• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Residence Metauro

Itálie, Abruzzo, Alba Adriatica

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Residence Metauro - Alba Adriatica

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Azzurro CZ: Residence Metauro - Alba Adriatica
 • Invia: Residence Metauro

Popis letoviska

Letovisko Alba Adriatica je součástí proslulé Palmové riviéry, ovšem mnohem větší a živější než sousedící Martinsicuro a Tortoreto Lido. V městečku je několik obchodních tříd a poskytuje i mnohem více možností zábavy a nočního života. Také pláže jsou bohatěji vybaveny plážovými službami a občerstvením. Podél pláží byl ponechán pruh piniového lesíka, který v parných letních měsících poskytuje příjemný stín a zpříjemňuje klima v celém letovisku. Moře je tu stejné jako v ostatních částech riviéry čistě průzračné s barvou až modrozelenou. Také Albě Adriatice přísluší Modrá vlajka Evropské unie za čistotu moře a pláží. Od roku 2014 nabízí letovisko možnost Wi-Fi připojení přímo na promenádě.

Popis objektu

Třípatrová residence METAURO (Via Metauro) leží v jižní části letoviska, jen pár kroků od pláže a od obchodů, restaurací a barů. Residence disponuje výtahem a garáží. Apartmány jsou velmi vkusně a moderně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, TV, trezor, Wi-Fi, mikrovlnnou troubu (na vyžádání), pračku, klimatizaci (za poplatek) a balkon s venkovním posezením. Apartmány typu B jsou prostornější, některé apartmány typu C ve vyšších patrech mají výhled na moře.

Vzdálenost od

pláže 70 m, centra s obchody 100 m, nejbližší supermarket 250 m, cyklostezky 60 m, železniční stanice 2,5 km, od ubytovací kanceláře cca 2,09 km

Pozice objektu v letovisku

klidné místo

Vybavení objektu

výtah

Ubytování

apartmán, A bilo 4 -

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

()
přízemí nebo patro, balkon, výhled na moře, pouze některé apartmány, klimatizace, na vyžádání, 50 €/týden, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, pračka, mikrovlnná trouba, na vyžádání, sprcha, bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, kryté, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 12:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00
apartmán, B bilo 4 -

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

()
přízemí nebo patro, balkon, výhled na moře, pouze některé apartmány, klimatizace, na vyžádání, 50 €/týden, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, pračka, mikrovlnná trouba, na vyžádání, sprcha, bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, kryté, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 12:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00
apartmán, C trilo 6 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

()
přízemí nebo patro, balkon, výhled na moře, pouze některé apartmány, klimatizace, na vyžádání, 50 €/týden, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, pračka, mikrovlnná trouba, na vyžádání, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, kryté, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 12:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu, spotřeba energií

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, závěrečný úklid povinně za poplatek 50 €/pobyt, přistýlka, na vyžádání, 50 €/týden, dětská postýlka, na vyžádání, 25 €/týden, zvířata, malého vzrůstu, na vyžádání, za poplatek, 50 €/pobyt, vratná kauce nevyžaduje se, vratná kauce pro mládežnické skupiny 200 - 400 €/pobyt/apt, ložní prádlo k dokoupení za poplatek jednolůžko 20 €/pobyt dvoulůžko 25 €/pobyt, ručníky k dokoupení za poplatek 20 €/os./pobyt

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 70 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 100 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.

 • Vzdálenost od pláže Pláž 70 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 100 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 25 °C v noci 11 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 26 °C v noci 12 °C

 • Sobota 27 °C v noci 12 °C

 • Neděle 26 °C v noci 13 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této lokalitě

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec