Dovolená Senior 55+, dotované zájezdy pro seniory

Senioři 55+

Dotované zájezdy pro seniory: Dovolená Senior 55+

Zájezdy speciálně určené pro osoby starší nad 55 let, se stávají hitem pro období 2013/2014. Do programu Europe Senior Turism (EST) se zapojily i české cestovní kanceláře a nyní si tyto unikátní zájezdy můžete vyzkoušet na vlastní kůži i Vy.

Pro všechny seniory, kteří neztratili cestovatelského ducha, jsou připraveny speciálně navržené zájezdy do Španělska (a to konkrétně Andalusie, Baleárské ostrovy nebo Valencia), dále na ostrov Kypr ve Středozemním moři nebo do Itálie – Neapol a Sicílii (zájezdy jsou dotované španělskou, kyperskou a italskou vládou). Do akce Senior Tourism finančně přispívá např. španělská vláda pro ČR s dotací 150 € na osobu. Tuto dotaci získá každý nad 55 let, kdo si takto označený zájezd zakoupí. Přispěvek lze uplatnit i na druhou osobu jako doprovod, bez věkového omezení.

Vybrané země Europe Senior Tourism a Senior Voyage

ŘECKO Senior 55+

Místo s bohatou a dlouhou historií, které ukrývá tajemství lidské moudrosti a krásy, kolébka západní kultury. Rozmanitá krajina, v níž horské masívy s dravými řekami přecházejí v pobřeží s nádhernými plážemi, a třpytící se moře vás okouzlí stejně jako upřímnost a pohostinnost místních obyvatel.
Prohlédněte si dotované zájezdy do Řecka >>>>

CHORVATSKO Senior 55+

Příznivé ceny služeb, relativně přijatelná vzdálenost, neexistence jazykových bariér, překrásná příroda, moře a teplo. To vše je pohodová dovolená v Chorvatsku, plná letního slunce a každodenní večerní brízy, kdy chladný vzduch z kopců příjemně ochlazuje dnem rozpálené pobřeží.
Prohlédněte si dotované zájezdy do Chorvatska >>>>

ITÁLIE Senior 55+

Neapol a Sicílie se zařadily do programu s názvem Senior Voyage. Úchvatné město Neapol a ostrov slunce Sicílie neztratily nic ze své mimořádnosti a nyní se chtějí představit i Vám.
Prohlédněte si dotované zájezdy do Itálie >>>>

TURECKO Senior 55+

Pobřeží Turecka lemují vody Středozemního moře na jihu, Černého moře na severu, na západě země moře Egejského a na severozápadě moře Marmanského. Zažijte nezapomenutelnou exotickou atmosféru na některém z tureckých pobřeží a nezapomeňte vyzkoušet vyhlášené místní lázně.
Prohlédněte si dotované zájezdy do Turecka >>>>

ŠPANĚLSKO Senior 55+

Andalusie, Mallorca, Kanárské ostrovy a Valencie – jih Španělska a poznávání okolní krajiny a krásného moře ve 4* hotelích s možností fakultativních výletů, jsou destinace jako stvořené pro všechny dobrodruhy s ohledem na starší věk.
Prohlédněte si dotované zájezdy do Španělska>>>>

KYPR Senior 55+

Afroditin ostrov neboli ostrov lásky – to je Kypr, třetí největší ostrov ve Středozemním moři, který přitahuje všechny věkové kategorie a povahy. Nouze není o báječné pláže, moře a starodávné historické památky. K nejvíce navštěvovaným místům patří Paphos, Ayia Napa, Larnaka nebo Protaras.
Prohlédněte si dotované zájezdy na Kypr >>>>

 

Všechny dotované zájezdy Dovolená Senior 55+ >>>>

Publikováno: 24.06.2014

Všechny novinky