• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
  • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
  • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Apartmány 1355-490

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Výhody

Klimatizace zdarma, Internet zdarma, Gril k dispozici,

Parkování

ano, u domu

Pobyt se psy

nepovolen

Typ pláže

opalovací molo, oblázkové

Vzdálenost od moře

80 m

Doprava

vlastní
(u velkých skupin je možné zajistit autobusovou dopravu)

Vzdálenost od centra

300 m

Příjezd k objektu osobním vozem

dobrý

Vzdálenost od pláže cestou

100 m

Majitelé v objektu

jsou přítomni

Příjezd

14:00

Odjezd

10:00

Gril

ano

Nejbližší směnárna

200 m

Vzdálenost od první pomoci

400 m

Vzdálenost od letiště

65000 m

Vzdálenost od trajektového přístavu

84900 m

Objekt je vybaven internetovým připojením

ano

APP 3 '1'

balkon: Rozloha 6 m2 Internet: zdarma klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: TV,mrazák,lednička,sklokeramická varná deska,trouba na pečení,nádobí ložnice: TV koupelna: pračka (na dotaz),žehlička (na dotaz),WC,sprchový kout pobyt se psem: nepovolen

APP 2+1 '2'

balkon: Rozloha 6 m2 Internet: zdarma klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: TV,mrazák,trouba na pečení,nádobí,lednička,sklokeramická varná deska ložnice: TV koupelna: pračka (na dotaz),žehlička (na dotaz),WC,sprchový kout pobyt se psem: nepovolen


Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nicole, specialista prodeje zájezdů

Popis

Toto malebné, nepříliš velké městečko s 5 000 obyvateli se rozkládá 11 km severozápadně od Šibeníku, při Jadranské magistrále. Je typické svými vzrostlými palmami, které zde vysazují sami občané v rámci zkrášlení svého města. Ve Vodicích najdeme dvě hlavní hotelová střediska - na poloostrůvku Punta a kolem hotelů Imperial a Olympia. V minulosti městu dařilo odolávat dobyvačným útokům z turecké strany, a to hlavně díky mohutným a pevným hradbám. Dnes jsou z této pýchy dochovány pouze zbytky, za povšimnutí stojí třípatrová obranná Čarićova věž ze 16. století, která se nachází nedaleko kostela Nalezení sv. Kříže přímo v centru města.
Vychutnejte si přepychovou koupel na známé oblázkové a upravené Modré pláži, která je v oblasti hotelů Olympia a Imperial vybavena i tobogánem a různými sportovišti. Stinný úkryt před sluncem poskytují piniové háje, divoce rostoucí všude okolo. Jako tradičně v každém přímořském letovisku, i ve Vodicích se daří vodním sportům, windsurfingu, jachtingu a vodním lyžím. Pěkný sportovní výkon je také cyklistický výlet na kopec Okit, odkud vás okouzlí nádherný výhled na celé široké okolí. V těsné blízkosti vrcholku se nalézá zvláštnost Rašina bunja, stavba velmi podobná těm, kteří zde stavěli prapůvodní ilyrští obyvatelé. Archeologicky velmi významná je také lokalita Prižba, se zakonzervovaným antickým komplexem dvou bazilik ze 6. století.

Ovšem také večer je zde vždycky co dělat. Hudba, barevná světla a všudypřítomná přátelská atmosféra lákají k návštěvě některé z diskoték, barů nebo kasin. Mezi nejproslulejší kluby patří Hacienda, kde pokaždé narazíte na velmi bohatý program.

Vzdálenost

855