Tunisko - Mahdia Tunisko

 • Popis

  Mahdia je krásné rybářské městečko ležící asi 210 km od hlavního města. Dnešní Mahdia je charakteristická bílými budovami domů vystavěných v tradičním maurském stylu, oblými kopulemi mešit a štíhlými minarety. Zvláštní a tajemnou tradicí městečka je každodenní lov místních rybářů, kdy ještě za měsíčního svitu vyplouvají na svých loďkách s lucernami rozhodit do temného moře své sítě. Městečko je plné typických tuniských trhů, ve kterých si musíte cenu skutečně vysmlouvat, zato však nakoupené věci jsou pěkné a mnohdy i ručně vyráběné. Jelikož Madhia patří mezi velmi důležité přístavy Tuniska, nejdete zde skutečně nepřeberné množství typů výrobků. Pozůstatky dovážení surovin z řeckých dob byly nalezeny v potopené lodi, která se stala oblíbeným zájmem turistů.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: tenisový kurt, stolní tenis, fitness, sauna, masáže, salón krásy, vodní sporty, lázně, dětský mini klub

 • Doprava letecky

  2,5 hod

Nejnovější recenze Tunisko - Mahdia

28.07.2014 - Jozef B. - Přečteno: 21× - Datum pobytu: 17.7. - 24.7.2014

 • Celkem: 8,2
 • 8,5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Celkom dobrá dovolenka , príjemné prostredie - pekná záhrada , počasie OK , plážový bufet malý pre taký počet hostí, koľko tam bolo, boli sme prekvapený s jemnosťou piesku ( je ako popol), taký sme ešte nikde nemali ( a to sme prešli od Tunisu po Turecko vrátane), more OK aj pokojné aj búrlivé 2 dni, takže sme si užili aj vlny. Personál na recepcií a v bare veľmi milý.

Personál v jedálni nezvládal náporovú situáciu najmä na večeru, ale aj na obed, často neboli prestreté stoly s príborom , dialo sa to za pochodu, keď sme stáli pri stole, príbor a servítky sme si radšej šli zbrať sami , aby sme nečakali a nezavadzali v uličke medzi stolami. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovanie čo sa týka veľkosti izby, zariadenia vrátane kúpeľne a WC bolo Ok, až na to upratovanie. Prvý krát výmena uterákov bola taká , že ich služba iba poskladala, ale navymenila a osušky vzala a nedala nové, tak sme si vypýtali od práve sa nachádzajúcej na vedľajšom rajóne , dala nám dve osušky a vymenila tri uteráky, potom sme šli odpoludnia znovu na pláž a keď sme sa večer vrátli , tak sme mali vymené osušky aj uteráky ,ale miesto troch sme mali dva,ďalej sme to už neriešili.

Strava
Strava ?! veľmi slabý výber, raňajky stále to isté , obed niečo sa dalo vybrať, večera ušla , lepší výber bol posledný večer 23.7.2014. Na 5* to určite nie je možno na 3*, keď to porovnám so severným Cyprom vlani htl. Salamis Beach, ktorý má tiež 5*.

Služby hotelu
Hotel pekný aj prostredie, personál ochotný až na tú našu chyžnú.

Pláž
Pláž dobrá, veľmi jemný piesok , vstup do mora pozvoľný, žiadne kamene , vhodné pre rodiny s malimi deťmi. Veľa možnosti na adrenalínové športy ( padák, banán- vždy vás na obrátke vyklopý do vody -pozor na okuliare, vodné skutre...)

Čistota pláže OK, stále prítomný personál strážil čistotu, poriadok a "bezpečnosť " hostí od plážových obchodníkov.

El Mouradi Mahdia, Mahdia, Tunisko Jozef B. 2014-07-28 8.2 1 10 El Mouradi Mahdia

28.07.2014 - Martina K. - Přečteno: 23× - Datum pobytu: 18.7. - 25.7.2014

 • Celkem: 8,6
 • 8,5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Po přečtení recenzí jsem mohla být jen mile překvapená a byla jsem mile překvapená. Hotel byl zaplněný tak z poloviny, takže na pláži nás bylo pár, u baru nebyla nikdy fronta. Byli jsme bez dětí, takže jsme si opravdu odpočinuli v klidu, bez hluku a strkanic. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování odpovídalo třem hvězdám, na pokoji bylo čisto, denně uklizeno, povlečení nám vyměnili i během pobytu, ručníky také.

Na přespání, k tomu také ty pokoje u moře slouží, to bohatě stačilo. žádnou plíseň jsem nezaznamenala.Nikde. Vybavení není nejnovější, ale to nevadí, vše fungovalo.

Strava
jídlo bylo opravdu jednotvárne a opakující se tak ob den, ale každý si vždy našel co mu chutná, bylo to vidět na plných talířích, co si nosili ke stolům. Hladem nikdo netrpěl. Kvanta dušené a syrové zeleniny, z ovoce všechny druhy melounu a hroznové víno.

Služby hotelu
Personál vždy s úsměvem na tváři, každý vždy pozdravil, animátoři byli aktivní, ale nebyli otravní.Perfektně se věnovali hlavně dětem.

Pláž
Pláž nádherná, čisté moře bez chaluh s milionem mušliček. Po 10.metrech jsme nestačili, takže porfektní jak pro děti, tak pro plavce.Lehátek s podložkami vždy dost. Prodejce kontroloval hlídač, aby neokrádali a nikoho cizího na pláž nepustil.

Sirocco Beach, Mahdia, Tunisko Martina K. 2014-07-28 8.6 1 10 Sirocco Beach

28.07.2014 - Marie J. - Přečteno: 122× - Datum pobytu: 15.7. - 25.7.2014

 • Celkem: 4,2
 • 4,5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 10 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
hotel krásný ,jen každý den disco až do dvou ranních hodin o klidné dovolené se nedá hovořit celkové zklamání Zobrazit celou recenzi

Ubytování
odpovídalo 3 hvězdám

Strava
strava byla hrozná žádný výběr jen brambory ,rýže občas těstoviny ,maso jen kuřecí dvakrát za 10 dní vepřové a dvakrát ryba ,snídaně každý den stejné bageta vejce na tvrdo,sýr,salám a jeden druh sladkého pečiva ,ovoce jen červený a žlutý meloun

Služby hotelu
Služby hotelu odpovídali 3 hvězdám

Pláž
Pláž byla krásná

Les Princes Mahdia, Mahdia, Tunisko Marie J. 2014-07-28 4.2 1 10 Les Princes

27.07.2014 - Nikol M. - Přečteno: 123× - Datum pobytu: 12.7. - 25.7.2014

 • Celkem: 9,4
 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Byly jsme tu už potřetí, takže jsme věděly co očekávat. Vše se rok od roku zlepšuje, čím dál lepší jídlo, lepší služby, nové skluzavky, plno příjemných lidí a animátorů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj sice s výhledem na vstupní bránu, ale prostorný, denně uklizený a útulný. Hlavně jely jsme k moři a ne do pokoje :)

Strava
Jedním slovem - výborná. Obrovský výběr, osobně nechápu, jak si tu někdo nemůže vybrat.

Služby hotelu
Překvapilo mě, že i když jsme letos navštívily hotel v době ramadánu vůbec to tak nevypadalo, všichni byli strašně milí, možná ještě příjemnější než kdy jndy.

Pláž
Nádherná pláž, moc mušliček, akorát po obědě většinou dost chaluh..

Nour Palace, Mahdia, Tunisko Nikol M. 2014-07-27 9.4 1 10 Nour Palace

27.07.2014 - Jana Toncarová - Přečteno: 133× - Datum pobytu: 18.7. - 25.7.2014

 • Celkem: 9,8
 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Odpovídá kategorii možná i lepší Skvělééééé Můžu všem vřele doporučit /v Tunisu jsem byla po deváté - vím o čem mluvím/ Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nádherné, čisté, bez chybičky

Strava
Velký výběr, čerstvé

Služby hotelu
hodinová zábava animátoři plně pracují nikdo se nenudí

Pláž
Moře čisté pláž upravovaná, snád jen malá chybičky na lehátkách nesjiu matrace tak to trochu tlačí ale to nevadí

Les Princes Mahdia, Mahdia, Tunisko Jana Toncarová 2014-07-27 9.8 1 10 Les Princess

Všechny recenze Tunisko - Mahdia

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800