Tunisko - Mahdia Tunisko

 • Popis

  Mahdia je krásné rybářské městečko ležící asi 210 km od hlavního města. Dnešní Mahdia je charakteristická bílými budovami domů vystavěných v tradičním maurském stylu, oblými kopulemi mešit a štíhlými minarety. Zvláštní a tajemnou tradicí městečka je každodenní lov místních rybářů, kdy ještě za měsíčního svitu vyplouvají na svých loďkách s lucernami rozhodit do temného moře své sítě. Městečko je plné typických tuniských trhů, ve kterých si musíte cenu skutečně vysmlouvat, zato však nakoupené věci jsou pěkné a mnohdy i ručně vyráběné. Jelikož Madhia patří mezi velmi důležité přístavy Tuniska, nejdete zde skutečně nepřeberné množství typů výrobků. Pozůstatky dovážení surovin z řeckých dob byly nalezeny v potopené lodi, která se stala oblíbeným zájmem turistů.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: tenisový kurt, stolní tenis, fitness, sauna, masáže, salón krásy, vodní sporty, lázně, dětský mini klub

 • Doprava letecky

  2,5 hod

Nejnovější recenze Tunisko - Mahdia

23.07.2014 - Vladimír D. - Přečteno: 75× - Datum pobytu: 11.7. - 18.7.2014

 • Celkem: 7,8
 • 9,5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
dovolená dobrá až na malé pokulhavání -slabší iniciativa delegátky neuškodila by lepší komunikace s lidmi. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
menší nedostatky v zařízení no při požádaní ochota personalu to odstranit

Strava
strava moc jednotvárna při porovnání jiných dovolených s podobných destinaci až moc jednoduchá

Služby hotelu
co se týče naších skúšenosti služby hotelu celkem vpořádku no při poslech z jiných pokoju trochu nejake nesrovnalosti byli,jako krádeže nebo v úklidu na pokojích

Pláž
pláž nebyla čistená nánosy které tam byli po vlnách nikdo neostranil jinak bordel po nás /některých/ odklidili,co se týkalo zábavy na pláži možnosti byli šnorchlovaní jsme neskoušeli

Sirocco Beach, Mahdia, Tunisko Vladimír D. 2014-07-23 7.8 1 10 Blue Star Sirocco Beach

23.07.2014 - Lucie K. - Přečteno: 71× - Datum pobytu: 12.7. - 20.7.2014

 • Celkem: 7,6
 • 7,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 9 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Celkově jsme si dovolenou krásně užili, hotel je ideální pro odpočinek a relaxaci. Je tam ale noční klid již od 23.00, takže žádné diskotéky apod. Celkově hotel odpovídá na první pohled 5 hvězdičkám, na druhý už spíše čtyřem, pokoj jsme měli pekný, ale s uzamčenými dřevěnými dvěřmi do pokoje sousedního, takže jsme se se sousedy vzájmeně rušili. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
S pokojem jsme byli spokojeni hned napoprvé, výhled šikmo na moře, v prvním patře byl fajn, ale propojení se sousedním pokojem bylo opravdu nešťastné. Bylo slyšet každé slovo, naštěstí v pokoji sousedi téměř nebyli, tak jsme to neřešili.

Strava
Jídla bylo hodně, ale téměř každý den to samé, tak se to rychle přejedlo. Bylo chutné, ale uvítala bych více zeleniny a příloh. Zákusky a dorty naprosto luxusní a obrovský výběr. Zarazila nás ale jedna zásadní věc - na večeři nesměli muži v kalhotech kratších jak pod kolena, což nás dopředu nikdo nevarovala a trochu nás za to káral ředitel hotelu. Je paradoxní, že ženy tam mohly skoro nahé :-) Co se týče svačinek na mě dost chudé - ošizená pizza a bagetky, případně čajové pečivo. Pití k dispozici celý den, alko i nealko.

Služby hotelu
Služby byly výborné, pokoj se uklízel dvakrát denně, každý den výměna ručníků a doplnění potřebných věcí. Ručníky na pláž jsme fasovali každé ráno čisté u bazénu, na lehátkách měkké podložky. Lehátko u bazénu ale bylo nutné zabrat hned po ránu, jinak nebylo moc místa, na pláži už vůbec ne.

Pláž
Pláž upravená, krásná, voda trochu pokalená, protože byly vlny, ale jinak super. Na pláži slunečníky i lehátka zdarma, možnost nosit si tam pití z hotelu. Hned po východu ze zahrady začíná pláž, k moři je to ten kousíček. Jediný šok když tam ruští občané nechali čůrat svoje děti přimo na vstupní části na pláž do písku (každý kdo šel na pláž tudy musel projít). Snad můj pokus vysvětlit jim, že je to prasárna na chvíli pomohl :-)

Mahdia Palace Thalasso, Mahdia, Tunisko Lucie K. 2014-07-23 7.6 1 10 MAHDIA PALACE

23.07.2014 - Jiřina Čapková - Přečteno: 90× - Datum pobytu: 13.7. - 20.7.2014

 • Celkem: 10
 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Vybavení hotelu odpovídalo ceně zájezdu,personál byl milý,velký výběr jídel.První den byl trochu chaos v jídelně,nebylo si kam sednout.Pláž krásná,jak jsem si ji pamatovala,moře čisté.Děti i přátelé byly nadšeni,krásou místa,které jsem pro letošní dovolenou vybrala já. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Apartmán s výhledem na moře,co si více přát.Povlečení čisté,výměna ručníků každý den.Trošku bych zlepšila omývání ploch-prof.deformace.Četla jsem recenzi před odletem ,že měl někdo v pokoji šváby-omyl !!Jsou to cvrčci banánový,nic nedělají,ani moc necvrkají,stačí utěsnit balkonové dveře na noc.Je to Afrika,tak co byste chtěli,komfort?Ten si musíte zaplatit!

Strava
Celkem nás letělo 12,jen dva členy výpravy postihla Faraonova kletba,ale v dalo se to zvládnout správnou medicínou.Jídla bylo dost,velký výběr.Na pláži jsem si každý den koupilanějakáé ovoce-na oplátku mi pán dal ochutnat něco speciálního-kaktusové plody,datle,papáju....

Služby hotelu
Musím říci,že nám ve v šem bylo vyhověno a ochotně,přestěhovali naše přátele do jiného apartmánu,když se jim nelíbylo ,že jsou úplně v přízemí.Nebyl problém.

Pláž
Pláž to je místo ,kam se budu vždy ráda vracet,voda čistá,slunečníky a lehátka,řeknete plavčíkovy,že nemáte lehátko a do pěti minut vám ho sežene.Protože Češi si dávají osušky na lehátka už v půl pátý ráno-oproti nám viděli východ slunce každý den,my vstali jen jednou,tak jsme si dávali osušky jen tak na písek.Personál nám říkal ''prima turist".

Thapsus, Mahdia, Tunisko Jiřina Čapková 2014-07-23 10 1 10 Návrat do Mahdie nesklamal,v Hotelu Thapsus jsem už byla před mnoha lety.

23.07.2014 - Ladislav L. - Přečteno: 71× - Datum pobytu: 6.7. - 17.7.2014

 • Celkem: 3,4
 • 2 Ubytování
 • 4 Strava
 • 5 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Po počiatočných nepríjemnostiach v podstate ušlo. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Otrasné , ubytovali nás do pivníc - humus,smrad , že si dovolia ubytovať hostí do pivníc mali by to zabetónovať. No Thapsus nikdy viac a to ešte uvažujem aj o Tunisku.

Strava
V podstate ušlo, treba si zvyknúť.

Služby hotelu
Na recepcií arogancia , personál v baroch arogancia až na nejaké výnimky.

Pláž
Výborná Ok!

Thapsus, Mahdia, Tunisko Ladislav L. 2014-07-23 3.4 1 10 Thapsus

23.07.2014 - Marketa Davidová - Přečteno: 69× - Datum pobytu: 15.7. - 22.7.2014

 • Celkem: 9,6
 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Kvalitní hotel u krásné pláže s azurovým mořem. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje prostorné, každodenně pečlivě uklizené, se vším, co turista na letní dovolené potřebuje .

Strava
Na jedničku, pokud si někdo nevybral, tak to nechápu. Snídaně - káva, laté, presso, čokoláda a co já vím ještě z automatů, vynikající mléko (žádné nula nula procent), bagety, koláče, croissanty atd. atd., obědy a večeře od ryb,přes hovězí, kuřecí, krůtí po skvělé nepříliš přeslazené dortíky konče + ovoce + nespočet zeleninových salátů. Sbohem dieto!

Služby hotelu
Bezproblémové, všichni ochotní, milí.

Pláž
Fantastická, s azurovým mořem a jemným pískem, jen možná příliš nahuštěná, ale tak to prostě bývá u velkého hotelu, kde je kapacita 1 300 hostů. Nikdo si však nepřekáží a všichni jsou spokojení, vzhledem k velkému prostoru v okolí hotelu a velkému nádhernému bazénu má každý svůj klid.

Nour Palace, Mahdia, Tunisko Marketa Davidová 2014-07-23 9.6 1 10 Nour Palace

Všechny recenze Tunisko - Mahdia

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800