• Aktuálně je vstup na celé území EGYPTA možný bez jakýchkoliv testů, formulářů či omezení!
  • Návrat do ČR je zcela bez omezení

  Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/egypt/cestovani/covid_19.html

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 34 363

Poloha

Rozsáhlý hotelový komplex je situován přímo u vlastní privátní písčité pláže v malém zálivu v samotném centru letoviska Hurghady. Vzdálenost od letiště činí zhruba 10 km, nákupní možnosti mají hosté v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení

Hotel disponuje 710 pokoji a sestává ze dvou budov – staršího Resortu a novějšího Clubu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací - Cleopatra & Nefertiti, Dolphin Beach Restaurant, Chinese Restaurant, Oasis Beach Restaurant, Captain Nemo's Pub a několik barů. Originálním prvkem je 12 metrů vysoký klimatizovaný bar, který nabízí pohledy na pobřeží. V areálu se nachází čtyři bazény (v době chladného počasí jsou některé z nich vyhřívané), bazénový bar, pro děti miniklub, aquapark se skluzavkami a tobogány, dětské hřiště, dále pak místnost pro hry, nákupní centrum, konferenční místnosti, business centrum a diskotéka.

Ubytování

Klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a toaletou jsou vybaveny satelitní TV, ledničkou, minibarem (za poplatek), fénem, telefonem a mají balkon nebo terasu. Ve dvoulůžkovém pokoji jsou možné až dvě přistýlky. Za příplatek je možné také ubytování v suitách, které jsou většinou s francouzským oknem a bez balkonu.

Strava

All inclusive stravování lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu a obnáší snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpoledne sladké pečivo, lehké svačiny a kávu, neomezené množství nealkoholických nápojů (postmixové nápoje, voda, káva, čaj) a místních rozlévaných alkoholických nápojů (pivo, víno, whisky, vodka, rum).

Služby

Hotel získává své klienty rozsahem nabízených služeb a jejich dobrou úrovní. Zajišťuje pravidelné animační programy a večerní zábavné show. Umožňuje celou řadu sportovních aktivit jako např. plážový volejbal, za poplatek stolní tenis, fitness, vodní sporty, potápění, šnorchlování, tenis nebo squash. K dispozici je také sauna, vířivka, jacuzzi, billiard nebo masáže. Lehátka a slunečníky jsou pro hosty zdarma, trezor na recepci za poplatek.

Pláž

Písčitá pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Lehátka a slunečníky se poskytují zdarma. Hosté mohou využít nabídky vodních sportů, potápění a šnorchlování (za poplatek).

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Vzdálenost od letiště 7 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,9 / 5
Invia

Výborné (2555 hodnocení)

Ubytování 3,8 / 5

Strava 3,8 / 5

Okolí 4,2 / 5

Cena 3,9 / 5

Tento hotel je 160. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 480 v Hurghada.

Michaela P. Červen 2022

Datum pobytu: 3.6. - 10.6.2022

Hodnocení 5,0 / 5
milujem tento hotel, vždy sa tam rada vraciam je pre mňa druhým domovom .
Celkové hodnocení

milujem tento hotel, vždy sa tam rada vraciam je pre mňa druhým domovom .

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
nikdy ma nesklamalo, mala som všetko čo som potrebovala :)

Strava
strava veľmi rozmanitá a chutná

Služby hotelu
k mojej úplnej spokojnosti, personál vždy veľmi milí a priateľskí

Pláž
pre mňa jedinečná <3

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Stanislav Fulajtár Květen 2022

Datum pobytu: 22.4. - 29.4.2022

Hodnocení 5,0 / 5
Výborne strávený čas
Celkové hodnocení

Výborne strávený čas

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Izba čistá, s chladničkou, trezorom, TV aj s ruskými kanálmi, servis výborný

Strava
Strava pestrá, veľká možnosť výberu, niekoľko reštaurácií

Služby hotelu
Možnosti wellness, reštauračné služby, bary, športové nožnosti, animátori, donáška na izbu a mnoho ďalších

Pláž
Čistá pláž, plážová reštaurácia, plážový bar, športové možnosti, príjemní animátori, čistá voda, bohaté možnosti šnorchlovania

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Andrea Srpen 2022

Datum pobytu: 19.7. - 27.7.2022

Hodnocení 4,0 / 5
Hotel v centru ulice Sher. byli jsme v hotelu již po druhé a ještě se určitě vrátíme .
Celkové hodnocení

Hotel v centru ulice Sher. byli jsme v hotelu již po druhé a ještě se určitě vrátíme .

Ubytování 3,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoje splňují vše co je potřeba, TV, konvice, lednice…. Sprcha starší , ale voda tekla…. Jsme nenároční turisté , jezdíme k moři a na ubytování nám až tak nezáleží .

Strava
Snidane - klasika, vše v každém hotelu stejne … vajíčka, parky, palačinky, sýry, salám, zelenina, jogurty atd.

Pozdní snidane- na plazi- hranolky, Burgry, obložené housky.

Oběd- velký vyber- hranolky, těstoviny, pizza, ryze- Čína atd.

Odpolední svačina- palačinky, pizza, zmrzlina atd.

Večeře - vše se stále točí , opakuje…. Každý si vybere.

Služby hotelu
Spokojenost, vše se vyřeší jen je potřeba byt trpělivý a nikam nespechat ????

Pláž
Dvě pláže , dostatek lehatek. Vstup pozvolný, jemný pisek…

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petr Steklý Červenec 2022

Datum pobytu: 10.7. - 19.7.2022

Hodnocení 0,5 / 5
Z dovolené jsme byli totálně zklamáni. Jedno vím jistě, že do Egypta se už nikdy nevydám aspoň ne do této destinace Hurgháda! Prostředí je nepěkné. Neustále obtěžující hluk před hotelem. Otravní nabízeči všeho možného a celkově je toto místo ničím nezáživné.
Celkové hodnocení

Z dovolené jsme byli totálně zklamáni. Jedno vím jistě, že do Egypta se už nikdy nevydám aspoň ne do této destinace Hurgháda! Prostředí je nepěkné. Neustále obtěžující hluk před hotelem. Otravní nabízeči všeho možného a celkově je toto místo ničím nezáživné.

Ubytování 0,5 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolí 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytování
Ubytování je katastrofické bez hygienických návyků. Pokoj jsme museli měnit 3x dokud jsme nedostali aspoň čistý pokoj. Ubytování je hodně staré a poníčené. První pokoj byl s výhledem do zdi protějšího domu. Postele neměli vyměněné lůžkoviny, neuklizeno po předchozích hostech. Druhý pokoj s výhledem na protější balkón 1,5m od našeho kdesi někde v rohu. Stejně špinavý. Poslední a třetí pokoj byl s výhledem na hlavní vchod do resortu a hlavní silnici centra Hurghády, kde hrála od 8h do 2:30h hudba nahlas z velkých reproduktorů. V pokoji byli šváby které jsme zabili a ve sprchovém koutu 20cm ještěrka. Tresor byl nepoužitelný po dobu dvou dnů, než se uráčili z hotelu po opakovaném hlášení, ho laskavě otevřít. Pod postelemi nános špíny a obaly od sušenek, nějaké střepy a rýže. Ta i s vlasy byla pod peřinou. Následně bylo okamžitě napraveno, ale pouze ty lůžkoviny.

Strava
Strava každý den stejná, ale úplně bez jakékoliv obměny. Hranolky, brambory, rýže. Maso nepoživatelně tuhé skopové, hovězí a bohužel holubí fuj. Překořeněné aby nebylo cítit, že už je místy zkažené. Zelenina a ovoce plavala ve vodě která se nedoporučuje k potravě a ani čištění zubů. Jediné co bylo jakžtakž chutné byla pizza, ale to se nedalo jíst pořád. Salámy nejsou vůbec nabízeny. Pouze pečivo nasládlé chuti jako toastový chléb co chutná jako vánočka. Houstičky také stejné chuti. Veškeré pečivo je nasládlé. Sladké zákusky málo druhů a vše na stejný způsob.

Služby hotelu
Služby hotelu? Nevím co to znamená, protože tento hotel žádné nenabízel. Bohužel ani minibar nebyl k dispozici. Zaměstnanci byli neochotní vůbec dělat to za co byli placeny. Kvůli úklidu jsem musel dovézt osobu která to má na starost přímo do pokoje a ukázat mu co po něm chci. Základní věci, vytřít všude, vyměnit lůžkoviny, čisté osušky, pitnou vodu( dostávali jsme pouze 2x1,5L pro čtyři lidi) zavřeno a né otevřenou, natočeno z kohoutku!!! Na požádáni o toaletní papír který chyběl už od rána jsem čekal do půlnoci!!!

Pláž
Pláž byla totálně obsazena místními obyvateli v jejich černých hábytech až to budilo dojem, kdo z nich náhodou nemá nějakou výbušninu pod oblečením. Pláž byla čistá a udržovaná. Voda ovšem ne. Plaval tam toaletní papír a nedopalky z cigaret.

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Karolina S. Červenec 2022

Datum pobytu: 13.7. - 23.7.2022

Hodnocení 0,9 / 5
Byl jsme zklamání. Nikdy více do toho hotelu, ani ne doporučuji nikomu jinému
Celkové hodnocení

Byl jsme zklamání. Nikdy více do toho hotelu, ani ne doporučuji nikomu jinému

Ubytování 1,0 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytování
Pokoje jsou hrozný. Všude špína, ještě takový bordel jako v tom hotelu nikdy ne viděla. Když jsme vešli do tak zvaného uklizeneho Pokoje, tak ani odpadkový koš nebyl vyvážen po předchozích hosté , na zemi dcera našla jehlu. Měla jsem objednaný pokoj s výhledem na zahradu, ale dostal jsme s výhledem na stavbu, když jsem to začala řešit na recepci tak na mě začali křičet že jejich to ne zajímá oni mají plný hotel a nemají nás kam dát. Takže ihned po příjezdu nám skazily dovolenou.

Strava
Za 10 dní ani jednou nebyl změněn jídelní lístek. Všechno do kola každý den. Je léto sezóna na ovoce, ale my kromě pomeranče a jabka nic jiného ne viděly

Služby hotelu
Hrůza

Pláž
Pláž byl jediným místem, který nás těšil celou dovolenu

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Robert Madleniak Červenec 2022

Datum pobytu: 3.7. - 10.7.2022

Hodnocení 1,1 / 5
Tešili sme sa na tento hotel , jak nikdy nakoľko sme boli pred troma rokmi o dva hoteli vedľa a veľmi sa nám vtedy páčiľ tento hoteľ. Vypadaľ tak honosne a vysvietení. Tak sme si objednali dovolenku v ňom, nakoniec nás vyložili vo vedľajšom hoteli síce stím istým názvom a že to je novšia časť. No prd, na prvý pohľad bolo jasné že je to úplne iné úrovňou a aj zariadením. Vypadaľ stokrát horšie, tak
Celkové hodnocení

Tešili sme sa na tento hotel , jak nikdy nakoľko sme boli pred troma rokmi o dva hoteli vedľa a veľmi sa nám vtedy páčiľ tento hoteľ. Vypadaľ tak honosne a vysvietení. Tak sme si objednali dovolenku v ňom, nakoniec nás vyložili vo vedľajšom hoteli síce stím istým názvom a že to je novšia časť. No prd, na prvý pohľad bolo jasné že je to úplne iné úrovňou a aj zariadením. Vypadaľ stokrát horšie, tak keď prišiel delegát som mu povedaľ nech nás dajú začo sme si zaplatili. Moc nerád z veľkým presviečanim že toto je nový lepší, nakoniec recepčnemu niečo hovoril a ten súhlasil že nás tam dá ale ctím sa delegát rozhodol že pre nás je predsa len lepší tento lebo tam je veľa domácich. V tomto akože novom nebola na recepcii wifi museli ste ísť až na pláž keď ste ju chceli, alebo ste si ju mohli kúpiť , klimatizácia detto, síce bola ale nebolo ju cítiť , obedy pri pláži v teple, alebo úplne slabý výber raňajok, obedov, vecier. Vo vedľajšom hoteli jasne že bola super klíma , wifi zadarmo, raňajky, obedy, večere,jak pre kráľovalov a vo vnútri.Proste bolo to nastavené nech domáci majú všetku pohodu a mi turisti len nech nosíme prachy a žerieme zvyšky pomali. A o s prepitnom ani nehovorím, Rad dám sprepitné aby sa o našu izbu starali alebo nám nosili drinky, ale aby šofér transferu do hotela mi prvé čo povedal že chce tips a to mi ani nenaložil a to každému jednému čo som ho sledovaľ. Ľudia zostali zaskočený. Rozdal som veľmi veľa tringeltou lebo som chcel, ale toto ma zabilo.A zo službami to bolo všade uprednostňovali svojich, ale ja som huba takže som niektorých usmernil keď sa predbiehali, čo bolo u nich normálka, slušnosť a čistota je tam španielska dedina.Ale nezanevrel som na Egypt nám sa zo ženou páči ten štýl života ako to mesto samo žije.Ale už iba päť hviezdičiek aj keď to nemusí byť záruka.

Ubytování 1,0 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolí 1,5 / 5

Cena 1,0 / 5

Ubytování
Slabé v novej časti , v tej starej časti sme videli pekne izby z výhľadmi.

Strava
Priemerná , jasne že v tej lepšej časti.

Služby hotelu
Hygiena slabá aj je upracú nechajú špinavé kohútiky a zrkadla,

Pláž
Priemerná mala.

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Miloš Kryštof Červenec 2022

Datum pobytu: 2.7. - 9.7.2022

Hodnocení 2,2 / 5
Po nočním příletu nás ubytovali v pokoji, který připomínal spíše ubytovnu. Na postele jsme si dávali vlastní ručníky, ložní prádlo vypadalo použitě. Koupelna byla omlácená, vana dost zašlá. Druhý den po reklamaci nám dali nový pokoj v jiné části hotelu, ubytování bylo o poznání lepší, ale určitě neodpovídalo fotkám z nabídky.
Celkové hodnocení

Po nočním příletu nás ubytovali v pokoji, který připomínal spíše ubytovnu. Na postele jsme si dávali vlastní ručníky, ložní prádlo vypadalo použitě. Koupelna byla omlácená, vana dost zašlá. Druhý den po reklamaci nám dali nový pokoj v jiné části hotelu, ubytování bylo o poznání lepší, ale určitě neodpovídalo fotkám z nabídky.

Ubytování 1,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
rozhodně nesplnilo naše očekávání, fotky vypadaly luxusně, ale skutečnost jiná. Vše již hodně použité, otlučené, ušmudlané. Klimatizace fungovala pouze na třetí stupeň, balkonové dveře se musely otevírat hrubou silou.

Strava
strava byla průměrná

Služby hotelu
personál byl ochotný

Pláž
pláž a koupání bylo dle očekávání, vše čisté udržované, krásná voda

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 35 °C v noci 28 °C

 • Teplota vody 29 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 36 °C v noci 28 °C

 • Sobota 36 °C v noci 30 °C

 • Neděle 36 °C v noci 30 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec