Zájezd do

Savoy Palace

Hodnocení: 4/5

Itálie, Lago di Garda, Riva del Garda

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Savoy Palace**** - Gardone Riviera

Popis letoviska

Malebné městečko Gardone Riviera leží na západním břehu jezera. Za návštěvu zde rozhodně stojí Vittoriale degli Italiani (svatyně italských vítězství) někdejší rezidence slavného básníka a válečníka Gabriela D´Annunzia. Ten ji věnoval italskému státu před svou smrtí. Nyní je zde národní památník a nachází se tu rychlá válečná loď MAS a letadlo, se kterým D'Annunzio útočil na Vídeň. Za prohlídku stojí i krásná botanická zahrada André Hellera.

Popis objektu

Hotel SAVOY PALACE**** (Via Zanaderlli) stojí na krásném panoramatickém místě přímo u jezera. Klientům je k dispozici recepce, kongresový sál, bar, restaurace, bazén se solární terasou se slunečníky a lehátky. Za příplatek je wellness, půjčování kol, kotvení lodí, garáž a parkoviště. Stylově vybavené hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, Wi-Fi, minibar a trezor. Pokoje Superior mají částečný výhled na jezero, pokoje Deluxe disponují balkonem nebo terasou s přímým výhledem na jezero a pokoje Prestige jsou ve 3. patře a disponují terasou s přímým výhledem na jezero.

Vzdálenost od

jezera 30 m

Bazén

bazén

Pozice objektu v letovisku

v první řadě budov u pláže, panoramatická

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, wellness, min. skupina 8 osob, za příplatek, restaurace, bar, konferenční sál, ubytovací kancelář

Venkovní dispozice

zahrada, solární terasa, s lehátky, se slunečníky, kotvení lodí, za příplatek, na vyžádání

Strava

snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, bez nápojů

Sport

půjčovna kol, za poplatek

Ubytování

pokoj Standard:
pokoj s manželskou postelí, 3. lůžko formou přistýlky, hlavní budova, bez balkonu, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, minibar, sprcha nebo vana, bidet, samostatná garáž, na vyžádání, 12 €/den, parkoviště, před hotelem je 6 parkovišť (zdarma), nelze zajistit předem, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj Superior:
pokoj s manželskou postelí, 3. lůžko formou přistýlky, hlavní budova, bez balkonu, výhled na jezero, částečný, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, minibar, sprcha nebo vana, bidet, samostatná garáž, na vyžádání, 12 €/den, parkoviště, před hotelem je 6 parkovišť (zdarma), nelze zajistit předem, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj Deluxe:
pokoj s manželskou postelí, 3. lůžko formou přistýlky, hlavní budova, balkon nebo terasa, výhled na jezero, přímý, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, minibar, sprcha nebo vana, bidet, samostatná garáž, na vyžádání, 12 €/den, parkoviště, před hotelem je 6 parkovišť (zdarma), nelze zajistit předem, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj Prestige:
pokoj s manželskou postelí, 3. lůžko formou přistýlky, hlavní budova, 3. patro, terasa, výhled na jezero, přímý, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, minibar, sprcha nebo vana, bidet, samostatná garáž, na vyžádání, 12 €/den, parkoviště, před hotelem je 6 parkovišť (zdarma), nelze zajistit předem, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2), infant s postýlkou věk od do 2,99 let

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, zvířata, nepovolena

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1.5 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště Dětský koutek ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lago di Garda je největším italským jezerem ledovcového typu. Rozkládá se na rozloze 369,98 km2 poblíž města Verona v severní části země. Svou strategickou polohu získalo díky tomu, že se rozprostírá na hranicí tří regionů, a to jmenovitě na střetu území Trentina - Alto Adige, Benátska a Lombardie. Severní část jezera má protáhlý, fjordovitý tvar, jižní je naopak kulaté podoby.

Klima okolo jezera je středomořské, a proto je ideální zejména pro letní dovolenou. Daří se zde také mnoha druhům plodin. Na severu je především vinná réva, na jihu zase citrusy a olivy.

Díky větrům vanoucím v okolí jezera (nejvýznamnější je teplý vítr Ora) dává Lago di Garda svým návštěvníkům iluzi pobytu u moře. Také díky mnoha proudům a vlnám je tato destinace velmi vyhledávaná všemi milovníky vodních sportů. Každý si zde může dosyta užít windsurfingu, plachtění, veslování nebo sportovního rybaření. Okolí je vhodné taktéž pro turistiku či cyklistiku, in-line bruslení, horolezectví na tzv. ferratách (přesně vymezených "cestách"), jízdu na koni, tenis a golf a další druhy sportů, včetně těch plážových.

Jezero samozřejmě nabízí také množství kempů, pláží a hotelů, což přímo dokresluje středomořskou atmosféru. Lago di Garda je obklopeno hned několika většími městy, městečky či přímo turistickými letovisky, takže na výběr má případný zájemce z široké škály možností.

Arco je spíše klidnější městečko vhodné zejména pro horskou cyklistiku a horolezectví. Každoročně se zde konají mezinárodní závody v těchto sportech.

Riva del Garda leží přímo na severu jezera. Jako druhé nejvíce obydlené místo v okolí (žije zde 13 tisíc obyvatel) je žijícím centrem kultury a zábavy. Kromě historického centra zde najdete mnoho obchodů, přístav pro plachetnice a nezbytnou součást italského života - restaurace a pizzerie. Zdejší pláž je nejdelší a nejvyhledávanější z celého jezera.

Torbole najdeme taktéž na severním břehu jezera. Díky tzv. ?odpoledním větrům? patří mezi neznámější lokality pro windsurfing. Malebné okolí města nabízí podívanou na jezero obklopené skalami, horu Monte Baldo a přírodu ne nepodobnou finským fjordům.

Malcesine je přístavem ve východní části jezera. Pro svůj charakter hojně navštěvované středomořské destinace je nazýván "olivovou riviérou". Lokalita je asi nejoblíbenější z celé oblasti Lago di Garda. Nachází se na úpatí hory Monte Baldo, kde najdeme i krásnou botanickou zahradu. V historickém centru města si jistě oblíbíte některé z památek, jako například historický palác Palazzo dei Capitani. Kousek od města je menší destinace s názvem Brenzone.

San Zeno di Montana je malé horské městečko ležící rozprostírající se nad jezerem Lago di Garda. Torri del Benaco je klidným romantickým přístavním městečkem obehnaným středověkými hradbami.

Město Garda se rozkládá na východním pobřeží jezera. Jako většina měst v okolí se i ono vyznačuje historickým centrem s křivolakými uličkami. Ve městě také můžeme obdivovat množství krásných a bohatě zdobených vil. Severně od města se nalézá výběžek San Vigilio pyšnící se vilou Guarienti s obrovskou zahradou. V polovině srpna se v městě Garda každoročně konají veslařské závody.

Městečko na východní straně jezera Bardolino - leží na tzv. olivové riviéře, která je plná kopců s olivovníky a vinnou révou. Je známé především pěstováním vína. Jihovýchodně položené město Larise se pyšní středověkým hradem a Benátskou celnicí (Dogana Veneta).

Peschiera del Garda se nachází je několik kilometrů od Verony a je důležitým dopravním bodem. Každý týden se zde konají typické italské trhy.

Lázeňské městečko Sirmione je rájem relaxace a vodních sportů. Leží v nejzazší jižní části jezera. Při prohlídce města vás jistě zaujmou pozůstatky římské vily a lázní Grotte di Catullo.

Desenzano del Garda je největším městem při pobřeží Lago di Garda. Ve středověké éře bylo důležitým strategickým bodem celé Itálie. Historické centrum i zdejší přístav jistě stojí za návštěvu. V okolí se nalézá hodně hradů, pevností a vil. Doporučeníhodné je město také jak pro vyznavače vodních sportů tak nočního života. Nedaleko města se nacházejí další turistické destinace, byť menší co do počtu obyvatel - a to Manerba del Garda a Saló.

Gardone Riviera bylo dříve oblíbeným víkendovým sídlem šlechticů, což městu dodnes propůjčilo nádech jakési unikátní elegance. Pyšní se krásnými zahradami a parky.
Tremosine leží na úpatí Alp, což dává zdejší přírodě neposkvrněný a neobyčejný ráz.

Na západní straně jezera najdeme Limone del Garda. Díky krajině a vegetaci je jedním z oblíbených letovisek v okolí. Je tvořeno kamenitou pláží a přístavem. Dominantou města jsou neobyčejné terasy se skleníky (tzv. limonaie) sloužící k pěstování citrusových plodů.

Zábavy si u Lago di Garda užijete dosyta. Pokud by vám však nestačilo lenošení na pláži, procházky městem či sportování, můžete se zabavit v některém ze zábavních (Gardaland, Movieland) či vodních (CanevaWorld, Picoverde Parco Acquatico, Riovalli Acquasplash) parků.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1.5 km

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout