Tunisko - Mahdia Tunisko

Popis

Mahdia je krásné rybářské městečko ležící asi 210 km od hlavního města. Dnešní Mahdia je charakteristická bílými budovami domů vystavěných v tradičním maurském stylu, oblými kopulemi mešit a štíhlými minarety. Zvláštní a tajemnou tradicí městečka je každodenní lov místních rybářů, kdy ještě za měsíčního svitu vyplouvají na svých loďkách s lucernami rozhodit do temného moře své sítě. Městečko je plné typických tuniských trhů, ve kterých si musíte cenu skutečně vysmlouvat, zato však nakoupené věci jsou pěkné a mnohdy i ručně vyráběné. Jelikož Madhia patří mezi velmi důležité přístavy Tuniska, nejdete zde skutečně nepřeberné množství typů výrobků. Pozůstatky dovážení surovin z řeckých dob byly nalezeny v potopené lodi, která se stala oblíbeným zájmem turistů.

Pláž: písčitá
Sport a zábava: tenisový kurt, stolní tenis, fitness, sauna, masáže, salón krásy, vodní sporty, lázně, dětský mini klub

Doprava letecky

2,5 hod

Nejnovější recenze Tunisko - Mahdia

Nejnovější recenze

2014 2012 2010

7,6

THAPSUS HB

21.04.2014 - Marie Antonettiová - Přečteno: 3× - Datum pobytu: 4.4. - 18.4.2014

Ubytování: 7,5 Strava: 7 Okolí: 8 Cena: 8

Celkové shrnutí
Hotel byl pěkný, dobrá a přátelská atmosféra pokojské čistotně uklízely personál vstřícný ale co se týče zábavy, tak ta byla velmi pod úroveň. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Z mé strany si nemohu stěžovat, úklid byl spolehlivě učiněn a i včas, vše bez problému!!!!!!!!!!!!!!!

Strava
Odpovídala prostředí a zvykům Tunisanů ale vcelku se dalo vybrat a vše bylo čerstvé.

Služby hotelu
Z mé strany si opět nemohu stěžovat, ba naopak když byl problém, hned se ho snažili řešit.

Pláž
Prostě normál, moře krásné a tím pádem vše krásné.

9,4

THAPSUS HB

07.04.2014 - Naděžda Křičenská - Přečteno: 295× - Datum pobytu: 21.3. - 4.4.2014

Ubytování: 10 Strava: 10 Okolí: 7 Cena: 10

Celkové shrnutí
Celkový dojem byl dobrý, přívětivý personál. Dovolená v letních měsících vypadá pochopitelně jinak. Nyní ještě služby nejsou pro menší počet uchazečů plně k dispozici. Především sportovní využití nabízených služeb, stolní tenis,petang a pod. Jinak jsme si pomohli jak se dalo. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokojík slušně zařízen, úklid zcela v normě.

Strava
Jídlo se pochopitelně periodicky opakuje. Služby u stolu vynikající. Problém byl jen v určitém období, kdy klientela byla složena z místních obyvatel a to v počtu několika set lidí. Volební kampaň byla vedena v rušném prostředí, tancovalo se a zpívalo i v jídelně. O hazardu s jídlem ani nemluvě. Strava ale dobrá a v dostatečném množství vzhledem k zařazení hotelu podle hvězdiček. Příjemné překvapení nás čekalo v neředěném alkoholu s vodou, což leckde nebývá zvykem.

Služby hotelu
Asi nás nejvíce rušilo prostředí v hlavní hale hotelu, kde probíhala rekonstrukce celkového zařízení především zednické práce. Jakási příprava na letní sezonu. Celý areál hotelu je velký a udržovat ho na vysoké úrovni fakticky ani nejde. Mohu potvrdit, máme hodně zkušeností s cestováním po mnoha zemích. Manžel je velmi všímavý. Nutno ale říci, že zaměstnanci, od zahradníků počínaje pracovali rychle a kvalitně v rámci možností.

Pláž
Pláž je v dobrém stavu i když ještě studená voda příliš nelákala. Personál ale vstup a přístup dostatečně hlídá a kontroluje. Voda čistá a okolí vždy podle počasí, síle a směru větru, což je normální. Jinak nelze objektivně hodnotit. Foto přidám dodatečně, manžel připravuje jako obvykle z dovolené fotoknihu.

10

primasil el mehdi tunisia-mahdia

24.03.2014 - Tatiana - Přečteno: 279× - Datum pobytu: 14.3. - 21.3.2014

Ubytování: 10 Strava: 10 Okolí: 10 Cena: 10

Celkové shrnutí
Krasna dovolenka urcite odporucam prist do tochto hotela ....!!! Ludia, prostredie a jedlo na 1*********... hotel je krasny, kazdy den nam upratovali izbu a vzdy sme si nasli male prekvapenie ;) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovanie bolo skvele. Izby krasne a ciste... ODPORUCAM ...!!!!

Strava
Famozna. Kazdy den mnozstvo novych jedal sladkosti napojov

Služby hotelu
Ludia v hotely sa o vsetko staraju aj o vasu pohodu ci uz pri jedeni alebo pri bazenoch ;)

Pláž
Krasna a cista ...!!!!!

7,6

THAPSUS HB

24.03.2014 - Jan Ferdan - Přečteno: 415× - Datum pobytu: 14.3. - 21.3.2014

Ubytování: 4,5 Strava: 10 Okolí: 9 Cena: 10

Celkové shrnutí
Bohužel mne velmi překvapilo, že v hale stálo lešení a malovalo se, takže pohyb po hale byl velmi stižen. Dále na pokoji nefungovalo topení, a byla tam obrovská zima, až po několikáté urgenci mi tam dali přímotop, ale až druhý den. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Jinak ubytování odpovídalo uvedeným hvězdičkám.

Strava
Strava byla výborná i velmi dobrý výběr.

Služby hotelu
Služby jsem kromě baru nevyužil.

Pláž
Upravená, krom nějakých chaluh.

9,8

Caribbean World Mahdia

08.03.2014 - Sarah T. - Přečteno: 666× - Datum pobytu: 5.7. - 16.7.2013

Ubytování: 9,5 Strava: 10 Okolí: 10 Cena: 10

Celkové shrnutí
V Tunisku som bola už 6 krát. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Je veľmi dobré, len treba hneď povedať že akú chcete izbu alebo im dať bakšiš. Keď sa vám izba nepáči tak kľudne nám vymenia za inú. V tomto hotely s tým nemajú žiadny problém ale niekde z toho robia veľkú vedu.

Strava
Veľmi skvelá. Najlepšie je že rovno pred vami robia arabský chlieb, každú večeru tam boli hranolky a ráno tam aj doniesli automaty na kávu a kakao. Vždy boli švédske stoly a stále iné skvelé jedlá.

Služby hotelu
Veľmi dobré poradia vám zo všetkým.

Pláž
Je to úžasná pláž. Niekedy ráno však ta sú riasy, ale hneď ich upracú. Voda tam nieje veľmi hlboká ale je krásna čistá. Na pláži máte aj možnosť na vypožičanie kajaku, ostatné aktivity sú za poplatok.

Všechny recenze Tunisko - Mahdia

Schránka Přihlaste se Registrace Kontakty

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma
Po - Ne 7:00 - 22:00
800 999 800

Schránka je prázdná