Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/velka_britanie/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Londýn a kouzla Harryho Pottera

Hodnocení: 0/5

Velká Británie, Londýn

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Londýn a kouzla Harryho Pottera

Londýn a kouzla Harryho Pottera

1. den: odjezd z ČR v ranních/dopoledních hodinách, přes Brno - Prahu - Rozvadov - Frankfurt - Aachen - Calais, odkud se přepravíme do Velké Británie podmořským tunelem.

2. den: v brzkých ranních hodinách přejezd vlakem skrz tunel pod kanálem La Manche do anglického přístavu Folkestone, dále opět autobusem, příjezd do Londýna v ranních hodinách. Výstup z autobusu u O2 arény, vlakem městské MHD přesun do centra města. Prohlídka Londýna začne poznáním těch nejznámějších míst. Westminster Abbey, Houses of Parliament a Big Ben, Cabinet War Rooms, Whitehall – Cenotaph, Downing Street, Horse Guard, St, James´s Park, Buckingham Palace, The Mall – St. James´s Palace, budova Admirality, Trafalgar Square, Leicester Square, Piccadilly Circus, China Town. Večer přejezd na hotel, ubytování.

3. den: snídaně, možnost navštívit Harry Potter Studios – ateliéry, dále univerzitní město Oxford, Christ Chruch College, jejíž Great Hall byla inspirací pro jídelnu v Bradavicích, další historické koleje, muzea a knihovny, nocleh hotelu.

Vstupné do filmových ateliérů Harryho Pottera: v případě, že máte zájem o návštěvu, je nutné při zakoupení zájezdu objednat i našim prostřednictvím vstupenky. Prohlídka studií trvá cca 4 hodiny. Lístky je NUTNÉ objednat předem v CK.
Vstupenky podléhají 100 % stornu.

4. den: po snídani a předání pokojů se přesuneme do blízkosti paláce a pevnosti Tower of London, dále Tower Bridge, uvidíte zde kotvící křižník Belfast, dále katedrála Sv. Pavla, přejezd do Greenwich - Královská observatoř a nultý poledník, odjezd na trajektem nebo přes Eurotunel do Calais, tranzit po stejné trase zpět do ČR.
5.den: noční přejezd přes Francii, Německo do ČR, plánovaný návrat v odpoledních hodinách.

Na přesuny po měste bude využívána MHD - převážně metro.

Změna programu vyhrazena.

Pro cesty do Velké Británie je i pro občany členských státu EU vyžadován platný cestovní pas.

Poznávací zájezd do Londýna

Wembley International Hotel London

Hotel se nachází 15 minut jízdy metrem od centra Londýna a 5 minut chůze od stanice metra Wembley Park, v blízkosti nákupního centra London Designer Outlet.

Hotelové pokoje jsou nekuřácké, s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Hostům je k dispozici hotelová restaurace a bar.

Snídaně: jednoduchá kontinentální (teplý nápoj, pečivo, máslo, marmeláda).

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, 2x ubytování v hotelu na okraji Londýna, 2x kontinentální snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

vstupy, vstupní registraci, pokud bude vyžadována (cca 10 GBP a váže se k cestovnímu pasu), jízdenky metrem, cestovní pojištění., VSTUPENKY: ateliéry Harryho Pottera: dospělý - 1.800 Kč/os, dítě do 15 let - 1.450 Kč/os. Nutné objednat a uhradit předem v CK!

Vyberte si termín

Doba letu

01:55 h

Popis

Londýn je místo, kde se setkává historická minulost a živoucí současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli, Londýn je uspokojí. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout ... nespočet galerií, muzeí a možností zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví - Westminsterský palác, Tower, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9% z celého území Spojeného království. A pokud hledáte skvělé místo k nákupům, rozhodně se vydejte na Oxford Street, kde na Vás čeká jeden obchod vedle druhého.