• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Apartmány Sabrina

Výhody

Dům jen 100 m od oblázkové pláže, Klimatizace zdarma, Vybrané jednotky mají internet, Komfortně vybavená studia a apartmány - TV/SAT, Domácí mazlíčci za poplatek, Vybrané jednotky mají myčku na nádobí, Pro každý apartmán zajištěno jedno parkovací místo, Ostrov je s pevninou spojen mostem,

Nabízené služby

ubytování v soukromí

Nástup a odjezd

kterýkoli den v týdnu, aby rezervace navazovaly. (14:00,10:00)

Vhodný pro

rodinnou dovolenou

Parkování

ano

Pobyt se psy

pobyt se psy povolen jen v některých jednotkách, povolen, za poplatek (viz ceník)

Povlečení

ano

Ručníky

ano

Toaletní papír

ano

Možnosti stravování

gril, kavárna, konoba, pizzerie, restaurace

Typ pláže

oblázkové

Vzdálenost od moře

50 m

Vzdálenost od pláže

100 m

Doprava

vlastní
(u velkých skupin je možné zajistit autobusovou dopravu)

Příjezd k objektu od hlavní cesty

po asfaltové silnici

Příjezd k objektu osobním vozem

dobrý

Vhodný pro

rodinnou dovolenou

Znalost jazyků

anglicky, česky, chorvatsky, italsky, německy

Nejbližší obchod

10 m

Nejbližší pošta

600 m

Nejbližší směnárna

10 m

Vzdálenost od první pomoci

1250 m

Vzdálenost od zubaře

1250 m

Vzdálenost od nemocnice

70 km

Nejbližší benzínová pumpa

20 km

Vzdálenost od magistrály

2 km

Nejbližší pekárna

10 m

Nejbližší novinový stánek

10 m

Vzdálenost od vlakového nádraží

70 km

Vzdálenost od letiště

40 km

Vzdálenost od trajektového přístavu

30 km

Vzdálenost od kadeřnického salonu

500 m

Vzdálenost od kosmetického salonu

500 m

Kotvení vlastního člunu

není možné pod objektem

Objekt je vybaven internetovým připojením

ano

APP 4 "3"

ložnice: noční stolky,noční lampičky,skříň ložnice: manželská postel 1x,skříň obývací pokoj s kuchyňským koutem: varná deska elektrická,TV,satelit,nádobí,jídelní kout koupelna: bojler 50 l,WC balkon: posezení,sušák na prádlo klimatizace: zdarma zvýšené patro: manželská postel 1x Internet: WiFi,zdarma pobyt se psem: za poplatek (viz ceník)

APP 6+2 "4"

ložnice: manželská postel 1x,skříň ložnice: manželská postel 1x,skříň ložnice: přistýlka 1x,skříň obývací pokoj s kuchyňským koutem: 1 x pohovka na rozložení pro 1 os.,varná deska elektrická,jídelní kout,myčka na nádobí,TV,satelit koupelna: bojler 50 l,WC terasa: boční výhled na moře,posezení,sušák na prádlo klimatizace: zdarma Internet: WiFi,zdarma pobyt se psem: za poplatek (viz ceník)

APP 4+1 "5"

ložnice: manželská postel 1x ložnice: postel 2x obývací pokoj: 1 x pohovka na rozložení pro 1 os.,satelit,TV kuchyně: mrazák 20 l,jídelní kout,nádobí koupelna: bojler 50 l,WC terasa: boční výhled na moře,posezení klimatizace: zdarma Internet: WiFi,zdarma pobyt se psem: za poplatek (viz ceník)

APP 6+1 "9"

ložnice: manželská postel 1x,skříň ložnice: manželská postel 1x ložnice: postel 2x obývací pokoj s kuchyňským koutem: mrazák 20 l,jídelní kout,nádobí,satelit,TV koupelna: bojler 50 l,WC terasa: posezení,výhled na moře klimatizace: zdarma Internet: WiFi,zdarma pobyt se psem: za poplatek (viz ceník)


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 40 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Právě na jednom ze skupiny Kvarnerských ostrovů jsou k nalezení četné důkazy o osídlení z dávných dob. Krk je spolu s ostrovem Cresem největším ostrovem na jadranu. Úrodná údolí stojící v kontrastu s vápencovými kopci vytvářejí jedinečnou scenérii, která vás uchvátí například při pohledu z největšího vrcholu ostrova - z hory Obzova. Zatímco v západní částí se soustřeďuje většina obyvatel, východní část Krku je ovlivňována vichry vanoucími z horských průsmyků na pevnině zvanými bora. Díky tomuto klimatickému jevu se zmíněná oblast změnila v kamennou pustinu. Historické centrum starobylého města Krk zůstalo zachováno v původním stavu, stejně jako například malá obec jménem Vrbník. Přímo v městě Krk se nalézá obdivuhodná biskupská katedrála datující svoje založení až do 6. století. Moderní architektura nezůstává za tou o několik století starší vůbec pozadu. Proslulý Krcký most od městečka Kraljevica je nejen impozantním stavebním výtvorem, ale i důležitou dopravní tepnou, umožňující výbornou dopravní dosažitelnost ostrova.

V okolí ostrova se nalézá ještě množství dalších miniaturních ostrůvků. Na jednom z nich najdou milovníci sakrální architektury františkánský klášter Košljun, včetně kostela a muzea. Celý ostrůvek vypadá při pohledu z ptačí pespektivy jako drahokam zasazený uprostřed azurové mořské vody. Krk je spojován nejen se stavitelským uměním, ale také i s rozvojem kultury zejména během 11. století, protože právě zde byla nalezena jedna z nejvýznamnějších památek chorvatského hlaholského písemnictví - tzv. Bašćanska ploća. Originál této desky je kvůli své vysoké hodnotě pečlivě střežen v atriu Chorvatské akademie věd a umění v Zahrebu. Krk je specifický i z jiného důvodu, a to protože se zde po celá staletí udržují lidové zvyky a kroje i archaický čakavský dialekt.
Pokud se na Krku chcete ubytovat, a jste spíše dobrodružnější povahy, bude se vám hodit informace, že se právě zde nachází velké množství častokrát i poměrně velkých kempů.

Vzdálenost

725
 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 40 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 16 °C v noci 4 °C

 • Teplota vody 14 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 16 °C v noci 2 °C

 • Úterý 14 °C v noci 5 °C

 • Středa 16 °C v noci 6 °C

 • Čtvrtek 14 °C v noci 4 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout