Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 73 303

Poloha

Luxusní hotelový komplex Radisson Blu Resort & Spa Dubrovnik Sun Gardens je umístněn na poklidném sklanatém místě v nádherné zahradě u oblázkové pláže nedaleko vesnice Oracas s úžasným výhledem na moře. Historické město Dubrovník, vepsané na seznamu Unesco, je vzdáleno 11 km a placenou kyvadlovou dopravou je možno se dostat do města během 20 minut.

Vybavení

Tento moderní hotel, postavený v roce 2009, má celkem 408 pokojů či apartmánů. Hostům je k dispozici 24hodinová recepce s nabídkou doplňkových služeb, několik restaurací, barů, minimarket, jedinečné lázeňské centrum s bazény a saunou, 3 venkovní sladkovodní bazény, dětský bazén, dětský klub, konfereční místnosti, fotbalové hřiště, tenisové kurty, volejbalové kurty, půjčovna kol, taneční sál, multifunkční sportovní hala, hlídané parkoviště, střešní terasa s lehátky a slunečníky. Samozřejmostí je možnost se zdarma připojit k vysokorychlostnímu internetu v prostorách komplexu.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 201 pokojích a 207 apartmánů či rezidencí. Elegantně a moderně zařízené pokoje mají balkón, koupelnu (toaletní stolek se zrcadlem, župan, pantofle a toaletní potřeby zdarma), minibar, vestavěný trezor (s možností úschovy notebooku), exkluzivní ložní prádlo, zdarma bezdrátové připojení k internetu, psací stůl, telefon s přímým voláním, televizi s plochou obrazovkou, kávovar/čajovar a otevíratelná okna. Apartmány či rezidence mají navíc vlastní kuchyňský kout. Na vyžádání je hostům k dispozici žehlička a žehlicí prkno, další ručníky a ložní prádlo a buzení telefonem. Denně se provádí úklid pokojů.

Strava

Strava je formou bohatého bufetu nabízející jak místní speciality tak mezinárodní jídla. Za příplatek je možné si objednat polopenzi.

Služby

Hostům je k dispozici nepřeberné množství služeb např. několik tématicky zaměřených restaurací, barů, minimarket, vyhlášené a jedinečné lázeňské centrum s bazény a saunami (několik typů saun, aromaterapie, tepidárium, vířivka, vnitnří relaxační bazén a sluneční terasa s výhledem na moře), 3 venkovní sladkovodní bazény, dětský bazén, dětský klub s hlídáním od 6 do 15ti let, multifunkční sportovní halu ( fotbalové hřiště s umělou trávou, 3 tenisové kurty, volejbalové kurty, badminton, hernu, vnitřní basketbalové hřiště, kulečníkové stoly,squashové hřiště, lezeckou stěnu, sportovní bar), několik konferenčních místností, taneční sál, hlídané parkoviště, střešní terasu s lehátky a slunečníky.

Služby za poplatek

kyvadlová doprava na letiště (k dispozici na vyžádání), kyvadlová doprava po okolí a k nákupnímu centru, parkování, osobní sportovní trenéři, prádelna, masáže, lázeňské procedury

Pláž

Na soukromou hotelovou oblázkovou pláž se dostanete po schodech - lehátka a slunečníky zdarma. V blízkosti se dále nacházejí vyhlášené a velmi oblíbené pláže Donje Celo, Gornje Celo a Trsteno.

Zvláštnosti

Dramatik George Bernard Shaw prohlásil, že "Ti, kteří hledají ráj na zemi, musí přijít do Dubrovníku."

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:00 h

Popis

Platí snad za nejkrásnější historický klenot chorvatského kulturního dědictví. Je situován v nejjižnější části proslulé turistické oblasti Dalmácie. Jako Dubrovník můžeme nazvat celou oblast okolo stejnojmenného města, zahrnující například i ostrov Korčula, zelené ostrovy Mljet či ostrov Pelješac se známými vinohrady a kapitánskými vilami. Celá oblast se nachází v údolí řeky Neretvy a právě zde se nejvíce rozvíjela chorvatská kultura a umění. Dokonce zde v 16. století existovala slavná Dubrovnická republika Ragusa.

Samotné staré město Dubrovník oplývá mnoha pozitivními atributy. Ne nadarmo bylo zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCA. V minulosti bylo město mnohokrát pokoušeno vpády ostatních dobyvatelů. Z tohoto důvodu zde na útesech byly postaveny středověké hradby a věže, které dodnes tvoří krásné panorama. Kolem nich se můžete vydat na prvotřídní, téměř dvoukilometrovou procházku s výhledem na moře. Během let 1991 A 1992 bylo město těžce zakoušeno ostřelováním, během něhož byly četné historické památky nenávratně poškozeny.

Hlavní centrum Dubrovníku se nachází na ulici Stradun, lemované útulnými kavárnami a obchůdky, a disponující známou Onofrievou fontánou. Symbol svobodného Dubrovníku ? Rollandův sloup - najdeme na náměstí Luža. Právě tady rozhodně narazíte na některé z četných veřejných vystoupení pouličních umělců či divadelníků. Hlavní kulturní akcí se staly Dubrovnické letní hry. Pokud se zajímáte o architekturu, potěší vás goticko- renesanční Knížecí dvůr a palác Sponza z 15. století. Uvnitř knížecího dvora upoutají pozornost kusy starého nábytku, sochy nebo i nosítka šlechty. V atriu se často konají různá divadelní představení. Toto prostředí vskutku navozuje tu pravou historickou atmosféru. Patronem Dubrovníku je Svatý Blažej, jemuž byl zasvěcen kostel na náměstí Luža. Jinak zde najdeme i velké množství impozantních klášterů, a dokonce i synagogu z 15. století. V Námořním muzeu v pevnosti Sv. Ivana se dozvíte zajímavosti ohledně námořnictví od středověku až do 20. století.

Pokud v Dubrovníku hledáte ubytování, nabízí se opravdu široká paleta hotelů či apartmánů. Vybrat si můžete například luxusní hotel Excelsior nebo Villu Dubrovník, který je jedním z nejokázalejších hotelů v celé Dalmácii.
Krásy nejrůznějšího druhu lze nalézt i v dolině Konavlí. Ta je typická svých lidovým charakterem, který se projevuje třeba zachováním nádherných lidových krojů či stavitelským dědictvím. Právě toto území od pradávna sloužilo jako významná kontrola do zálivu Boka Kotorská v sousední Černé Hoře. Konavlinským centrem je zřejmě rodiště chorvatského malíře Vlahe Bukovce - městečko Cavtat.

Nezapomeňme i na oblast položenou západně od Dubrovníku. Právě tady, v krásném městečku Trsteno je zřízeno nejkrásnější chorvatské arboretum soustřeďující rozmanité druhy subtropické flory. Jako doplňující dekorace slouží sochy, například socha boha moří Poseidona.

Bylo by chybou nepopsat již výše zmíněný známý ostrov Pelješac s městečkem Ston, nalézajícím se na úzké šíji, která je jedinou spojnicí s pevninou.

Vzdálenost

1075
 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Doba letu Doba letu z Prahy 03:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 29 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 27 °C v noci 18 °C

 • Středa 27 °C v noci 19 °C

 • Čtvrtek 26 °C v noci 19 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec