Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/velka_britanie/cestovani/covid_19.html

Perly starobylé Anglie

Hodnocení: 3/5

Velká Británie

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Perly starobylé Anglie

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis - počet dní

6denní zájezd s denním přejezdem

Cena zahrnuje

4 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 3x snídaně, zpáteční Eurotunnel nebo trajekt, dopravu luxusním autobusem, průvodce.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění.

Vstupy

95 GBP.

Poznámka

S ohledem na časný odjezd z hotelu ve Francii není možné zajistit snídani.

1. den

Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

2. den

Ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. První zastávka bude u doverských křídových útesů v uměle vytvořeném parku Samphire Hoe, s neuvěřitelnými výhledy na vysoce se tyčící útesy nad vámi. Prohlídka opevněného středověkého města Canterbury s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat překrásný vodní hrad Leeds s rozsáhlými květinovými zahradami a bludištěm. Přejezd na ubytování, nocleh.

3. den

Snídaně. Ráno uvidíte krásné univerzitní město Oxford s řadou historických univerzitních budov a kolejí. Poté procházka s kapkou mystiky – megalitický kruh v Avebury. Návštěva historického města Bath, jednoho z nejkrásnějších měst ve Velké Británii díky jednotnému architektonickému stylu. Budete obdivovat zachovalé římské lázně vystavěné na termálních pramenech. Náměstí The Circus a monumentální budovy na Royal Crescent, které jsou dílem architektů Johna Wooda staršího a mladšího. Nocleh.

4. den

Snídaně. Prohlídka rodiště Williama Shakespeare – malebného historického městečka Stratford-upon-Avon s typickými hrázděnými domky z 16. a 17. století. Perla středověku – impozantní hrad Warwick, který patří mezi nejzachovalejší v Anglii, s expozicí muzea madame Tussaud´s. Návštěva Cambridge, město ležící na řece Cam, druhá nejstarší anglická univerzita, tradiční rival Oxfordu. Ubytování a nocleh.

5. den

Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí podle zájmu - Madame Tussaud’s, Britské národní muzeum, Národní galerie, londýnská čtvrt Soho s možností večeře v čínské čtvrti. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.

6. den

Návrat odpoledne.


Vyberte si termín