I když se hotel nacházel cca 500 m od pláže, mohu jej s jistotou doporučit. Lehátka na pláži nejsou novinkou, stejně jako slunečníky, ale co můžete čekat v tak slaném a slunečném klimatu. Ideální místo pro odpočinek a restart. Počasí nám přálo jen 1 den s mírnou oblačností. Skvělé jídlo, čisté pokoje, celkové hodnocení 9/10, nějakou chybu byste museli hledat.
Ubytování
Úhledné čisté pokoje, pohodlné postele a velká sprcha. Pokoje byly dobře uklizené, občas na pokoji zůstalo i čerstvé ovoce. Jediné mínus byly dveře, které lehce spadly a musely se jemně zabouchnout, co jsem slyšel, nejen u nás na pokoji. Obecně klid, daleko od shonu, i když se pokoj nacházel v blízkosti hlavní silnice. Někomu mohou vadit kočky povalující se po hotelu a zařízení, při jídle mohou skákat na židli a někdy i na stůl.
Strava
Pestrá nabídka, každý den jiná jídla, včetně mořských plodů a ryb. Spousta vegetariánských a veganských možností. Pokrmy jsou aromatické, ale ne slané. Evropská kuchyně s tureckým akcentem, spousta příloh a kyselých salátů.
Služby hotelu
Ve večerních hodinách probíhaly v hotelovém amfiteátru každý den hry a animace pro děti i dospělé. Přes den probíhají soutěže a hry na hotelovém bazénu. Otevřený bar s různými alkoholy, barevné nápoje za příplatek. Od 12 do 16 hodin je také zdarma snack bar u bazénu a na pláži. Lehátka na pláži jsou za příplatek a u bazénu zdarma. V hotelu byla posilovna a SPA. Jediným nedostatkem je absence animátora, který mluví polsky, i když 50 % jsou Poláci a animátoři mluvili anglicky, německy a rusky.
Pláž
Krásná písečná pláž, otevřený bar s nápoji a pivem (nápoje za poplatek). Od 12 do 16 hodin občerstvení. Lehátka jsou k dispozici za příplatek. Bohužel plavčík místo toho, aby se zajímal o dění ve vodě, pobíhal z lehátka na lehátko a dohlížel na to, aby každý zaplatil svou pozici. Písečný a pozvolný přístup na pláž, wi-fi zdarma.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate