Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/australie_a_oceanie/novy_zeland/cestovani/covid_20.html

First Minute Nový Zéland

Vychutnejte si to nejlepší z Jižního i Severního ostrova na Novém Zélandu díky pestré nabídce výhodných first minute zájezdů. Říše gejzírů, termálních pramenů, kráterových jezer a činných sopek proslula díky filmové trilogii Pán prstenů. Nechte se okouzlit zelenými kopci posetými ovcemi, vysokými horami i tajuplnými jeskyněmi.

Výhodné zájezdy na Nový Zeland ve first minute

Nový Zéland představuje ideální cíl pro milovníky přírody a klidu, kteří touží nerušeně obdivovat zdejší krásy, včetně členitého pobřeží s ostrovy. Za rušnějším životem se vydejte do Wellingtonu, nejjižnějšího hlavního města světa, AucklanduQueenstownu. Vyberte si mezi prvními vysněný first minute zájezd na Nový Zéland.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Nového Zélandu

Počasí na Novém Zélandu

Nový Zéland má mírné oceánské podnebí. Průměrná roční teplota na Jižním ostrově činí 10 °C, na Severním pak 16 °C. Nejteplejšími měsíci jsou tady leden a únor, nejchladnější bývá červenec. Na Severním ostrově dosahují průměrné letní teploty 18 °C, zimní cca 10 °C. Na Jižním ostrově je to v létě 13 °C a v zimě kolem 7 °C.

Cestovatelský magazín