• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Astarea I + II

Chorvatsko, Dubrovník, Mlini

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Hotel Astarea I/II

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Description

Stručný popis:

- v blízkosti světoznámé turistická destinace Dubrovnik na samém jihu Chorvatska

- krásné oblázkové pláže

- dovolená v klidném resortu

Poloha: v obci Mlini, cca 10 km od historického centra Dubrovniku.

Pláž: 50 m, oblázková, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: venkovní bazén (360 m²) se sladkou vodou, dětský bazén (40 m²) se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), vnitřní bazén v sezóně 2023 uzavřen.

Vybavení hotelu: hotel se dělí na části Astarea I. a dependance (anex) Astarea II., centrální recepce a restaurace v Astarea I., terasa, kavárna, bary, směnárna, sejf na recepci za poplatek, wellness – sanuna (finská), fitness, masáže a kosmetické procedury (v hotelu Astarea I), parkování v ceně.

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park/parkoviště (standard, C2, 96342); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park/parkoviště, s možností přistýlky (standard, C21, 96343); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, boční výhled moře (superior, B2, 96344); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park/parkoviště (sgluse, standard, C2, 52979); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, boční výhled moře (sgluse, superior, B2, 95268); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled park (anex, standard, C2AX, 85644); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře (anex, superior, B2AX, 85645); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled park (anex, sgluse, standard, C2AX, 85646); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře (anex,sgluse, superior, B2AX, 95271); vždy vysoušeč vlasů, minibar, sejf, telefon, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava: stolní tenis, vodní sporty, animace pro děti 4-12 let.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.maistra.com

Nabídka pro děti: club (4-12 let) různé aktivity a zábavní program pod odborným dohledem pro děti do 12 let; vše v období letních měsíců.

Cena zahrnuje: ubytování a polopenzi.

Autobusová doprava: nelze.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

• ubytování

• polopenzi

• Wi-Fi

Povinné doplatky (na recepci):

• pobytová taxa 1,60€/dosp.os./den, 0,80€/dítě 12-18 let, děti do 12 let pobytovou taxu neplatí

Důležité:

• 25% sleva do 15.1.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

• 15% sleva do 15.2.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Klimatizace ano
 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano
 • Minibar ano
 • Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:00 h

Popis

Platí snad za nejkrásnější historický klenot chorvatského kulturního dědictví. Je situován v nejjižnější části proslulé turistické oblasti Dalmácie. Jako Dubrovník můžeme nazvat celou oblast okolo stejnojmenného města, zahrnující například i ostrov Korčula, zelené ostrovy Mljet či ostrov Pelješac se známými vinohrady a kapitánskými vilami. Celá oblast se nachází v údolí řeky Neretvy a právě zde se nejvíce rozvíjela chorvatská kultura a umění. Dokonce zde v 16. století existovala slavná Dubrovnická republika Ragusa.

Samotné staré město Dubrovník oplývá mnoha pozitivními atributy. Ne nadarmo bylo zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCA. V minulosti bylo město mnohokrát pokoušeno vpády ostatních dobyvatelů. Z tohoto důvodu zde na útesech byly postaveny středověké hradby a věže, které dodnes tvoří krásné panorama. Kolem nich se můžete vydat na prvotřídní, téměř dvoukilometrovou procházku s výhledem na moře. Během let 1991 A 1992 bylo město těžce zakoušeno ostřelováním, během něhož byly četné historické památky nenávratně poškozeny.

Hlavní centrum Dubrovníku se nachází na ulici Stradun, lemované útulnými kavárnami a obchůdky, a disponující známou Onofrievou fontánou. Symbol svobodného Dubrovníku ? Rollandův sloup - najdeme na náměstí Luža. Právě tady rozhodně narazíte na některé z četných veřejných vystoupení pouličních umělců či divadelníků. Hlavní kulturní akcí se staly Dubrovnické letní hry. Pokud se zajímáte o architekturu, potěší vás goticko- renesanční Knížecí dvůr a palác Sponza z 15. století. Uvnitř knížecího dvora upoutají pozornost kusy starého nábytku, sochy nebo i nosítka šlechty. V atriu se často konají různá divadelní představení. Toto prostředí vskutku navozuje tu pravou historickou atmosféru. Patronem Dubrovníku je Svatý Blažej, jemuž byl zasvěcen kostel na náměstí Luža. Jinak zde najdeme i velké množství impozantních klášterů, a dokonce i synagogu z 15. století. V Námořním muzeu v pevnosti Sv. Ivana se dozvíte zajímavosti ohledně námořnictví od středověku až do 20. století.

Pokud v Dubrovníku hledáte ubytování, nabízí se opravdu široká paleta hotelů či apartmánů. Vybrat si můžete například luxusní hotel Excelsior nebo Villu Dubrovník, který je jedním z nejokázalejších hotelů v celé Dalmácii.
Krásy nejrůznějšího druhu lze nalézt i v dolině Konavlí. Ta je typická svých lidovým charakterem, který se projevuje třeba zachováním nádherných lidových krojů či stavitelským dědictvím. Právě toto území od pradávna sloužilo jako významná kontrola do zálivu Boka Kotorská v sousední Černé Hoře. Konavlinským centrem je zřejmě rodiště chorvatského malíře Vlahe Bukovce - městečko Cavtat.

Nezapomeňme i na oblast položenou západně od Dubrovníku. Právě tady, v krásném městečku Trsteno je zřízeno nejkrásnější chorvatské arboretum soustřeďující rozmanité druhy subtropické flory. Jako doplňující dekorace slouží sochy, například socha boha moří Poseidona.

Bylo by chybou nepopsat již výše zmíněný známý ostrov Pelješac s městečkem Ston, nalézajícím se na úzké šíji, která je jedinou spojnicí s pevninou.

Vzdálenost

1075
 • Vzdálenost od pláže 100 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 18 °C v noci 11 °C

 • Teplota vody 15 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 14 °C v noci 10 °C

 • Pondělí 14 °C v noci 8 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec