• Pro vstup do země je nutné mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dní po návratu z dovolené.
Zájezd do

Clover Magic Garden Beach (ex. Mediterranean Breeze)

Hodnocení: 0/5

Turecko, Alanya, Alanya

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Clover Magic Garden Beach (ex. Mediterranean Breeze) Hodnocení: 0/5

Clover Magic Garden Beach

Clover Magic Garden Beach

Užite si rodinnú dovolenku v krásnom prostredí hotela Clover Magic Garden Beach. Ak máte radi nakupovanie a spoznávanie pamiatok Alanye, tento hotel bude pre Vás správna voľba.


Poloha:

Clover Magic Garden Beach Hotel sa nachádza v časti Konakli v oblasti Alanya. Centrum Alanye je vzdialené 14 km, kam sa dostanete taxíkom alebo môžete využiť miestnu dopravu, tzv. "dolmuš". Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 111 km.


Vybavenie:
4* hviezdičkový hotel, 2-poschodová hlavná budova, recepcia, lobby s Wifi, hlavná reštaurácia, 3 bary, bazén, detský bazén, mini klub, mini disco, animácie, denný a večerný program, plážový volejbal, mini futbal, tenis, vodné pólo, živá hudba, turecký večer, hamma, sauna, fitnes. Za poplatok: Spa centrum, masáže, práčovňa, lekár, kaderníctvo, obchody, vodné športy.
Ubytovanie:
2 - lôžkové štandardné izby (26 m2, max.3) s možnosťou prísteľky, rodinné izby (40 m2), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, mini bar, set na kávu a čaj, balkón. Za poplatok: trezor, Wifi.
Stravovanie:
All Inclusive formou bufetu, raňajky 07:00-10:00, neskoré raňajky 10:00-10:30, obed 12:30-14:00, snacky 12:00-16.00, turecké palacinky 12:00-16:00, večera 19:00-21:00, nočný snack 23:30-01:30, bar 10:00-23:30, bar pri bazéne 10:00-23:00, Streand bar 10:00-18:00. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.
Pláž:
Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Plážový servis ako lehátka, slnečníky a matrace sú zadarmo. Vodné športy a iné atrakcie na pláži, sú za poplatok.
https://www.clovermagichotels.com/clover-magic-garden-beach/en/index.html

Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Volejbal Volejbal ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doba letu

03:00 h

Popis

Ve východní části riviéry se nachází místo, které uchvátilo svým půvabem samotnou Kleopatru. Je to Alanya, velice oblíbené historické středisko, dříve sídlo pirátů, dnes oblast, kde se o Vás postarají jako nikde jinde. Místy hrubší písek, podle pověsti dovezený až z dalekého povodí Nilu, pečuje o chodidla unavených turistů. Zvláště je pak oblíbená Kleopatřina pláž, která se může pyšnit oceněním modré vlajky Evropské unie za spokojenost návštěvníků. Asi stominutový transfer z letiště je ukončen pohledem na město, kterému už z dáli dominuje mohutná středověká pevnost, z jejichž širokých bašt se otevírá pohled na překrásnou Kleopatřinu pláž. Zachovalé hradby měřící až šest kilometrů svádí pohledy turistů hlavně v noci. Čisté pláže, noční život v přístavu, výhodné nákupy v orientálních bazarech, plavba člunem v krápníkových jeskyních, to vše je důvod, proč poznat Alanyi. Beznadějně zamilovaný Antonius daroval tuto část země Kleopatře jako svatební dar. Věřte, že i Vám přinese Alanya něco, na co se nezapomíná.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout