• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Villaggio Turistico Internazionale (Bibione Terme)

Itálie, Bibione

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Villaggio Turistico Internazionale: Rekreační pobyt 4 noci

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Geovita CZ: Villaggio Turistico Internazionale: Rekreační pobyt 4 noci
 • Invia: Villaggio Turistico Internazionale (Bibione Terme)

Villaggio Turistico Internazionale: Rekreační pobyt 4 noci

Informace

Příplatky

Příplatek za snídani

380,--

dospělý / den

190,-- dítě 6-12 let / den
Příplatek za polopenzi 830,-- dospělý / den
420,-- dítě 6-12 let / den
Příplatek za plnou penzi 1 200,-- dospělý / den
600,-- dítě 6-12 let / den

Dítě do 6 let má stravu zdarma.

Minimální délka pobytu

01.04.-12.05.

16.09.-22.10.

Minimální délka pobytu 3 noci.

10.06.-16.06.

Minimální délka pobytu 4 noci

17.06.-15.09.

27.05.-09.06.

Minimální délka pobytu 7 nocí. Nástup je možný pouze v sobotu *

Destinace

BIBIONE

Bibione leží na pobřeží Jaderského moře asi 80 km od Benátek. Patří mezi nejmladší a nejvíc se rozvíjející turistické rezorty v této oblasti. Charakterizuje se širokými písčitými plážemi a pozvolným sestupem do moře, a proto je ideální místo pro rodinnou dovolenou. Za čistotu pláži město již několikrát dostalo Modrou vlajku (Bandiera blu). Spokojeni zde budou i lidé, kteří vyhledávají aktivní odpočinek, zábavu nebo bohatý noční život. Většina společenského života se přirozeně odehrává na pobřeží, kde se rovněž nachází řada hotelových komplexů. Hlavní ulicí ve městě, která leží zhruba 500 metrů od pláže, je Via Orsa Maggiore, kde se nachází mnoho obchodů a restaurací. Bibione je atraktivním místem pro lidí všech generací. Jsou zde jak rušné třídy plné módních obchůdků, diskoték a barů, tak tiché a klidné uličky v zeleni. Na své si přijdou i sportovci a milovníci aktivního odpočinku. Nacházejí se zde stezky pro inline bruslení, tenisové kurty, golfové hřiště, minigolf, půjčovny kol, projížďky na koních, windsurfing, vodní skútry, šlapací loďky nebo paragliding. Bibione je rovněž pravým rájem pro děti. Podél pláže se nachází nepřeberné množství dětských prolézaček a hřišť, Vyhledávaným místem je místní Lunapark a vodní park Aquasplash nebo okolní Aquapark v Lignanu a zábavní park Gulliverlandia v Lignanu.

Rychlý růst Bibione nastal v 60. letech 20. století, kdy se začalo profilovat jako přímořský rezort. Hlavní rozvoj přišel začátkem 90. let, kdy se bibionským hoteliérům podařilo přilákat mnoho návštěvníků ze zemí bývalého východního bloku a na jadranských plážích tak bylo často slyšet češtinu, slovenštinu a polštinu. Od této doby město prošlo obrovským vývojem a je velkou konkurencí mnohým jihoevropským střediskům. Svými kvalitními službami a nádherným čistým prostředím určitě uspokojí i náročnější klientelu. Jedním z lákadel jsou i místní lázně Bibione Thermae, které vznikly na přelomu 60 a 70 let minulého století. Lázně využívají vodu s obsahem uhlovodíků o teplotě 52 °C , která se čerpá z hloubky 500 m. a nabízí vnitřní a venkovní termální bazény, bahenní terapie, fyzioterapie, masáže atd.

Villaggio Turistico Internazionale

Villaggio Turistico Internazionale ***** leží 5 minut od centra Bibione. Je situován do nádherného zalesněného parku, který je z jedné strany lemován pláží oceněnou modrou vlajkou (Blue Flag) za čistotu, a z druhé krásným piniovým hájem. Rezort tvoří dvě části, které jsou vzájemně propojené lávkou. Hosté mají k dispozici soukromou písčitou pláž s lehátky a s plážovým volejbalovým hřištěm, vodní park s vyhřívanými bazény o rozloze 2000 m2, tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětské hřiště, centrum vodních sportů a pestrou nabídku gastronomických zařízení. Pobřeží Jaderského moře se charakterizuje pozvolným sestupem do moře a proto je ideální volbou pro rodinnou dovolenou.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v komfortních mobilních domů typu Maxicaravan Plus model Crippa / Pineda a Buerster zasazených do borového lesíku.

Maxicaravan Plus model Buerster (25,5 m2) se nachází 200 až 450 metrů od pláže, několik minut pěšky od bazénů. Je vhodný pro čtyři až šest osob. Skládá se ze dvou ložnic, jedné s manželskou postelí (190 x 140 cm) a jedné ze dvou oddělených lůžek (190 x 65cm) a vyvýšené postele pro dítě do 6 let (150 x 60 cm), obývacího pokoje s rozkládacím gaučem, kuchyňského koutu s kuchyňským vybavením (sporák se čtyřmi hořáky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí, lednička s mrazákem, nádobí), koupelna se sprchovým koutem a dřevěné terasy se zahradním nábytkem a dvěma lehátky. K výbavě patří také klimatizace, televize, telefon, trezor a vysoušeč vlasů.

Maxi Caravan Plus Crippa (33,5 m2) je nový, prostornější typ mobilního domku vhodný pro dvě až šest osob. Nachází se asi 300 metrů od pláže. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí (200 x 160 cm), jedné ložnice se dvěma oddělenými lůžky (200 x 80 cm) a palandy (190 x 70 cm), obývacího pokoje s gaučem, kuchyňského koutu s vybavením (indukční sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí, lednička s mrazákem, nádobí), dvou koupelen se sprchovým koutem a dřevěné terasy se zahradním nábytkem a dvěma lehátky. K výbavě patří také klimatizace, dvě televize, telefon, trezor a vysoušeč vlasů.

V ceně ubytování je pronájem ložního prádla a ručníků s výměnou jednou týdně, zapůjčení plážové osušky a dvou kuchyňských utěrek, dva lehátka u bazénu, slunečník a dva lehátka na pláži, parkovací stání pro jedno vozidlo, klimatizace, závěrečný úklid a internetové připojení WIFI. V mobilních domcích není dostatek místa na dětskou postýlku. Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní zábrana na standardní lůžko.

Gastronomie

Výborné středomořské speciality si můžete vychutnat v několika místních restauracích. Součástí rezortu jsou dvě restaurace nabízející středomořskou i typicky italskou kuchyni, internetová kavárna s občerstvením a nabídkou míchaných nápojů, bufety s občerstvením a bary. V rezortu je možnost objednat si snídaní, polopenzi i plnou penzí. Jídlo si můžete objednat i pomoci aplikace a vychutnat si ho v soukromí svého ubytování.

Vodní park

V rezortu se nachází akvapark s vodní plochou přes 2 000 m2. Najdete zde celkem pět bazénů pro celou rodinu: bazén Trifoglio s odstupňovanou hloubkou, zážitkový bazén Fun Pool s vodními atrakcemi, bazén Lighthouse s novou červenou skluzavkou a divokou řekou, vyhřívaný rodinný bazén s hřibovitým vodopádem a hydromasážní zónou a relaxační bazén s vířivkou. V areálu se můžete těšit na několik tobogánů, bohatou nabídku občerstvení a slunící plochy s lehátky.

Mapka vodního parku

Pláž

Hned u rezortu se rozkládá 120 metrová soukromá písčitá pláž s lehátky a slunečníky. Na pláži se nacházejí toalety a sprchy. Moře v Bibione je mírné, vhodné pro rodiny s dětmi, s pozvolna klesajícím mořským dnem.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku zde najdou plážový volejbal, hřiště na kopanou a basketbal, tenisový kurt, pétanque, centrum vodních sportů, půjčovnu kol, stolní tenis, posilovnu, lukostřelbu a animační a sportovní programy pro menší děti, náctileté i dospělé.

Služby a vybavení

V rezortu dále nechybí recepce, WIFI, supermarket, prádelna na žetony, dětské hřiště, obchůdky, herna a společenská místnost.

Zvířata

Vaši domácí mazlíčci jsou zde vítáni. Za pobyt se zvířetem se účtuje poplatek ve výši € 8 za den. Pro Vaše čtyřnohé přátele je zde k dispozici psí pláž (nutná rezervace předem, vstup na pláž je po cestě č. 1 z rezortu), malý ochlazovací bazének, psí koupelnu a agility park.

Divoká pláž, kde si můžete i zaplavat se svým miláčkem je vzdálena 3 km od rezortu (směrem na Faro).

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat v areálu rezortu na vyznačených místech poblíž mobilního domku.

Atrakce v okolí

Podél pláže se nachází nepřeberné množství dětských prolézaček a hřišť, Vyhledávaným místem je i nedaleký Lunapark nebo vodní park Aquasplash. Okolí je také atraktivní pro lidí vyhledávající zábavu a pestrý noční život. Pořádají se zde noční hudební večery a kulturně společenské akce. Poblíž najdete rušné třídy plné módních obchůdků, diskoték a barů. Neznámější je Via Orsa Maggiore, která je velkým magnetem nočního společenského života.

Villaggio Turistico Internazionale se nachází na ostrově obklopeném mořem a lagunou. Kilometry pobřeží vás zavedou k východu slunce u majáku poblíž ústí řeky Tagliamento a večer do Porto Baseleghe, kde můžete rozjímat nad západem slunce. Jestliže moře je prostorem pro hru a odpočinek, laguna se proměňuje v prostředí jako z jiného světa. Je zde podstatně méně turistů. Stačí vyjet z Bibione a přejet most, který spojuje s město s pevninou, a objevíte Terzo Bacino, krajinu starých selských domků, pšeničných polí, vodních kanálů nad nimiž poletují volavky a káňata. Chcete-li lagunu Bibione poznat lépe, doporučujeme využít PASSO BARCA BIBIONE-VALLEVECCHIA, malý a pohodlný trajekt, který vám umožní prozkoumat divokou oblast hned za Bibione Pineda.

Cena zahrnuje:

4x ubytování v mobilních domcích, využití energií (voda, elektřina, plyn), pronájem ručníků, kuchyňských utěrek a ložního prádla, pronájem osušky, klimatizace, vstup do akvaparku, dvě lehátka u bazénů, vstup na pláž, plážový servis (2 lehátka a slunečník), animační a sportovní program v hlavní sezoně, parkování v rezortu

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Tobogány Tobogány ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Recenze hotelu

Hodnocení 4,5 / 5
Invia

Skvělé (2 hodnocení)

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 84. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1000 v Bibione.

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Villaggio Turistico Internazionale (Bibione Terme) Itálie, Bibione

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Villaggio Turistico Internazionale (Bibione Terme) Itálie, Bibione

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Město Bibione, jenž se nachází asi 80 kilometrů od Benátek při ústí řeky Tagliamento, je jednou z chloub Benátské riviéry. Benátskou riviérou označujeme oblast v pobřežní oblasti Benátského kraje, která skýtá obrovské množství turistických letovisek. Bibione je jedním z nejproslulejších severoitalských přímořských oblastí. Jeho pobřeží je zhruba osm kilometrů dlouhé a je poseto rozlehlými písčitými plážemi s mírným vstupem do moře. Tyto pláže jsou lemovány restauracemi a bary s rychlým občerstvením či stánky s ledovým osvěžením.

Poklidná půlka letoviska skýtá části jako Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda s rodinnými vilkami, domky a rekreační atmosférou. Naopak v Bibione Spiaggia se můžete zabavit co hrdlo ráčí. V nabídce turistického centra jsou mimo jiné restaurace, bary, diskotéky a nákupní promenáda. Každé úterý zde najdeme velké trhy s širokou nabídkou prodávaných předmětů. Jinak si můžete v letovisku Bibione vybrat z celé řady zábavy. Kromě nočního života zde stojí lunapark pro děti a minigolfové hřiště.

Vyzkoušet můžete paragliding, windsurfing, šlapací loďky, vodní skútry, tenis či jízdu na koni. K dispozici je zde pro turisty také půjčovny kol, skútrů a in-line bruslí. Vyznavači aktivního opalování jistě rádi využijí plážové sporty nebo cvičení ve vodě. Kromě diskoték můžete navštívit hudební večery nebo se třeba jen vydat na procházku během půlnočního ohňostroje.

Ubytovat se lze v jednom z mnoha hotelů, vil, bungalovů, residencí, obytných domů, objektů přímo na pláži, objektů s bazény či se zahrádkou. Rezidenční zónou jsou především oblasti Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda.

Z letoviska můžete podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí dle libosti. V sousedním Lignanu stojí za to navštívit vodní park Aquasplash či zoologickou zahradu. Kouzelná Verona či charismatické Benátky jsou již trochu dál, avšak jejich návštěvy zajisté nebudete litovat. K dalším výletům můžete využít města Trieste, Padovu a další.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této lokalitě

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec