponuje 284 pokoji ve 4 patrových budovách rozmístěných v krásné vzrostlé zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace „a la carte“ s výhledem na moře, snack bar, bar u bazénu, diskotéka, kavárna, maurská kavárna, sluneční terasa, obchod se suvenýry, kadeřnictví a televizní místnost. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén, relaxační bazén, bazés s tobogány a vnitřní bazén. Dětem je určen dětský bazén, dvě dětská hřiště, dětský bazén s minitobogánem, dětské animační programy a miniklub.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky a s vlastním sociálním zařízením (koueplna, WC), které jsou vybaveny telefonem, televizorem (za poplatek), klimatizací a náleží k nim balkon nebo terasa. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání.

Strava

All inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Součástí je lehké občerstvení během dne, káva, čaj, sušenky a nealkoholické a alkoholické (pivo, víno, rum, vodka, whisky, míchané nápoje) nápoje místní výroby v neomezeném množství.

Služby

Příjemný klubový hotel získává své klienty pohodovou atmosférou a blízkostí krásné pláže. Zajišťuje pravidelné bohaté animační programy pro děti i dospělé. Hostům jsou k dispozici tenisové kurty, squash, fitness, minigolf, stolní tenis, aerobic, vodní aerobic, volejbal, fotbal a bohaté animační programy. Pronájem bezpečnostní schránky na recepci je poskytován za poplatek. Za poplatek mohou hosté využít saunu, masáže nebo hammam.

Pláž

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Hosté mohou využít široké nabídky motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů za poplatek. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 2,5 km
 • Vzdálenost od letiště 25 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,9/5
Invia

Výborné (121 hodnocení)

Ubytování 3,8/5

Strava 3,8/5

Okolí 4,1/5

Cena 3,8/5

Tento hotel je 16. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 82 v Sousse.

Petra Cizlerová Červenec 2019

Datum pobytu: 19.7. - 26.7.2019

Hodnocení 5,0/5
s dovolenou sme byli spokojeni
Celkové hodnocení

s dovolenou sme byli spokojeni

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
pokoj byl v pořádku až na přistýlku, byla to kovová pérová konstrukce

Strava
strava byla dobrá jak u bazénu tak v hotelu

Služby hotelu
velmi špatná wifi dcera byla zklamaná na pokoji už ani nebyla

Pláž
pláž čistá, ale toalety a sprcha hruza

Anonym Září 2018

Datum pobytu: 23.9. - 30.9.2018

Hodnocení 5,0/5
V půlce dovolené nás přestěhovali do tohoto hotelu. V předchozím hotelu jsme měli štěnice a odmítli nás přestěhovat do jiného pokoje, že nevidí problém....
Celkové hodnocení

V půlce dovolené nás přestěhovali do tohoto hotelu. V předchozím hotelu jsme měli štěnice a odmítli nás přestěhovat do jiného pokoje, že nevidí problém. Naše delegátka (jiné společnosti než invia) nám zařídila přestěhování do hotelu Marhaba. Nevím jestli z nás měli strach jako z problémových klientů, ale vše probíhalo na jedničku. Dostali jsme krásný pokoj ve čtvrtém patře. U večeře nás přivítal číšník a přidělil stůl, který jsme měli po celou dobu pobytu.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Krásný voňavý pokoj ve čtvrtém patře v hlavní budově. Dobré Wi-fi pokrytí na pokoji. U sprchové hadice byla díra tak maličko stříkala, ale to je maličkost.

Strava
Menší výběr, ale úplně stačí. Chuťové moc dobré jídlo. Dostali jsme spálenou pizzu, ale to se stane, tak jsme si hold dali něco jiného. Po celou dobu pobytu nám byl přidělen stůl, jídlo je formou bufetu a pití nám číšník doléval.

Služby hotelu
Na baru bylo možné si vyzvednout vodu v láhvi. Personál ochotný. Byli jsme spokojeni, tak jsme neměli problém nechat každý den 10 dinaru číšnikovi. V Tunisku jsou na to celkem zvyklí, ale u mě musí první ukázat co umí a pak následuje ohodnocení a ne, že čekají na peníze a podle toho kolik dáte tak se budou chovat. Tady jsme dávali peníze za dobře odvedenou práci. V předchozím hotelu jsme to jednou zkusili a bylo nám od personálu řečeno, že je to málo.

Pláž
Jelikož bylo horší počasí, pršelo a byl vítr moře bylo rozbouřené a pláž znečištěna. V klidných dnech, ale uklizená s jemným pískem.

Filtrovat recenze

Lenka M. Září 2020

Datum pobytu: 12.9. - 22.9.2020

Hodnocení 4,5/5
Tento hotel se nám moc líbil a odpovídal 4 * . Občasné nedostatky zvláště co se týče nepořádku na pláži nebo v zahradě byly vyváženy snahou zaměstnanců o naše pohodlí a spokojenost.
Celkové hodnocení

Tento hotel se nám moc líbil a odpovídal 4 * . Občasné nedostatky zvláště co se týče nepořádku na pláži nebo v zahradě byly vyváženy snahou zaměstnanců o naše pohodlí a spokojenost.

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování v hotelu bylo příjemné. Standardně vybavený pokoj jsme měly ve třetím patře s moc hezkým výhledem do zahrady. K dispozici je také klimatizace. Vše bylo v pořádku, pouze ve dnech kdy pršelo jsme měli na balkóně rybník.

Strava
Strava byla velmi pestrá, ráda bych vyzdvihla hlavně výbornou pizzu, saláty, dorty, ale také snack, který byl k dispozici v baru u bazénu. Číšníci i kuchaři se o nás báječně starali. Pití bylo také kompletně k dispozici, my si nejvíce oblíbily víno a pivo, ve večerních hodinách je k dispozici i tvrdý alkohol.

Služby hotelu
Služby hotelu byly dle očekávání. Nejvíce se nám líbily akce animátorů - gymnastika, šipky, petanque a každý večer tanec a nějaký program. Úklid bych hodnotila jako průměrný, ručníky měnily dle naší potřeby. Služby na pláži, u bazénu a v barech hodnotíme velmi pozitivně. Všichni úslužní a milí.

Byly jsme pouze zklamány z nefunčnosti diskotéky a v případě špatného počasí nebylo možné využít animačních programů.

Pláž
Pláž byla písčitá s pozvolným vstupem, nicméně v místě, kde začala být hloubka pro plavání jsou umístěné bóje kvůli vodním sportům. Pláž byla po celou dobu našeho pobytu velmi špinavá, po celé délce se táhly nánosy a pytle odpadků, plastových lahví a řas. Personál nám vysvětlil, že za to nemůže hotel, ale stát, který má za povinnost pobřeží uklízet. Možná byla pláž v takovém stavu i z důvodu předchozích několika dnů, kdy neustále pršelo. I zahrada kolem dvou hotelů (třetí byl zavřený) byla plná louží a menších řek, které se občas snažili vyčistit, ale velká změna nenastala, naopak jsme zaznamenaly větší přítomnost moskytů.

Jinak servis na pláži byl v pořádku. Zaměstnanci velmi ochotně okamžitě dodali lehátka, kam jsme si přály i byli celkově velmi milí. Bar na pláži byl také velmi příjemný.

Eva G. Říjen 2019

Datum pobytu: 12.10. - 19.10.2019

Hodnocení 4,6/5
V tomto hotelu jsem byla po druhé. Mohu jen doporučit. Personál hotelu velice milý a ochotný. WIFI jak v hotelu, tak na pláži. Bazény čisté. Bar přímo v bazénu nemá chybu. Resort čistý, moc hezký. Pláž hezká i čisté moře. V létě nedostatek lehátek, ale v říjnu když je méně turistů nebyla ani všechna obsazena. Celkově oproti létu klidnější atmosféra. Animace nevtíravé, kdo chce zapojí se, kdo ne, tak...
Celkové hodnocení

V tomto hotelu jsem byla po druhé. Mohu jen doporučit. Personál hotelu velice milý a ochotný. WIFI jak v hotelu, tak na pláži. Bazény čisté. Bar přímo v bazénu nemá chybu. Resort čistý, moc hezký. Pláž hezká i čisté moře. V létě nedostatek lehátek, ale v říjnu když je méně turistů nebyla ani všechna obsazena. Celkově oproti létu klidnější atmosféra. Animace nevtíravé, kdo chce zapojí se, kdo ne, tak ho nenutí. Krámky pár minut chůze. Na pláži chodí prodejci, ti jsou trochu vtíravější,ale dá se s nimi dobře smlouvat. Neměla jsem nikdy žádný problém, vše v pořádku a moc se mi zde líbilo.

Ubytování 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Pokoj čistý, hezký s balkonem a s výhledem na moře. Stačí když dáte pár EURO do pasu.. :-) Uklízečka chodila uklízet každý den, každý den čisté ručníky i postel. Vždy dostala bakšiš, což se sluší a patří. Hlavně v těchto zemích.

Strava
Strava rozmanitá, každý si zde vybere podle své chuti. Dost ovoce, zeleniny a salátů. Nestalo se, že by něco nebylo a když došlo okamžitě dodali.

Služby hotelu
Skvělé.

Pláž
Pláž čistá. Občas byly řasy, ale to je příroda... Moře krásné , čisté. V létě jsou velké vlny, ve kterých se člověk vyřádí :-) Na podzim moře klidnější.

Jakub K. Říjen 2019

Datum pobytu: 4.10. - 11.10.2019

Hodnocení 4,0/5
Prevazuje pozitivni dojem, vetsi hotel primo u plaze, jidlo super.
Celkové hodnocení

Prevazuje pozitivni dojem, vetsi hotel primo u plaze, jidlo super.

Ubytování 2,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj odpovida spise dvema hvezdickam misto ctyrech, uklid byl tragicky, neodtekala vana ani umyvadlo...rucniky nam odebrali v osm rano a vratili treba az kolem druhe odpoledni, nedoplnovali mydla ani sampony. Ubytovani rozhodne zadne top.

Strava
Super, opravdu jsme si pochutnali. Snidane sladka, slana...bylo vse...palacinky, omelety, vajicka, parky...byli jsme velmi spokojeni

Služby hotelu
Personal fajn, vzdy se vsim vysel vstric. Hotel ma jeden velky bazen i s tobogany uprostred komplexu, tam to bylo trochu rusnejsi a dalsi mensi venkovni bazen. V komplexu je i vnitrni bazen, sauna, fitko, obchudek se suvenyry a se vsim, co byste mohli behem pobytu potrebovat.

Pláž
Primo u hotelu, projde se pouze komplexem, krasny pisek, velmi pozvolny vstup. Po vetrne vichrici trochu rasy, jinak ok.

Slavomíra Kunová Říjen 2019

Datum pobytu: 28.9. - 5.10.2019

Hodnocení 4,6/5
V celku sme boli spokojni s dovolenkou
Celkové hodnocení

V celku sme boli spokojni s dovolenkou

Ubytování 4,3/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytovanie bolo fajn, obcas sme nedostali uteraky, inac vsetko fajn...

Strava
spokojnost

Pláž
Plaz velmi pekna, more ciste, lehatka zdarma.

Kristýna B. Říjen 2019

Datum pobytu: 22.9. - 28.9.2019

Hodnocení 3,4/5
Za ty peníze (=8200kč za 5 dní čistého pobytu) jsme byly spokojení.
Celkové hodnocení

Za ty peníze (=8200kč za 5 dní čistého pobytu) jsme byly spokojení.

Ubytování 3,3/5

Strava 3,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoje čisté.

Strava
Špinavé nádobí + často se stávalo, že nádobí prostě nebylo. Nejsme příliš nároční, za ty peníze jsme se stravou byli spokojení. Čerstvé palačinky podávané k snídani a k odpolední svačině byly ale top!

Služby hotelu
Oceňuji dva bazény. U jednoho jely nepřetržitě animační programy s hudbou, zatímco druhý byl spíše klidnější. Každý si může vybrat to, co mu více vyhovuje.

Pláž
Příjemná, privátní - tzn. oddělená od neúnavných prodavačů čehokoliv. Byli jsme mimo sezonu a i přesto lehátka tak tak stačila.

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 22 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 19 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 24 °C v noci 14 °C

 • Čtvrtek 17 °C v noci 13 °C

 • Pátek 21 °C v noci 12 °C

 • Sobota 19 °C v noci 11 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec