Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/blizky_vychod/iran/cestovani/covid_19.html

Irán first minute

Objevte tajuplnou Perskou říši a její nejkrásnější památky během zájezdu do Íránu s first minute slevami. Bezpečná a pohostinná země láká na prohlídky Teheránu a tamního Národního archeologického muzea, nádherného Isfahánu, kouzelného města básníků Šírázu zahaleného vůní růží nebo města s největším počtem minaretů Jazdu.

Čím je zajímavý Irán?

First minute dovolená v Íránu přináší možnost poznat ty nejúžasnější klenoty Perské říše, např. poklidné město Kermán s pouštním rázem, jedno z nejstarších měst Jazd na seznamu UNESCO nebo pozůstatky starobylého města Persepolis. Objednejte si cenově výhodný first minute zájezd do Íránu co nejdříve.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Iránu

Počasí v Iránu

Pro Írán je typické subtropické podnebí, na jihu pak horké a suché podnebí tropického charakteru. Nejvíce srážek spadne v krajích u Kaspického moře, naopak nejsušší bývají oblasti u slaných jezer ve vnitrozemí. V pouštích při jižním pobřeží dochází v noci k tvorbě mlhy, ovšem spíše ojediněle.

Cestovatelský magazín