Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/velka_britanie/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Londýn plný kouzel

Hodnocení: 3/5

Velká Británie, Londýn

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Londýn plný kouzel

Trasa 1: Ostrava-Olomouc-Brno-Jihlava-Praha-Beroun-Plzeň - doprava je realizována společností Transdev
Trasa 2: Liberec-Mladá Boleslav-Praha-Beroun-Plzeň - doprava je realizována společností Car-tour
Trasa 3: Hradec Králové-Praha-Beroun-Plzeň - doprava je realizována společností Car-tour
Bližší informace o dopravcích naleznete na našich webových stránkách v kategorii ,,S kým jezdíme autobusem".

Abstract

Trasa 1: Ostrava-Olomouc-Brno-Jihlava-Praha-Beroun-Plzeň - doprava je realizována společností Transdev
Trasa 2: Liberec-Mladá Boleslav-Praha-Beroun-Plzeň - doprava je realizována společností Car-tour
Trasa 3: Hradec Králové-Praha-Beroun-Plzeň - doprava je realizována společností Car-tour
Bližší informace o dopravcích naleznete na našich webových stránkách v kategorii ,,S kým jezdíme autobusem".

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR autobusem. Nástupní místa v celé ČR - vybírejte v rezervačním formuláři.
2. den: Příjezd do Londýna na Greenwich, procházka kolem královské observatoře, plachetnice Cutty Sark, dále poplujeme lodí po řece Temži do centra, kolem pevnosti Tower of London - jedna z největších pevností středověké Evropy a nejznámějšího mostu Tower Bridge. Prohlídka nejdůležitějších pamětihodností městem s průvodcem. Fakultativně vstupenka na vyhlídkového kolo London Eye. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna na hotel na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, nocleh.
3. den: Snídaně v hotelu, povinný polodenní výlet do studií Harryho Pottera – Warner Bross Studia (Vstupenka do studií Harryho Pottera v ceně zájezdu!) – Bradavický hrad, Brumbálova pracovna s mečem Godrika Nebelvíra, Moudrý klobouk, v kuchyni Weasleyových uvidíte triky, díky kterým se pánev sama myla, jehlice samy pletly atd.. U chýše školníka Hagrida stojí i jeho slavný motocykl, dále do Zobí ulice, kde Harry Potter bydlel, procházka Příčnou ulicí, čarodějnické banky skřetů Gringottových včetně masek, učebna lektvarů profesora Snapea, kancelář Umbridgové, Harryho koště Nimbus 2000 a mnoho dalšího. Přejezd do Windsoru - možnost návštěvy nejstaršího královského zámku v Británii - Windsoru. Návrat do hotelu, individuální večerní program, nocleh.
4. den: Snídaně v hotelu. Možnost individuálního programu pro nákupy a návštěvu památek, galerií, muzeí, nebo Londýn celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem s využitím veřejné dopravy přes Millenium Bridge, Tate Gallery – galerie moderního umění na místě bývalé elektrárny, Globe – kopie alžbětinského divadla, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower – původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast - poslední křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Catherine´s Dock. Fakultativně vstupenka na mrakodrap The Shard. Večer odjezd z Londýna do ČR.
5. den: Návrat do České republiky.

Fakultativní služby

• Možnost zakoupení vstupenky na London Eye 1.250 Kč
• Možnost zakoupení vstupenky na mrakodrap The Shard 1.150 Kč
• Příplatek za jednolůžkový pokoj 2.690 Kč
• Možnost rezervace v autobuse (řady 2) příplatek: 299 Kč
• Možnost rezervace v autobuse (řady 3-5) příplatek: 249 Kč

Informace

Vstupenka do studií Harryho Pottera v ceně zájezdu!
K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas.
Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data návratu z destinace.

Vstupy do památek a jízdné MHD si hradí účastníci zájezdu sami na místě.
Minimální počet pro realizaci zájezdu je 30 osob. Změna hotelu a programu vyhrazena.
UPOZORNĚNÍ:
Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.
Výklad k navštíveným místům může podat průvodce pouze v autokaru a v přiměřené míře mimo autokar. Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.
Doporučujeme si před cestou vyhotovit kopie cestovních dokladů a nenosit je spolu s originály. V případě ztráty či odcizení se tím urychlí vyřizování formalit na zastupitelských úřadech.

Cena zahrnuje

vstupenka do studií Harryho Pottera v ceně zájezdu
• dopravu klimatizovým autobusem
• 2 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní na okraji Londýna, pokoje s příslušenstvím
• trajekty
• služby průvodce po celou dobu zájezdu
• zákonné pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Tipy pro správnou volbu

Londýn a populární studia Harryho Pottera - vstupenka v ceně zájezdu
Nahlédnutí do světa čar a kouzel
Prohlídka Londýna a nejznámějších památek s průvodcem
Snídaně v hotelu v ceně ubytování
Možnost zakoupení vstupenek na vyhlídkové kolo London Eye a mrakodrap Shard
Možnost návštěvy zámku Windsor
Ideální pro rodiny s dětmi

Vybavení hotelu

  • Rodina s dětmi
  • Zájezd pro děti

Vyberte si termín

Doba letu

01:55 h

Popis

Londýn je místo, kde se setkává historická minulost a živoucí současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli, Londýn je uspokojí. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout ... nespočet galerií, muzeí a možností zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví - Westminsterský palác, Tower, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9% z celého území Spojeného království. A pokud hledáte skvělé místo k nákupům, rozhodně se vydejte na Oxford Street, kde na Vás čeká jeden obchod vedle druhého.