Zájezd do

Camping Aquacamp

Hodnocení: 0/5

Itálie, Lago di Garda, Castelleto di Brenzone

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Camping Aquacamp - Porto di Brenzone

Popis letoviska

Vesnička Porto di Brenzone je malým přístavem, jehož návštěvníci jsou především surfaři a jachtaři. Leží na východní straně jezera, na úpatí hory Monte Baldo. Naproti, na západní straně, padají skály prudce do jezera a vytváří nezapomenutelné panorama. Přímo proti letovisku leží malý ostrůvek.

Popis objektu

Camping AQUACAMP (Via del Dosso) leží od jezera přes silnici v pozvolna stoupající stráni s nádherným výhledem na jezero. V blízkosti je hřiště na plážový volejbal a fotbal, kitesurf, plachtění, horolezectví a cyklistická stezka. Nedaleko od campingu je minimarket a bar. Klientům je k dispozici Wi-Fi, půjčovna kol, fotbalové hřiště, stolní tenis a parkoviště. Camping není velký rozlohou, ale s dostatkem prostoru, u každého bungalowu je terasa k posezení (většina s výhledem na jezero), sociální zařízení je společné nedaleko od bungalowů, tekoucí voda k dispozici vedle bungalowu. Nové bungalowy Comfort jsou vkusně vybavené, mají navíc vlastní sociální zařízení, mikrovlnnou troubu, TV/SAT a klimatizaci.

Pláž

oblázky, prudší vstup do vody, dostupná podchodem z kempu

Vzdálenost od

pláže 50 - 70 m, cyklostezky 10 km, letiště Verona 37 km

Pozice objektu v letovisku

panoramatická

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, restaurace, cca 500 m, bar, cca 100 m, minimarket, cca 1 km, supermarket 5 km, ubytovací kancelář

Venkovní dispozice

uprostřed zeleně

Sport

půjčovna kol, zdarma, stolní tenis, fotbal

Transfery

transfer z letiště, za příplatek, na vyžádání

Ubytování

bungalow malý bungalow 2:

ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s kuchyňským koutem


přízemí, terasa, krytá, výhled na jezero, bez patrových postelí, lednice, sociální zařízení je společné nedaleko od bungalowů, tekoucí voda k dispozici vedle bungalowu, bez sociálního zařízení, parkovací místo, 2. parkovací místo, 10 €/den, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 30.06. a od 31.08. min. 3 noci, 30.06. - 31.08. min. 7 nocí, příjezd od 14:00 do 20:00, odjezd od 8:00 do 10:00
bungalow velký bungalow 4:

ložnice s manželskou postelí, menší ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem


přízemí, terasa, částečně krytá, výhled na jezero, bez patrových postelí, lednice, sociální zařízení je společné nedaleko od bungalowů, tekoucí voda k dispozici vedle bungalowu, bez sociálního zařízení, parkovací místo, 2. parkovací místo, 10 €/den, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 30.06. a od 31.08. min. 3 noci, 30.06. - 31.08. min. 7 nocí, příjezd od 14:00 do 20:00, odjezd od 8:00 do 10:00
bungalow bungalow Comfort 4:

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem


přízemí, terasa, krytá, výhled na jezero, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, lednice, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), parkovací místo, 2. parkovací místo, 10 €/den, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 30.06. a od 31.08. min. 3 noci, 30.06. - 31.08. min. 7 nocí, příjezd od 14:00 do 20:00, odjezd od 8:00 do 10:00
karavan mono 3:

ložnice se třemi lůžky, kuchyňka s lednicí


přízemí, terasa, částečně krytá, výhled na jezero, bez patrových postelí, lednice, sociální zařízení je společné nedaleko od bungalowů, tekoucí voda k dispozici vedle bungalowu, bez sociálního zařízení, parkovací místo, 2. parkovací místo, 10 €/den, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 30.06. a od 31.08. min. 3 noci, 30.06. - 31.08. min. 7 nocí, příjezd od 14:00 do 20:00, odjezd od 8:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

spotřeba energií,
malý bungalow 2: pronájem bungalowu,
velký bungalow 4: pronájem bungalowu,
bungalow Comfort 4: pronájem bungalowu,
mono 3: pronájem karavanu

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, ložní prádlo, k dokoupení, cena ložního prádla, jednolůžko a ručníky, 5 €, závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 40 €/pobyt, zvířata, nepovolena, vratná kauce nevyžaduje se, ložní prádlo a ručníky k dokoupení za poplatek 5 €/os./pobyt

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Volejbal Volejbal ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lago di Garda je největším italským jezerem ledovcového typu. Rozkládá se na rozloze 369,98 km2 poblíž města Verona v severní části země. Svou strategickou polohu získalo díky tomu, že se rozprostírá na hranicí tří regionů, a to jmenovitě na střetu území Trentina - Alto Adige, Benátska a Lombardie. Severní část jezera má protáhlý, fjordovitý tvar, jižní je naopak kulaté podoby.

Klima okolo jezera je středomořské, a proto je ideální zejména pro letní dovolenou. Daří se zde také mnoha druhům plodin. Na severu je především vinná réva, na jihu zase citrusy a olivy.

Díky větrům vanoucím v okolí jezera (nejvýznamnější je teplý vítr Ora) dává Lago di Garda svým návštěvníkům iluzi pobytu u moře. Také díky mnoha proudům a vlnám je tato destinace velmi vyhledávaná všemi milovníky vodních sportů. Každý si zde může dosyta užít windsurfingu, plachtění, veslování nebo sportovního rybaření. Okolí je vhodné taktéž pro turistiku či cyklistiku, in-line bruslení, horolezectví na tzv. ferratách (přesně vymezených "cestách"), jízdu na koni, tenis a golf a další druhy sportů, včetně těch plážových.

Jezero samozřejmě nabízí také množství kempů, pláží a hotelů, což přímo dokresluje středomořskou atmosféru. Lago di Garda je obklopeno hned několika většími městy, městečky či přímo turistickými letovisky, takže na výběr má případný zájemce z široké škály možností.

Arco je spíše klidnější městečko vhodné zejména pro horskou cyklistiku a horolezectví. Každoročně se zde konají mezinárodní závody v těchto sportech.

Riva del Garda leží přímo na severu jezera. Jako druhé nejvíce obydlené místo v okolí (žije zde 13 tisíc obyvatel) je žijícím centrem kultury a zábavy. Kromě historického centra zde najdete mnoho obchodů, přístav pro plachetnice a nezbytnou součást italského života - restaurace a pizzerie. Zdejší pláž je nejdelší a nejvyhledávanější z celého jezera.

Torbole najdeme taktéž na severním břehu jezera. Díky tzv. ?odpoledním větrům? patří mezi neznámější lokality pro windsurfing. Malebné okolí města nabízí podívanou na jezero obklopené skalami, horu Monte Baldo a přírodu ne nepodobnou finským fjordům.

Malcesine je přístavem ve východní části jezera. Pro svůj charakter hojně navštěvované středomořské destinace je nazýván "olivovou riviérou". Lokalita je asi nejoblíbenější z celé oblasti Lago di Garda. Nachází se na úpatí hory Monte Baldo, kde najdeme i krásnou botanickou zahradu. V historickém centru města si jistě oblíbíte některé z památek, jako například historický palác Palazzo dei Capitani. Kousek od města je menší destinace s názvem Brenzone.

San Zeno di Montana je malé horské městečko ležící rozprostírající se nad jezerem Lago di Garda. Torri del Benaco je klidným romantickým přístavním městečkem obehnaným středověkými hradbami.

Město Garda se rozkládá na východním pobřeží jezera. Jako většina měst v okolí se i ono vyznačuje historickým centrem s křivolakými uličkami. Ve městě také můžeme obdivovat množství krásných a bohatě zdobených vil. Severně od města se nalézá výběžek San Vigilio pyšnící se vilou Guarienti s obrovskou zahradou. V polovině srpna se v městě Garda každoročně konají veslařské závody.

Městečko na východní straně jezera Bardolino - leží na tzv. olivové riviéře, která je plná kopců s olivovníky a vinnou révou. Je známé především pěstováním vína. Jihovýchodně položené město Larise se pyšní středověkým hradem a Benátskou celnicí (Dogana Veneta).

Peschiera del Garda se nachází je několik kilometrů od Verony a je důležitým dopravním bodem. Každý týden se zde konají typické italské trhy.

Lázeňské městečko Sirmione je rájem relaxace a vodních sportů. Leží v nejzazší jižní části jezera. Při prohlídce města vás jistě zaujmou pozůstatky římské vily a lázní Grotte di Catullo.

Desenzano del Garda je největším městem při pobřeží Lago di Garda. Ve středověké éře bylo důležitým strategickým bodem celé Itálie. Historické centrum i zdejší přístav jistě stojí za návštěvu. V okolí se nalézá hodně hradů, pevností a vil. Doporučeníhodné je město také jak pro vyznavače vodních sportů tak nočního života. Nedaleko města se nacházejí další turistické destinace, byť menší co do počtu obyvatel - a to Manerba del Garda a Saló.

Gardone Riviera bylo dříve oblíbeným víkendovým sídlem šlechticů, což městu dodnes propůjčilo nádech jakési unikátní elegance. Pyšní se krásnými zahradami a parky.
Tremosine leží na úpatí Alp, což dává zdejší přírodě neposkvrněný a neobyčejný ráz.

Na západní straně jezera najdeme Limone del Garda. Díky krajině a vegetaci je jedním z oblíbených letovisek v okolí. Je tvořeno kamenitou pláží a přístavem. Dominantou města jsou neobyčejné terasy se skleníky (tzv. limonaie) sloužící k pěstování citrusových plodů.

Zábavy si u Lago di Garda užijete dosyta. Pokud by vám však nestačilo lenošení na pláži, procházky městem či sportování, můžete se zabavit v některém ze zábavních (Gardaland, Movieland) či vodních (CanevaWorld, Picoverde Parco Acquatico, Riovalli Acquasplash) parků.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout