• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Hotel Capo d’Orso Hotel Thalasso & SPA

Itálie, Sardinie / Sardegna, Palau - Localita Cala Capra

Nad zátokou Cala Capra Klidná a romantická atmosféra Obklopen malými plážičkami Mezi divokými olivovníky a jalovci

Více o ubytování

od 15 290 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 31 241

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 1. 10. 2022) VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 1. 10. 2022)

Charakteristika

Hotel nad zátokou Cala Capra s luxusní, klidnou a romantickou atmosférou leží pouhé 4 km od živého přístavního městečka Palau.

Poloha

Hotel se nachází v severní Sardinii poblíž Smaragdového pobřeží, na jednom z nekrásnějších míst ostrova v zátoce Cala Capra, naproti národnímu parku Arcipelago La Maddalena. Rozkládá se v parku o rozloze 10 ha mezi divokými olivovníky a jalovci a obklopený malými plážičkami. Můžete zde relaxovat na kouzelných plážích, v luxusním Thalasso & Spa nebo aktivně odpočívat například na golfovém hřišti Pitch & Putt. Pouhé 4 km odtud je živé městečko se sportovním přístavem Palau. Vzdálenost od letiště v Olbii - 40 km.

Vybavení

Oficiální přívlastek hotelu je "Il Romantico" = romantická dovolená. Hostům je k dispozici hala s recepcí, společenská místnost s TV, tři restaurace a pizzerie, bar a večerní piano bar na terase pár metrů od pláže. V zahradě na útesu pár kroků od moře se nachází bar a bazén s mořskou vodou, obklopený sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma. Centrum Thalasso & Spa zahrnuje 2 vyhřívané bazény s mořskou vodou v různé teplotě, 10 moderních místností pro thalassoterapii, masáže, turecké lázně, centrum krásy, zónu relax s lehátky. Hotel dále disponuje konferenčním centrem s kapacitou 150 osob (380 m²) a krytými nehlídanými parkovišti, za poplatek a na vyžádání garáž, využití hotelového heliportu. Wi-Fi připojení zdarma na pokojích, v baru, v restauraci "Il Paguro" nebo v baru "L'Approdo". Nabíjecí stanice pro elektromobily (výkon 22 Kw). Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel disponuje 86 komfortně zařízenými a v sardinském stylu ručně zdobenými pokoji. Všechny jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou a fénem, telefonem, TV/Sat, minibarem, trezorem, verandou či terasou s posezením, koupacími plášti (pouze pro dospělé) a osuškami na pláž. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání při rezervaci. Na vyžádání Tea courtesy set (čajová souprava). CLASSIC: pokoj s manželským lůžkem. Max. obsazenost 2 osoby. DELUXE: pokoj s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem pro 1 dítě do 14 let v opticky oddělené obývací části, max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 14 let. DELUXE CARDINALINO s výhledem na moře: pokoj s manželskou postelí, v blízkosti Thalasso a Spa centra. Max. obsazenost 2 dospělí. JUNIOR SUITE: prostorný pokoj s manželskou postelí (oddělené postele na vyžádání) s opticky oddělenou obývací částí s rozkládacím lůžkem, možnost dětské postýlky, koupelna a WC zvlášť, max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 14 let + 1 INF. SUITE FAMILY: pokoj s manželskou postelí, opticky oddělený salonek s rozkládacím křeslem či lůžkem, další malý pokoj se dvěma oddělenými lůžky, 1 koupelna, 2x TV, max. obsazenost 4 dospělí + dítě do 14 let.. JUNIOR SUITE EXECUTIVE s výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem (odděleně na vyžádání), opticky oddělený salonek se dvěma rozkládacími křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou, max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let. JUNIOR SUITE CARDINAL: stejný jako JS EXECUTIVE, ale větší, s vestavnou šatnou a s přímým přístupem do Thalasso & Spa centra, pouhých 30 metrů od moře a slunečních teras. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let. PRESIDENT s výhledem na moře: jedinečný a prestižní pokoj, zařízený se smyslem pro detail, s manželským lůžkem, vestavnou šatnou, odděleným obývacím pokojem se stolem a dvěma rozkládacími křesly + možnost dětské postýlky, luxusní koupelnou s hydromasážní vanou a prostorným sprchovým koutem s chromoterapií, oddělené od toalety a v neposlední řadě s verandou a úchvatným panoramatickým výhledem na moře. Dospělí hosté z tohoto pokoje mají (na objednání) volný vstup do wellness centra (víceúčelové bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře). Max obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let + INF. Tento pokoj podléhá přísnějším storno podmínkám než VSP CK (10% již od 61. dne před příjezdem). Jednolůžkové pokoje (s 1,5 lůžkem) jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. POZOR: pro pokoj President platí jiné platební a storno podmínky - info v CK. Check-in 15:30; check-out 11:00.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně - formou bufetu na hotelové terase, s překrásným výhledem a v doprovodu relaxačních melodií hraných na harfu (7:30-10:30), za příplatek je možné nechat si snídani přinést na pokoj. Večeře - podávána v restauraci GLI OLIVASTRI formou bufetu - restaurace ukrytá mezi staletými stromy, elegantní a romantická, nabízí excelentní kuchyni s důrazem na lokální produkty a recepty, show cooking. Hosté mohou jíst také v dalších restauracích (na rezervaci, za úhradu): IL PAGURO - restaurace á la carte s terasou s výhledem na moře s fantastickým výběrem chutných a profesionálně připravených mořských plodů. ÎLE FLOTTANTE - elegantní místo na vodní hladině, kde můžete ochutnat z exkluzivní nabídky šéfkuchaře. Nechybí zde ani pizzerie L'APPRODO, kde Vám chutnou pizzu připraví v peci vytápěné dřevem. Oběd - si lze vychutnat v restauracích IL PAGURO, ILE FLOTTANTE nebo v pizzerii L´APPRODO, kde nabízejí také čerstvé saláty a sandwiche. Úhrada na místě. Možnost bezlepkové diety - na vyžádání při rezervaci. Otevření restaurací a barů může být dle uvážení vedení hotelu omezeno. Donášková služba do pokoje za poplatek.

Pro děti

Hlídání dětí na vyžádání a za poplatek.

Sport a animace

K hotelu patří bazén s mořskou vodou, obklopený dřevěnou dlažbou, situovaný na skalnatém pobřeží v blízkosti moře. Na útesu nad mořem venkovní posilovna s kardiofitness. Za poplatek: wellness, golf, tenis, pronájem gumových člunů, kajaků a míst pro lodě u břehu hotelu (parkoviště pro přívěsy zdarma), rekreační a sportovní rybolov (i hlubokomořský), v blízkosti hotelu se nachází smluvní škola jízdy na plachetnici a potápěčské centrum, 1500 m vzdálená jízdárna organizuje projížďky na koních se zastávkou na koupání, pronájem aut, jízdních kol, motorek, výlety, transfery GOLF: Hotel disponuje 9 jamkovým hřištěm Pitch & Putt (PAR 27 – možnost půjčení holí), vhodným pro začátečníky, ale i pro pokročilé (PAR3).

Wellness & beauty

Hostům je k dispozici za poplatek Wellness centrum Thalasso & Spa L'INCANTU. Centrum se skládá z recepce, 2 víceúčelových thalasso bazénů s různou teplotou mořské vody, jacuzzi (hydromasáže), 10 moderních kabin pro Thalasso, tureckých lázní, nabízeny jsou masáže a estetické služby, relaxační zóny v blízkosti moře a prostory pro opalování vybavené lehátky. Wellness centrum je otevřené 6 dní v týdnu. Vstupné: € 30 2 hodiny (2 víceúčelové bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře) Do centra Thalasso & Spa nesmí děti do 14 let, od 14 let pouze v doprovodu dospělých nebo s jejich písemným povolením. Je také zapotřebí lékařské potvrzení, které lze zajistit i u místního lékaře (za poplatek, na objednání). Pro těhotné ženy nabízí wellness centrum speciální balíčky vhodných služeb. Hosté ubytovaní v pokoji President s výhledem na moře, mají v ceně pobytu (oproti rezervaci) využití thalasso bazénů s mořskou vodou a hydromasážními tryskami, tureckou lázní a relaxační zónou u moře. PROGRAMY 2022 (změna vyhrazena): Veškeré programy jsou za poplatek, ceny na vyžádání u CK. Všechny wellnes programy zahrnují během půldenní návštěvy balíček "CIRCUITO THALASSO & BENESSERE" (osvěžující nebo uvolňující), kde lze volně využít: - 2 vyhřívané, víceúčelové venkovní bazény s mořskou vodou a hydromasážními tryskami různé intenzity pro všechny části těla - jacuzzi - turecké lázně - relaxační zónu směřující k moři “OBJEVTE THALASSO” Mimořádná nabídka pro ty, kdo chtějí objevit požitky a blahodárné účinky kouzelného světa Thalassoterapie Tento balíček zahrnuje (na osobu a na rezervaci): - 3 dvouhodinové vstupy do Wellness centra "L´Incantu", vyhřívané víceúčelové thalasso bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře; - 1 uvolňující masáž (25 min) esenciálními sardinskými oleji - 1 hydroterapie. Čas masáže zahrnuje pobyt v kabince. Cena balíčku: €150/ osoba. "CHECK-IN & CHECK-OUT" Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě Při příjezdu nechte na recepci své doklady a stres a nechte se rozmazlovat. Stejně tak při odjezdu se nechte rozmazlit a domů se vraťte nabytí energií, sluncem a pohodou. Péče probíhající ve dvou dnech (odpoledne nebo odpoledne). Jedná se o 2 polodenní vstupy (dopoledne či odpoledne) zahrnující: - 1 rozjasňující obličejový peeling - 1 tělový peeling - 1 relaxační masáž (50 min) - 1 kalifornská masáž (25 min) - 1 masáž obličeje (25 min) - 1 hydratační tělový zábal - 1 francouzská nebo standardní manikúra - 1 francouzská nebo standardní pedikúra "L´UOMO RELAX" Relax pro muže - stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu. 3 polodenní procedury (dopoledne či odpoledne) zahrnují: - 1 detoxikační tělový peeling - 2 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí - 2 drenážní podvodní trysky - 3 remineralizační zábaly s mořským bahnem - 2 kalifornské masáže (25 min) - 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (50 min) - 1 specifické ošetření obličeje pro muže "BENESSERE DELLA SCHIENA" Pro bezbolestná záda - hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) a zahrnuje: - 1 detoxikační tělový peeling - 3 bahenní zábaly - 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min) - 1 masáž horkými lávovými kameny (50 min) - 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie a myrtovým gelem - 2 lekce strečinku "VIAGGIO THALASSO & RELAX" K znovuzískání psychické a fyzické rovnováhy. Péče probíhá v 1, 3 nebo 6 dnech (1, 3 nebo 6 půldenních vstupů - dopoledne či odpoledne) Součástí programu: 6DENNÍ PROGRAM: - 1 detoxikační tělový peeling - 1 rozjasňující obličejový peeling - 2 hydromasážní koupele s mořskou solí - 2 sprcha drenážními tryskami - 2 sprcha s postřikem - 3 detoxikační zábaly z mořských řas - 2 remineralizační zábaly s mořským bahnem - 2 relaxační masáže éterickými sardskými oleji (50 min) - 3 kalifornské masáže (25 min) - 1 odvodňovací masáž (25 min) - 5 lekcí acqua aerobiku 3DENNÍ PROGRAM: - 1 detoxikační tělový peeling - 2 hydromasážní koupele s mořskou solí - 2 detoxikační zábaly z mořských řas - 1 sprcha drenážními tryskami - 2 kalifornské masáže (25 min) - 1 odvodňovací masáž (25 min) - 3 lekce acqua aerobiku 1DENNÍ PROGRAM: - 1 detoxikační tělový peeling - 1 detoxikační zábal z mořských řas - 1 hydromasážní koupel s mořskou solí - 1 masáž (kalifornská nebo relaxační se sardinskými esenciáními oleji) (50 min) "SNELLEZZA E TONICITA" Pro zlepšení kondice, vytvarování těla a znovuzískání ideální váhy. Péče probíhá v 6 dnech (6 půldenních vstupů - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 3 hydromasážní drenážní koupele - 3 sprchy s tryskami - 1 specifická hubnoucí masáž/ s mořským bahnem (zábal a zpevňující masáž) - 3 oběhové a odvodňovací masáže s G5 (masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání) - 2 odvodňovací masáže proti celulitidě (25 min) - 5 ošetření těla pro zeštíhlení a proti celulitidě (zábal s aktivním kyslíkem a modelační masáž) - 6 lekcí acqua aerobiku "RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE" Program proti celulitidě, podporuje dosažení harmonických linií postavy. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační peeling - 3 sprchy drenážními tryskami - 3 odtučňovací a anticelulitidové zábaly - 3 lokalizované remodelační masáže - 2 oběhové a drenážní masáže s G5 (masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání) "VITALITA E ARMONIA" K obnovení duševní a tělesné rovnováhy Péče probíhá v 6 dnech (6 půldenních vstupů - dopoledne, nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 3 sprchy drenážními tryskami - 3 hydromasážní koupele s mořskou solí - 3 detoxikační zábaly z mořských řas - 2 zábaly z mořského bahna - 2 presoterapie - 2 orientální energetické masáže (50 min) - 1 odvodňovací masáž (25 min) - 2 kalifornské masáže (25 min) - 5 lekcí aqua aerobiku či strečinku "GAMBE LEGGERE" Specifický program pro štíhlé nohy, zlepšení krevního oběhu a celkového pohodlí dolních končetin. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 2 speciální zábaly dolních končetin - 3 hydromasážní koupele s mořskou solí - 2 drenážní masáže (25 min) - 1 presoterapie s Gel MIneralg - 3 lekce aqua aerobiku "L´INCANTU DOLCE ATTESA" Pro nastávající maminky. Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 3 drenážní masáže nohou (25 min) - 1 hloubkové čištění obličeje¨ - 1 organické ošetření obličeje - 1 francouzská nebo standardní manikúra - 1 francouzská nebo standardní pedikúra - 2 hydratační tělové zábaly - 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy "LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA" Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 tělový peeling - 1 sprcha s tryskami - 2 hydromasážní koupele s mořskou solí - 2 detoxikační zábaly z mořských řas¨ - 1 relaxační masáž s éterickými oleji ze Sardinie (50 min) - 2 kalifornské masáže (25 min) - 1 ošetření pleti anti-aging - 2 lekce aqua aerobiku "LA BELLEZZA AL MASCHILE" Pro mužskou krásu. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 tělový peeling - 2 hydromasážní koupele s éterickými oleji - 3 bahenní zábaly (40 min) - 3 zeštíhlující a zpevňující masáže (25 min) - 1 manikúra nebo pedikúra - 1 hloubkové čištení obličeje - 1 ošetření pleti anti-aging "ZEN ATTITUDE" Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 tělový peeling - 1 sprcha s tryskami - 3 hydromasážní koupele s éterickými oleji - 1 detoxikační zábal z mořských řas - 1 zábal z mořského bahna - 1 hydratační tělový zábal - 1 orientální energetická masáž (50 min) - 2 kalifornské masáže (25 min) - 1 ošetření a očištění obličeje

Udržitelnost

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby

Množství výletů, např. polodenní lodní výlet Delphina Expresem (€ 30/os., € 40/os. v období červenec-srpen - změna cen vyhrazena), celodenní lodní miniplavby historickou plachetnicí "Pulcinella" na korsické ostrovy (Francie) a souostroví La Maddalena (děti do 3 let se lodních výletů z bezpečnostních důvodů účasnit nesmějí) - objednání a platba na místě. Kromě čistě wellness balíčku „OBJEVTE THALASSO“ lze už i z ČR objednat: „NOVOMANŽELÉ A VÝROČÍ“ Balíček služeb pouze pro páry: 2 vstupy/os. (rezervace nutná) do wellness centra "L´Incantu" (bazény s odlišnou teplotou mořské vody pro podvodní masáže, turecké lázně a relaxační zóna u moře), dárek od hotelu „EMOTION PROPOSAL“ Speciální balíček služeb pouze pro páry (objednávka pro alespoň 2 osoby při minimálním pobytu 7 nocí/os.) - v ceně je zahrnuto: snídaně do postele či na terase pokoje, 1 oběd v restauraci Il Paguro 1 intimní večeře (plody moře), vína z "Prezidenského sklepa" miniplavba nebo výlet gomovým čliunem na souostroví La Maddalena, sklenka šampaňského a tapas s typickým sardským kaviárem na sluneční terase směrem k moři, 25min masáž v páru, 1 hydroterapeutické ošetření v thalasso kabince, 1 terakotová plastika z unikátní kolekce značky Cerasarda

Pláž

2 písečné pláže - jedna vzdálená cca 70m s lehátky a slunečníky za poplatek, druhá procházkou přes zahradu. K dispozici je 5 dřevěných solárií nad hladinou moře s lehátky zdarma se vstupem přímo z hotelové zahrady, pár metrů od pláže se nachází terasa s barem a večerní piano bar. Milovníci přírody mohou podnikat romantické procházky a odhalovat exkluzivní zátoky, které jsou ukryté v jalovcových hájích mezi hotelem a majákem Capo d´Orso.

Důležité

U pokoje President s výhledem na moře má přísnější storno podmínky, než jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách CK: Storno poplatek 10 % z ceny je platný od objednání do 30 dnů před odjezdem. Ostatní podle CK.

Poplatky na místě

POVINNÉ: Pobytová taxa: € 3,50/os./noc v období od 1. 4. do 31. 10.; Pobytovou taxu neplatí děti do 14 let a osoby starší 70 let. (2021, změna vyhrazena)

Speciální nabídky

DLOUHÁ DOVOLENÁ - 5 % z ceny ubytování při pobytu na 14 nocí a více (již započítáno v ceně). Pobyty delší jak 14 nocí na vyžádání v CK. NA VYŽÁDÁNÍ: NOVOMANŽELÉ A VÝROČÍ - sleva výhradně pro páry, zahrnuje 2 vstupy/osoba (na rezervaci) do wellness centra "L´Incantu" (thalasso vyhřívané bazény s mořskou vodou a hydromasáží, turecká lázeň a relaxační zóna), dárek na památku pro pár a stříbrný sardinský prstýnek pro dámu. Úvodní lekci golfu (3 green fee zdarma). EMOTION PROPOSAL - balíček za příplatek €280/osoba, na vyžádání při pobytu na min. 7 nocí (min. 2 platící osoby). Zahrnuje: 1 snídani servírovanou na pokoj nebo na terasu pokoje, 1 romantickou večeři s mořskými plody a vínem Vermentino, 1 oběd v restauraci "Il Pauro", 1x masáž pro pár (25 min), 1x Thalasso vodní terapii, minitour nebo výlet gumovým člunem po ostrovech NP La Maddalena. V ceně také 1 sklenička šampaňského s tapas z bottargy z Cabrasu, podáváno u bazénu. Cena balíčku: €280/ osoba (min. pro 2 osoby a k pobytu s polopenzí)

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 70 m
 • Vzdálenost od letiště 40 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek ano
 • Tenis ano
 • Golf ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 24 °C

 • Pondělí 31 °C v noci 23 °C

 • Úterý 31 °C v noci 23 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec