Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/australie_a_oceanie/novy_zeland/cestovani/covid_20.html

Nový Zéland dovolená a zájezdy

Kromě velké vzdálenosti od Evropy neexistuje nic, co by stálo proti dovolené na Novém Zélandu. Po dlouhém letu vás čeká zasloužená odměna – země rozdělená na Severní a Jižní ostrov s pestrou škálou přírodních zajímavostí, jako jsou vysoké zasněžené hory, jasně zelené kopce, kráterová jezera, gejzíry, sopky a tajemné jeskyně. Užijte si prostředí, které není slavné jen díky Pánovi prstenů, ale též svou dlouhou historií a faunou - od ovcí po tučňáky.

Nejlépe hodnocené hotely na Novém Zélandu

Zamilovali jste si svět Pána prstenů? Chcete se podívat do míst, kde bydlí hobiti? Vydejte se na Nový Zéland, do země gejzírů a zelených kopců, kterou znáte ze svých oblíbených filmů. Spatřete ostrovní fjordy, nádherné pláže i romantické vodopády. Relaxujte v termálních lázních nebo dejte přednost aktivní turistice a toulejte se po přírodních krásách Nového Zélandu.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Nového Zélandu

Počasí na Novém Zélandu

Severní část Severního ostrova spadá do subtropického pásu. Na Jižním ostrově bývá podstatně chladněji a často tu prší, zejména v Národním parku Fiordland. Počasí na Novém Zélandu je velmi proměnlivé. Místní obyvatelé říkají, že i během jediného dne můžete na Jižním ostrově zažít všechna roční období. Nejvhodnější dobou pro návštěvu obou ostrovů je jaro, které zde panuje od září do listopadu.

Cestovatelský magazín