Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

FlyDovolená

Tým mladé a dynamické cestovní kanceláře FlyDovolená tvoří zkušení odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti z cestovního ruchu a rádi Vám pomohou s výběrem Vaší bezstarostné dovolené.

V nabídce, kterou zde naleznete, se odráží naše mnohaleté zkušenosti v oblasti organizování pobytových a poznávacích zájezdů a naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby za výhodné ceny.

Kromě standardních letních destinací ve Středomoří nabízíme jako jedna z mála CK i široké spektrum poznávacích a seniorských zájezdů. Na dovolenou nebo za poznáním s námi můžete vyrazit takřka celoročně.

Pro letní dovolenou můžeme doporučit zejména pobyty u moře v destinacích jako Bulharsko, Chorvatsko, Kypr či Turecko. Do oblíbeného Egypta můžete vyrazit celoročně.

V mimosezónních termínech s námi můžete poznávat kosmopolitní Spojené Arabské Emiráty, orientální Maroko, svatou zemi Izrael, zemi skvělého jídla a pití Portugalsko, přírodní scenérie Madeiry, antické Turecko či exotické země Indii, Srí Lanku, Kubu a nově na kulturu bohatou Gruzii nebo Jižní Afriku. Pro letošní rok i pro nadcházející sezóny pro vás připravujeme ještě mnohem více!

Na závěr bychom Vám chtěli popřát šťastnou volbu Vašeho zájezdu a mnoho zajímavých zážitků s naší cestovní kanceláří!

Dovolená Fly dovolená 2024 a Last Minute zájezdy Fly dovolená

Egypt Egypt (40 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota moře: 17 °C 14 880 Kč
Izrael Izrael (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 19 °C Teplota moře: 17 °C 14 180 Kč
Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 20 °C 24 980 Kč
Kypr Kypr (9 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 17 °C 42 980 Kč
Maroko Maroko (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 19 °C Teplota moře: 17 °C 14 880 Kč
Portugalsko Portugalsko (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 17 °C Teplota moře: 16 °C 19 980 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 22 °C 18 980 Kč
Turecko Turecko (110 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 16 °C 13 980 Kč