Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/velka_britanie/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Londýn plný kouzel

Hodnocení: 3/5

Velká Británie, Londýn

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Londýn plný kouzel

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Londýna, okružní jízda Londýnem pro základní orientaci – Big Ben, Tower Bridge, pevnost Tower of London, Trafalgar Square, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác a další známé památky, transfer do hotelu, ubytování. Individuální volno nebo dle časových možností návštěva centra Londýna s průvodcem s využitím veřejné dopravy. Fakultativně vstupenka na vyhlídkového oko London Eye. Individuální návrat do hotelu na okraji Londýna, individuální večerní program, nocleh.
2. den: Snídaně na hotelu, povinný polodenní výlet do studií Harryho Pottera – Warner Bross Studia (Vstupenka do studií Harryho Pottera v ceně zájezdu!) - Bradavický hrad, Brumbálova pracovna s mečem Godrika Nebelvíra, Moudrý klobouk, v kuchyni Weasleyových uvidíte triky, díky kterým se pánev sama myla, jehlice samy pletly atd.. U chýše školníka Hagrida stojí i jeho slavný motocykl, dále do Zobí ulice, kde Harry Potter bydlel, procházka Příčnou ulicí, čarodějnické banky skřetů Gringottových včetně masek, učebna lektvarů profesora Snapea, kancelář Umbridgové, Harryho koště Nimbus 2000 a mnoho dalšího. Přejezd do Windsoru, možnost návštěvy nejstaršího královského zámku v Británii - Windsoru. Návrat do hotelu, individuální večerní program, nocleh.
3. den: Snídaně na hotelu, Londýn - celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem s využitím veřejné dopravy kolem Buckinghamského paláce, St. James parku k Westminsterskému opatství a majestátnímu Parlamentu s Big Benem. Dále třídou Whitehall kolem Downing Street na Trafalgarské náměstí, čtvrť Soho na Covent Garden ulice s nejrůznějšími kulturními podniky, puby i restauracemi pro náročné. Možnost procházky pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly. Fakultativně možnost vstupenky na nejvyšší budovu Evropy mrakodrap The Shard s vyhlídkou. V podvečer návrat do hotelu, individuální večerní program, nocleh.
4. den: Snídaně v hotelu. Možnost individuálního programu pro nákupy a návštěvu památek např. katedrála sv. Pavla, Millenium Bridge, Tate Gallery – galerie moderního umění na místě bývalé elektrárny, Globe – kopie alžbětinského divadla, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower – původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge. Individuální návrat na hotel. Dle letového řádu odjezd od hotelu na letiště a odlet do Prahy.

Fakultativní služby

• Možnost zakoupení vstupenky na London Eye 1.250 Kč
• Možnost zakoupení vstupenky na mrakodrap The Shard 1.150 Kč
• Příplatek za jednolůžkový pokoj 4.590 Kč

Informace

Vstupenka do studií Harryho Pottera v ceně zájezdu!

K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas.
Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data návratu z destinace.

Vstupy do památek a jízdné MHD si hradí účastníci zájezdu sami na místě.
Minimální počet pro realizaci zájezdu je 15 osob. Změna hotelu a programu vyhrazena.
UPOZORNĚNÍ:
Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.
Výklad k navštíveným místům může podat průvodce pouze v autokaru a v přiměřené míře mimo autokar. Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.
Doporučujeme si před cestou vyhotovit kopie cestovních dokladů a nenosit je spolu s originály. V případě ztráty či odcizení se tím urychlí vyřizování formalit na zastupitelských úřadech.

Cena zahrnuje

Vstupenka do studií Harryho Pottera
• leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha-Londýn-Praha
• 3 noclehy v hotelu*** s anglickou snídaní na okraji Londýna, pokoje s příslušenstvím
• transfery autobusem z/na letiště
okružní jízdu Londýnem
• služby průvodce po celou dobu zájezdu
• zákonné pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Tipy pro správnou volbu

Londýn a populární studia Harryho Pottera - vstupenka v ceně zájezdu
Nahlédnutí do světa čar a kouzel
Prohlídka Londýna a nejznámějších památek s průvodcem
Přímé letecké spojení Praha-Londýn-Praha
Snídaně v hotelu v ceně ubytování
Okružní jízdu Londýnem
Možnost zakoupení vstupenky na vyhlídkové oko London Eye
Možnost návštěvy zámku Windsor
Ideální pro rodiny s dětmi

Vybavení hotelu

  • Rodina s dětmi
  • Zájezd pro děti

Vyberte si termín

Doba letu

01:55 h

Popis

Londýn je místo, kde se setkává historická minulost a živoucí současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli, Londýn je uspokojí. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout ... nespočet galerií, muzeí a možností zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví - Westminsterský palác, Tower, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9% z celého území Spojeného království. A pokud hledáte skvělé místo k nákupům, rozhodně se vydejte na Oxford Street, kde na Vás čeká jeden obchod vedle druhého.