Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/velka_britanie/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Perly starobylé Anglie

Hodnocení: 0/5

Velká Británie

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Perly starobylé Anglie

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem • 4× ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím • 3× snídani • Eurotunnel nebo trajekt přes kanál La Manche • průvodcovské služby

Cena nezahrnuje

• jednolůžkový pokoj 4.000 Kč • komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna 490 Kč • připojištění Extra k základnímu balíčku pro rizika spojená s COVID 19 Evropa 290 Kč Předpokládaná částka na vstupy cca 95 GBP.

1. den

V brzkých ranních hodinách svoz z Brna (cca 03:15), Jihlavy-Pávova do Prahy. Odjezd z Prahy (cca 06:30) přes Plzeň (cca 08:00) a Německo na nocleh ve Francii, další nástupní místa (viz. trasy 9 a 10): České Budějovice 400 Kč, Vodňany 400 Kč, Písek 400 Kč, Tábor 400 Kč, Hradec Králové 400 Kč, Pardubice 400 Kč, Chrudim 400 Kč, Poděbrady 400 Kč, Kolín 400 Kč.

2. den

Ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. První zastávka bude u doverských křídových útesů v uměle vytvořeném parku Samphire Hoe, s neuvěřitelnými výhledy na vysoce se tyčící útesy nad vámi. Prohlídka opevněného středověkého města Canterbury s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat vodní hrad Leeds s květinovými zahradami a bludištěm. Přejezd na ubytování.

3. den

Snídaně. Ráno uvidíte krásné univerzitní město Oxford s řadou historických univerzitních budov a kolejí. Poté procházka s kapkou mystiky – megalitický kruh v Avebury. Návštěva historického města Bath, jednoho z nejkrásnějších měst ve Velké Británii díky jednotnému architektonickému stylu. Budete obdivovat římské lázně vystavěné na termálních pramenech. Náměstí The Circus a monumentální budovy na Royal Crescent, které jsou dílem architektů Johna Wooda staršího a mladšího. Nocleh.

4. den

Snídaně. Prohlídka rodiště Williama Shakespeare – malebného historického městečka Stratford-upon-Avon s typickými hrázděnými domky z 16. a 17. století. Perla středověku – hrad Warwick, který patří mezi nejzachovalejší v Anglii, s expozicí muzea madame Tussauds. Návštěva Cambridge, město ležící na řece Cam, druhá nejstarší anglická univerzita, tradiční rival Oxfordu. Ubytování a nocleh.

5. den

Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí podle zájmu – Madame Tussaud‘s, Britské národní muzeum, Národní galerie, londýnská čtvrť Soho s možností večeře v čínské čtvrti. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.

6. den

Odpoledne návrat do ČR (Praha cca 14:45).


Vyberte si termín