Šárka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena byla fajn, az na pocasi, ale to bohuzel nejde ovlivnit..
Dovolena byla fajn, az na pocasi, ale to bohuzel nejde ovlivnit..
Dostupnost na plaz byla skvela. Kousek od apartmanu (do 100), lidi tak primerene. Plaz cista, voda taky. Atrakce blizko i obcerstveni. Plaz vhodna i pro male deti.
StravaStravu jsme meli vlastni.
UbytováníUbytovani bylo v naprostem poradku a maximalne odpovidalo popisu. Uklizeno, cisto, velky apartman a peknou velkou a stinnou terasou. Na plaz i do obchodu a cukrarny kousicek. Byli jsme velmi spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)









