Hotel Wananavu Beach Resort

Fidži-Viti Levu

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 46 614

Poloha

Wananavu Beach Resort se nachází na nejsevernějším místě ostrova Viti Levu, hlavního ostrova Fidži. Má bazén, tenisový kurt a soukromou pláž obklopenou korálovými útesy. Hotel stojí cca 2,5hod jízdy z letiště, Největší ostrov Fidži je 146 km dlouhý a 106 km široký. Na jeho východě se nachází hlavní město celého soustroví - Suva, hlavní mezinárodní letiště Nadi se nachází naopak na jeho západě.

Vybavení

K vybavení objektu patří restaurace ,,Fins," bar, zdarma: bazén, tenis, deskové hry, šnorchlování, volejbal, za poplatek: potápění, lázeňské centrum. Konferenční prostory.

Ubytování

Wananavu Beach Resort nabízí 34 bungalovů Deluxe situovaných u palmami lemovaného pobřeží nebo ve svěží tropické zahradě. Pokoje a restaurace mají velkolepý výhled na útes a západ slunce. Wananavu Beach Resort poskytuje bungalovy, tzv. „bure“, s klimatizací a stropním ventilátorem. Některé vily jsou umístěné přímo u pláže a některé mají soukromý bazén.

Strava

Restaurace připravuje jídla mezinárodní kuchyně a speciality inspirované fidžijskou kuchyní. Bar Sunset s výhledem na pláž podává až do pozdních hodin nápoje.

Služby

V centru aktivit a na přepážce s turistickými informacemi si můžete připravit celodenní výlety, šnorchlování a potápění. Wellness centrum Wai Spa má v nabídce výběr masáží a tělových a kosmetických procedur.

Pláž

Hotel stojí přímo u písečné pláže.

Informace o hotelu

Destinace

Doprava letecky

20:00 h

Popis

Viti Levuje největší z Fiddžijských ostrovů s rozlohou 10 388 Km2. Je 146 km dlouhý a 106 široký. Vili Levu je hornatý ostrov sopečného původu, nejvyšší vrchol ostrova Mt. Victoria má 1324 m. Střed ostrova je celkem hustě zalesněn. Většina obyvatel žije u pobřeží ve městě Suva - hlavní město ostrova s 580 000 obyvateli co je 3/4 populace celého Fidži. Mezi další města ostrova patří Lautoka a Nadi kde je pěkná pláž s bílým pískem.
  • Doba letu Doba letu z Prahy 20:00

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 25 °C