Tunisko - Mahdia Tunisko

 • Popis

  Mahdia je krásné rybářské městečko ležící asi 210 km od hlavního města. Dnešní Mahdia je charakteristická bílými budovami domů vystavěných v tradičním maurském stylu, oblými kopulemi mešit a štíhlými minarety. Zvláštní a tajemnou tradicí městečka je každodenní lov místních rybářů, kdy ještě za měsíčního svitu vyplouvají na svých loďkách s lucernami rozhodit do temného moře své sítě. Městečko je plné typických tuniských trhů, ve kterých si musíte cenu skutečně vysmlouvat, zato však nakoupené věci jsou pěkné a mnohdy i ručně vyráběné. Jelikož Madhia patří mezi velmi důležité přístavy Tuniska, nejdete zde skutečně nepřeberné množství typů výrobků. Pozůstatky dovážení surovin z řeckých dob byly nalezeny v potopené lodi, která se stala oblíbeným zájmem turistů.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: tenisový kurt, stolní tenis, fitness, sauna, masáže, salón krásy, vodní sporty, lázně, dětský mini klub

 • Doprava letecky

  2,5 hod

Nejnovější recenze Tunisko - Mahdia

Celkem: 3,6 Čekal jsem víc..Tunisko nikdy více

 • 3,5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 6 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Čekal jsem víc..Tunisko nikdy více Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Po příjezdu jsme šli ihned na recepci s voucherem a chtěli se ubytovat. Personal jak jinak než usměvavý, jakmile zjistili, že jsme "jen" Češi, začli se s námi bavit jinak. Vyfasovali jsme klíč a šli se podívat, co nám dali za ty peníze za pokoj. Už na chodbě jsme cítili zatuchlost. Pokoj se nacházel v přízemí, jak jinak naproti vysoké zdi. Smrděla tam plíseň, věci jsme ani nevybalovali, protoze potom co jsem otevrel skrin, zdesil jsem se. Plísen. Koupelna a sprchový závěs to samé. Nojono řekl jsem si, stejně se sem přijdem jen vyspat a jinak budem cely den na plazi. Chtěl jsem si po příletu na chvilku lehnout, víc proleželou matraci jsem jeste nevidel. To na seně bych se vyspal lip. Jeste jsem to vydrzel a primouril oci. Sli jsme na plaz a vzapeti zacal neskutecnej lijak. Utikali jsme se schovat do pokoje protoze to vypadalo na dyl. Rozhrnul jsem balkonovy dvere a na balkone 10cm vody. Za chvilku to bylo i vevnitr. To už jsem nedal, nafotil jsem si to a letel na recepci. Na recepci mi rekli, jo uklizecka to uklidi. Slecna byla neochotna a az privolani vedouciho pomohlo. Dostali jsme jinej pokoj, opet v prizemi ale s lepsim vyhledem.

Strava
Očekával jsem víc, snídaně jsou slabý. Co se týka obedu a veceri nemam vyhrad. Mozna vice druhu ovoce.

Služby hotelu
Neochotný personal, recepcni neochotni. Na konci pobytu kdyz jsem sel vratit klic tak me jeste vytocila jednou, asi abych na ni nezapomnel. Chtela vratit dva klice, pritom mi dala na zacatku pobytu pouze jeden.

Pláž
Plaz cista, dostatek lehatek, blizko hotelu.

Lukas H., 24.10.2014, Datum pobytu: 3.10. - 10.10.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Mahdia, Hotel:LTI Mahdia Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

o 4 fotografie

LTI Mahdia Beach, Mahdia, Tunisko Lukas H. 2014-10-24 3.6 1 10 LTI MAHDIA BEACH

Celkem: 10 Krásná dovolená v ideální čas...Málo lidí v hotelu, málo lidí na pláži. Nádherné teplé moře s písečnou pláží. První noc jsme strávili v...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Krásná dovolená v ideální čas...Málo lidí v hotelu, málo lidí na pláži. Nádherné teplé moře s písečnou pláží. První noc jsme strávili v tisícihvězdičkovém hotelu na pláži, dobrovolně a s chutí. Noční koupání v teplém moři, Tiše nás hlídal security a chodil nás přikrývat...:-). Výborné SPA, každý den aurvedské masáže, dá se domluvit dobrá cena a pak jste jak v bavlnce. Každý den začal koupáním v bazénu, následně snídaně, hodinová masáž a pak do práce k moři..a plavat a chodit na procházky po pobřeží až do Mahdie...když jsem přijela domů, hned jsem se koukala jestli je zájezd volný a chtěla jsem po 14dnech opět pokračovat. Levná, pohodová dovolená... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
čistý, nově zrekonstruovaný. První pokoj jsme vyměnili, protože jsem měli představu výhledu na moře...stálo to za to..i za těch xy euro..

Strava
strava dobrá, dobré pivo, růžové víno...

Služby hotelu
za nás nebyly všechny restaurace otevřené, ale nám to bylo jedno. Z barů byl otevřený bar v hlavní budově a přes den bar u bazénu..

uklid každý den a všude čisto

voda k dispozici v baru kolik chceš, v ostatních hotelech to tak nebylo...

animace- to nemůžeme, tak nebudu hodnotit

Pláž
nešnorchlovala jsem, voda teplá a čistá, pláž čistá a hlavně, krásné procházky po pláži...na pláži domorodé hospůdky...rybáři...natural...

Martina Janoušová, 23.10.2014, Datum pobytu: 12.10. - 19.10.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Mahdia, Hotel:Caribbean World Mahdia

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Caribbean World Mahdia, Mahdia, Tunisko Martina Janoušová 2014-10-23 10 1 10 CARIBBEAN WORLD MAHDIA

Celkem: 9 Velice příjemná odpočinková dovolená.

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Velice příjemná odpočinková dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bydlela jsem v malinkém pokoji s výhledem na nepoužívané tenisové kurty a částečně na moře. Tuto stranu jsem si zvolila při příjezdu na recepci, protože měla být (dle recenzí dřívějších hostů) tišší než opačná strana rušená hlučnou hudbou z venkovních hudebních produkcí. V polovině října už se ale venku žádné hudební produkce nekonaly, takže pokoje situované na opačnou stranu, než byl můj, jsou díky hezčímu výhledu a většímu rozměru komfortnější. Mně to ale stačilo, stejně jsem většinu času trávila venku.

Strava
Strava byla opravdu výborná. Bohatý výběr hlavních chodů (je tam i menší tuniský koutek) a desertů. Trochu škoda, že káva a čaj se podávají v hlavní jídelně jen u snídaně, kdežto deserty jsou nabízeny při obědě a večeři a našinec by si je lépe vychutnal s teplými nápoji. Ty jsou během dne servírovány v jiných barech, které také fungují dobře.

Služby hotelu
Recepční jsou ochotní, kufry Vám služba dopraví v den příjezdu na pokoj (to neplatí automaticky v den odjezdu, ale možná, kdyby o to člověk požádal, tak ano - ovšem je tam výtah, takže je to jednoduché i bez služby). Přijeli jsme večer ve 22:15 a jídelna se zavírala ve 21 hod, a tak nám přinesli studenou večeři až na pokoj. Otázka je, zda by to udělali automaticky, nebo jen proto, že jsme se zeptali na večeři. V restauraci byla příjemná obsluha, hlavně starší číšníci - na rozdíl od mladých jsou gentlemanští a mluví obdivuhodně mnoha jazyky!

Pláž
Přístup na pláž jednoduchý - kolem bazénu a přes zahradu, kde je vše krásně udržováno zahradníky a uklízečkami. Na pláži jsou dostupná plastová lehátka a slunečníky. Zpočátku nám nechtěli automaticky půjčit matračky na lehátka na pláž (jen do zahrady), ale koncem dovolené se to změnilo a bylo to tak ještě pohodlnější. Pláž docela čistá. Po odchodu z pláže je možnost se osprchovat buď celý nebo jen nohy od písku.

Marcela F., 22.10.2014, Datum pobytu: 12.10. - 19.10.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Mahdia, Hotel:Thapsus

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Thapsus, Mahdia, Tunisko Marcela F. 2014-10-22 9 1 10 THAPSUS AI

Celkem: 6,2 Špatné ubytování,nezájem delegátky o nápravu.Po stížnostech do CK přišla odpověď,ať vše řešíme prostřednictvím delegátky,konkrétní pomoc...

 • 4,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Špatné ubytování,nezájem delegátky o nápravu.Po stížnostech do CK přišla odpověď,ať vše řešíme prostřednictvím delegátky,konkrétní pomoc žádná Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Špinané prostěradlo,madrace.Diskotéka pod okny do 2-3 hodin.O výměnu jsme se snažili 4 dny přes hlavního recepčního,CK,manažera hotelu-vše marné,nezájem

Strava
Dobrá,rozmanitá.Oběd podávám i na terase u moře.All inclusive program na vysoké úrovni

Služby hotelu
Naprostý nezájem recepce řešit náš problém.Další dny přicházeli do hotelu noví hosté,dostávali bez problému hezké pokoje.Nevím,jestli pro klienty naší ck je přidělováno automaticky jen horší ubytování.Každopádně celé jedno křídlo má rezorvované na celou sezonu italské ck.

Pláž
Pláž čistá.Slunečníky,lehátka a madrace zdarma,moře čisté,bílý písek,nádhera

Anonym, 22.10.2014, Datum pobytu: 4.10. - 10.10.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Mahdia, Hotel:PrimaSol El Mehdi

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

PrimaSol El Mehdi, Mahdia, Tunisko Anonym 2014-10-22 6.2 1 10 PrimaSol El Mehdi

Celkem: 10 velmi krásná a příjemná dovolená..Vše bez připomínek,hotel byl stále střežen,cítila jsem se bezpečně..Opravdu vše o.k.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
velmi krásná a příjemná dovolená..Vše bez připomínek,hotel byl stále střežen,cítila jsem se bezpečně..Opravdu vše o.k. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
velmi krásné a čisté...krásný pokoj..

Strava
strava luxusní,jen bych přidala více čerstvé zeleniny,rajčata nic moc..

Služby hotelu
služby úplně v pořádku,spokojenost veliká

Pláž
pláž písečná,krásná,čistá,hlídaná.....bez chyb..

Hanka H., 22.10.2014, Datum pobytu: 12.10. - 19.10.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Mahdia, Hotel:Caribbean World Mahdia

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Caribbean World Mahdia, Mahdia, Tunisko Hanka H. 2014-10-22 10 1 10 CARIBBEAN WORLD MAHDIA

Všechny recenze Tunisko - Mahdia

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800