Erika tour

Cestovní kancelář Erika tour byla založena v roce 1990. Svým klientům nabízí služby již 25 let. Sídlo CK je v Semilech. Nabízíme svým klientům široký okruh poznávacích zájezdů po celém světě a pobytových zájezdů hlavně do Chorvatska a dále do Itálie, Maďarska a na Slovensko.

Jaké typy zájezdů CK Erika tour nabízí?           

V nabídce CK Erika tour najdete krátké poznávací zájezdy do Nizozemí, Francie, Rakouska, Německa, Švýcarska, Itálie, Slovinska, Maďarska a Polska. Jsou zde zájezdy s květinovou tematikou, zájezdy na zajímavé evropské akce i prodloužené víkendy v Paříži, Římě apod.  Dále nabízí zájezdy po Čechách a Moravě za historickými památkami a zájezdy s lehkou pěší turistikou nejen v naší republice do Jeseníků nebo na Šumavu ale i do Tater nebo Dolomit. U CK Erika tour najdete i jednodenní a adventní zájezdy.       

K vůbec nejoblíbenějším patří poznávací poznávací okruhy do Skandinávie – především Norska, Na Britské ostrovy - do Skotska, Irska, dále do Španělska, Portugalska, Madeiry a Turecka a do stále více oblíbené Albánie.       

Z exotických zájezdů můžete s CK Erika tour navštívit tyto země - Srí Lanku, Indii, Nepál, Thajsko, Vietnam, Kambodžu, Malajsii, Čínu, Tibet, Madagaskar, Maroko, Etiopii, Jižní Afriku, Namibii, Tanzánii, Zanzibar, Jordánsko, Izrael, Arménii, Mexiko, Kostariku, Peru, Kanadu a USA, popř. Nový Zéland. Cestujeme v malých skupinkách a klienty vždy doprovází český průvodce.

Z pobytových zájezdů se CK zaměřuje na Chorvatsko a to na oblast Střední Dalmácie - Makarské riviéry - střediska  Baško Polje, Brela, Baška Voda, Gradac a na Pelješacu - Orebič a Perna. V nabídce CK Erika tour najdete i pobyty na Primoštenu, ve Vodici, v Omiši, popř. na Istrii ( Poreč a Rabac). Nabízíme ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech a mobilhomech či bungalovech. Dále v rámci pobytových zájezdů CK Erika tour nabízí Maďarsko - Harkány a lázně Bük a Slovensko - Hokovce, nebo Velký Meder - jde především o pobyty v termálech, z Itálie - San Benedetto, Tortoretto a Albu Adriaticu. Po České republice nabízí CK léčebné pobyty v lázních Jáchymov a Poděbrady.

Jaké další služby CK Erika tour nabízí?
                                                                                     
V prodeji jsou i samostatné jízdenky do Chorvatska. CK zajišťuje vlastní autobusovou dopravu do Chorvatska. Linka do Chorvatska je provozována moderními zájezdovými autobusy.

Dovolená ERIKA TOUR 2022 a Last Minute zájezdy ERIKA TOUR

Bulharsko Bulharsko (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 16 °C 24 590 Kč
Česká republika Česká republika (9 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C 6 250 Kč
Francie Francie (3 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 17 °C 7 990 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 18 °C 3 075 Kč
Itálie Itálie (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 19 °C 5 850 Kč
Německo Německo (3 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 11 °C 5 490 Kč
Norsko Norsko (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota moře: 10 °C 27 580 Kč
Polsko Polsko (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota moře: 9 °C 14 590 Kč
Rakousko Rakousko (6 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C 3 890 Kč
Slovensko Slovensko (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C 5 890 Kč
Slovinsko Slovinsko (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 18 °C 8 090 Kč