Hotel Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel

Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

Více o ubytování

od 3 500 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 29 737

Ubytování

Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj Superior: se samostatnými nebo spojenými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, šatníkem, psacím stolem, židlí se stolkem, nástěnným zrcadlem, LED televizí (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním vytápěním, wi-fi připojením k internetu, vlastním sociálním zařízením, fénem, osuškami, županem a pantoflemi. Ve dvoulůžkovém pokoji možnost přistýlky pro dítě do 12 let.

Stravování

polopenze.

Cena zahrnuje

ZLEPŠENÍ DÝCHACÍCH CEST A IMUNITY: 7× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior se samostatnými nebo spojenými postelemi, LED televizí (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním vytápěním, wi-fi připojením k internetu, 7× polopenze, pitná kůra, terénní léčba, plavání a saunování, 1× vstupní základní lékařské vyšetření (konzultace), 3× minerální koupel, 3× suchá plynová lázeň, 2× klasická masáž částečná, 1× hydrojet, 3× oxygenoterapie, 3× dechová cvičení, 5× inhalace minerální vodou, 1× výstupní lékařské vyšetření (konzultace). ZVÝHODNĚNÝ LÁZEŇSKÝ TÝDEN: 6× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior se samostatnými nebo spojenými postelemi, LED televizí (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním vytápěním, wi-fi připojením k internetu, 6× polopenze, volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, volný vstup do Premier fitness centra, 1× uvítací nápoj, 2× vitamínový nápoj denně, 2× aqua gymnastika, 2× minerální koupel s přírodním CO2, 1× klasická masáž částečná, 1× reflexní masáž chodidel, 2× léčebný tělocvik, 2× parafínový zábal.

Příplatky

lázeňský poplatek 21 Kč/osoba/den, platba na místě, příplatek za jednolůžkový pokoj Superior 1 560 Kč/pokoj a 6 nocí, 1 820 Kč/pokoj a 7 nocí.

Popis

Lázeňský hotel Centrální Lázně je nejstarším lázeňským komplexem ve městě a stojí na místě, kde byl v roce 1812 postaven první lázeňský dům. Pociťte léčivou sílu hotelových minerálních pramenů, místní rašeliny a unikátního Mariina plynu. Hotel nabízí kombinaci tradiční, impozantní secesní architektury a překrásných původních terapeutických místností, ovšem nabídka zdravotních programů už zohledňuje moderní trendy. Velká terapeutická oblast a unikátní Mariiny Lázně kombinují proslulé přírodní léčivé účinky zdrojů Mariánských Lázní s dlouholetými zkušenostmi a zdravotnickou odborností, a výsledkem tak jsou celostní lázeňské procedury, které uzdravují, posilují a zkrášlují. V hlavní budově a v nově zrekonstruovaném křídle Mariiných Lázní je pro náročnější hosty připraveno luxusní ubytování nabízející dokonalou kombinaci klasického designu a moderního pohodlí. Hotel je zasazen mezi poklidnou lázeňskou čtvrť a okolní lesy, a je zde proto navíc přirozený klid, který ještě hlouběji podporuje regeneraci.

Poznámky

NABÍDKA PLATÍ PRO OBČANY EVROPSKÉ UNIE NEBO EHP (nutné občanství). ZMĚNA PROCEDUR V RÁMCI BALÍČKU VYHRAZENA DLE MINISTERSTVA PRO MÍSTNÍ ROZVOJ. Cena již po odečtení státní podpory. Nabídka partnerské CK.

Informace o hotelu

 • Fitness ano
 • Bar ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 6 °C v noci -3 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 6 °C v noci -2 °C

 • Neděle 3 °C v noci -4 °C

 • Pondělí 3 °C v noci -3 °C

 • Úterý 2 °C v noci -4 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec