Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/velka_britanie/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Londýn a Harry Potter

Hodnocení: 2/5

Velká Británie

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Londýn a Harry Potter

Popis

Warner Bros. Studio London poskytuje úžasnou příležitost poznat kouzlo filmů Harry Potter - nejúspěšnější filmovou sérii všech dob.

Popis - počet dní

4denní zájezd s denním přejezdem

Cena zahrnuje

2 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1 snídaně v Londýně, dopravu luxusním autobusem, průvodce, trajekt nebo Eurotunel.

Cena nezahrnuje

Warner Bros Studio - Harry Potter - nad 16 let 1820 Kč, 5-15 let 1420 Kč, do 5 let zdarma v doprovodu dospělé osoby, Muzeum Madame Tussaud´s - nad 16 let 1390 Kč, 4-15 let 1260 Kč, komplexní pojištění.

Vstupy

25 GBP.

Poznámka

Pro časný odjezd z ubytování ve Francii na tunel nebo trajekt neni zajišťována snídaně.

1. den

Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

2. den

Ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. Přejezd za Londýn do městečka Leavesden. Návštěva bývalých filmových studií Warner Bros Studio. Jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Vydejte se po stopách Harryho Pottera a prozkoumejte divy kouzelnického světa. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, prozkoumat sbírku skvěle zpracovaných ikonických rekvizit a animací. Dozvíte se také, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu, který bude nepřístupný minimálně 9 hodin. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne možnost individuálního volna. Přejezd metrem do muzea voskových figurín Madame Tussaud’s nebo individuální prohlídka muzeí: Britské muzeum, Národní galerie, Science muzeum, Victoria and Albert Muzeum, případně individuální návštěva Londýnského oka nebo akvária Sea Life. Večerní odjezd. Noční trajekt nebo Eurotunel do Francie.

4. den

Návrat odpoledne.


Vyberte si termín