Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/australie_a_oceanie/novy_zeland/cestovani/covid_20.html

Nový Zéland dovolená a zájezdy

Kromě velké vzdálenosti od Evropy neexistuje nic, co by stálo proti dovolené na Novém Zélandu. Po dlouhém letu vás čeká zasloužená odměna – země rozdělená na Severní a Jižní ostrov s pestrou škálou přírodních zajímavostí, jako jsou vysoké zasněžené hory, jasně zelené kopce, kráterová jezera, gejzíry, sopky a tajemné jeskyně.

Nejlépe hodnocené hotely na Novém Zélandu

Zamilovali jste si svět Pána prstenů? Chcete se podívat do míst, kde bydlí hobiti? Vydejte se na Nový Zéland, do země gejzírů a zelených kopců, kterou znáte ze svých oblíbených filmů. Spatřete ostrovní fjordy, nádherné pláže i romantické vodopády. Relaxujte v termálních lázních nebo dejte přednost aktivní turistice a toulejte se po přírodních krásách Nového Zélandu.

Města a místa v lokalitě

Všechny lokality

Mapa Nového Zélandu

Počasí na Novém Zélandu

Severní část Severního ostrova spadá do subtropického pásu. Na Jižním ostrově bývá podstatně chladněji a často tu prší, zejména v Národním parku Fiordland. Počasí na Novém Zélandu je velmi proměnlivé. Místní obyvatelé říkají, že i během jediného dne můžete na Jižním ostrově zažít všechna roční období. Nejvhodnější dobou pro návštěvu obou ostrovů je jaro, které zde panuje od září do listopadu.

Cestovatelský magazín